Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - •KRASNOV
Added 06 Jan 2025

•KRASNOV

@Krasnov_55
Number of subscribers: 67 165
Photos: 1,240
Videos: 833
Links: 611
Description:
Команда «Громадська Сила» 📌 Вогонь запеклих не пече. •Insta: https://instagram.com/k.r.a.s.n.o.v_5?igshid=vsbg7e3 •Facebook: https://m.facebook.com/%D0%A0%D1%83%D1%81%D0%BB%D0%B0%D0%BD-%D0%9A%D1%80%D0%B0%D1%81%D0%BD%D0%BE%D0%B2-2212267672341044/

👥 Number of subscribers

67 165
Average/Day:: -90
Average/Week:: -593
Average/Month:: +20937

👁️ Average views per message

34 953
Average/Day:: 6,900
Average/Week:: 59,971
ERR: 52.04%

📊 Messages per Day

0.6
Last day: 0
Week average: 0.7
Average per day: 0.6

Logo change history

Status change history

Officially confirmed 2025-10-30
Officially not confirmed 2025-01-06

Wall

Telegram statistics channel

👁 22,100 26-06-12 12:24
❗️Збільшення грошового забезпечення, доплати командирам та терміни служби. Президент анонсував нові рішення для арміїЩо зміниться: 1. Збільшення виплат військовим. За словами президента, є фінансовий ресурс для підвищення грошового забезпечення. Мінімальна виплата для військових у тилу має становити 30 тис. грн. Для тих, хто виконує бойові завдання, рівень виплат буде вищим. Для піхотинців готують нові контракти, а середній рівень виплат на першій лінії має сягнути 300 тис. грн.2. Нові умови контрактів. Планується запровадження контрактів із чітко визначеними термінами служби (10, 14 або 24 місяці), гарантованими строками та реальними відстрочками після їх завершення.3. Доплати командирам. Також передбачене збільшення виплат для бойових командирів, щоб зберегти досвідчені кадри в армії. Перші нові доплати можуть запрацювати вже у червні після затвердження механізму Кабміном.4. Більше іноземних добровольців. Президент доручив розширити можливості для залучення іноземців до служби в ЗСУ та спростити механізми рекрутингу.5. Спрощення переведень. Готуються зміни, які мають полегшити переведення між підрозділами та створити більше можливостей для кар’єрного зростання військових. За словами Зеленського, ефективність цих рішень має бути помітною вже протягом літа.
👁 34,600 26-05-27 05:47
Ми починали в горах Криму, з Донецького аеропорту, Савур-Могили, Іловайська. Ліси Харківщини, Гостомель.І сьогодні ми працюємо на Кубані, на Кавказі. Лєнінград, Москва. Це ті місця, де працюють наші групи, наші оператори.Ми плануємо, готуємо і виконуємо ті операції, про які точно в найближчий час ніхто не скаже. Про це не можна говорити. Але ці операції і ці люди стовідсотково змінюють хід війни.Коли наш меч став тяжким, ми з вами стали сильнішими. Ми поміняли не тільки філософію застосування Сил спеціальних операцій, а ми помінялись самі. Переходячи цю межу ми з вами міняємося.Я хочу подякувати тим, хто стояв у джерел формування Сил спеціальних операцій, хто перетворив мрію на мету, і виконав цю мету. Особлива подяка ветеранам. Я дякую, що навіть сьогодні ви стоїте поруч і продовжуєте цю боротьбу пліч-о-пліч з нами.Моя особлива подяка операторам груп спеціального призначення, операторам та зовнішнім пілотам далекобійних дронів, підпільникам Руху опору, фахівцям психологічних операцій, зв’язківцям, медикам, інженерам, аналітикам, логістам і підрозділам забезпечення, які тримають нас завжди за межею, які тримають лезо нашого меча завжди гострим.Командувач Сил спеціальних операцій ЗСУГенерал-майор Олександр Трепак🕊Instagram 😎Facebook📹YouTube 🧵Threads👥X 🔗 Вакансії в ССО
👁 25,500 26-05-26 18:04
Це питання дуже важливе!Багато говорили про мігрантів з Індії, а я хочу сказати про іноземців у нашому війську.Ми зараз не робимо і 3% від можливого для залучення іноземців в армію. Наприклад, у нас в країні воюють тисячі чудових воїнів з Колумбії в піхоті і на штурмах. І часто це дуже сильні хлопці. Вони по своему мотивовані, і вони заробляють у нас непогані (як для своєї країни) кошти. Підвищення грошового забезпечення одразу зробить наші контракти дуже привабливим для авантюрних хлопців ще в інших країнах.Але уявіть: тисячі (!!) таких бажаючих просто не можуть приїхати до нас, бо наша держава досі не може знайти спосіб оплачувати їм квитки на літаки та готелі під час тразниту. Просто немає такого механізму, а чиновники бояться витрачати на це бюджет, аби не сісти.Це нонсенс, не знаходите? Стандартна мобілізація для системи технічно легша,ніж вирішувати складні задачі.Але хіба наша головна задача не зберегти наших людей?Поки ми не можемо вирішити такі прості питання, які дають результат вже в перспективі кількох місяців, про що ще можна говорити?
👁 31,600 26-05-20 05:46
Щодо того, куди ми рухаємося.Я бачу так: у росії зараз два варіанти – або готуватися до реально великої мобілізації (десь на осінь), або вже закруглятися.Підозрюю, що рішення путін ухвалить під час візиту в Китай.Очевидно, що виконати свої задачі із захоплення Донецької області росія зараз не здатна: наші дрони не дають їм просуватися, мідстрайки нищать логістику, а діпстрайки створюють реальні проблеми в регіонах.1000+ дронів на рф – це вже було просто приниження.Була у них надія, що наші проблеми з мобілізацією до чогось призведуть (до провалу фронту)Але так чи інакше люди їдуть до війська (держава людьми забезпечує).Для росії тут однозначно стратегічний тупик: або далі возитися на Донбасі та обмінюватися ударами (а це все ж коштує для них надзвичайно дорого), або виходити на завершення й закруглятися.Що оберуть — побачимо.Але зрозуміло одне: ми максимально успішно прийняли рішення щодо масштабування виробництва дронів, СБС та інвестицій в далекобійні інструменти.Це наша ключова гарантія безпеки.І вона працює.
👁 26,800 26-05-11 07:12
❗️Українська правда опублікувала деталі контрактів, які хоче запровадити МіноборониОсновне з проекту реформи:1. Контракти з чіткими термінами служби:• Для чинних військових на бойових посадах — 10 місяців контракту;• Для новобранців на бойових посадах — 14 місяців;• Для інших посад (БПЛА, штаб, тощо) — 2 роки.Після завершення контракту — демобілізація та відстрочка від нового призову. Попередній строк служби не буде зараховуватись у новий контракт.На яку посаду йти зможе обрати військовий підписуючи контракт.2. Мінімальну зарплату в тилу підніметься з 20 до 30 тисяч грн (+10 тисяч гривень щомісяця тим, хто укладе контракт).Тобто, контрактник у підрозділі забезпечення зможе отримувати до 40 тисяч гривень на місяць, + оздоровчі та виплату за контрак (одне грошове забезпечення раз на рік).3. Командирам різних рівнів планують суттєво збільшити виплати.Поки деталей немає.4. Для “бойових” контрактів вводять систему “10/20/40”:— 10 тис/день за перебування на позиції;— 20 тис/день за ударно-пошукові дії;— 40 тис/день за наступальні дії.Заявляється, що піхотинець з активною участю в боях зможе отримувати 250–400 тис грн/місяць.Виплати будуть нараховуватись наказами командирів.5. ТЦК планують реформувати в “Офіси резерву+” (тут поки що нічого не зрозуміло).Що думаєте про це?
👁 266,000 26-05-05 17:47
Бюджетні гроші на плитку,замість армії Як лідер фракції «Громадська сила», я сьогодні відвідав облраду. 👉Тиждень тому ми вийшли з ініціативою створити постійну комісію яка буде розглядати питання військових, ветеранів та територіальної оборони області.І вже тиждень на облраду чиниться якийсь шалений та неадекватний тиск з боку, на мою думку, мера Дніпра, аби цю комісію не створювали.👉Все це – продовження нашої боротьби за виділення з бюджету Дніпра на оборону 1.4 млрд грн, яке зараз блокує, як ми бачимо, команда Корбана-Філатова. Понад місяць ми боремося за виділення 1,4 млрд грн з бюджету міста на допомогу військовим. Це наші принципи,цілі і задачі. І ми будемо за них битися!Ситуація доходить просто до абсурду.Просто уявіть. 👉Сидить в Лондоні Гєна разом зі своїми синами  (до речі, мого віку) та «блокує» виділення коштів на захист нашого міста, аби далі заробляти на перекладанні плитки.А ми служимо і мусимо знаходити час, аби вибивати кошти для армії.Просто цирк.Тоді як бойові дії вже йдуть в нашій області, місто продовжує витрачати на оборону менше 1,5%.На місці мене вже чекали, як я вважаю, ручні ЗМІ Філатова. Як мені повідомили, із чіткою задачею "спровокувати".Приємно :)Чомусь дуже хвилює Бориса та Геннадія питання виділення коштів військовим, які захищають Дніпропетровську область. Моя відповідь – на відео. п.с. Починаю підозрювати, що Боря через Гєну взяв на себе перед кимось в росії якісь зобовʼязання. Може, щось пообіцяли?
👁 17,700 26-04-29 19:10
Заступник Філатова – Андрій Денисенко за командою своїх господарів періодично пише на мене різну чорнуху.І всі розуміють, що боягузливе нутро Андрія саме не може написати, він просто виконує завдання Філатова та його господаря Корбана.Але яке завдання? Ви тільки уявіть.Ані Корбан, ані Філатов не хочуть, щоб на найближчій сесії Дніпропетровської облради, де я депутат від “Громадської сили”, створили комісію з питань військово-цивільного співробітництва та територіальної оборони.Тобто мало того, що вони відмовляються виділяти 1,4 мільярда на оборону країни з бюджету Дніпра, вони ще й хочуть, щоб Облрада не займалася питаннями ветеранів.Я з 2022 року мобілізувався добровільно і, до речі, жодного разу не був за кордоном.👉І на відміну від вас, у мене є відео-докази про виконання всіх поставлених центром завдань.Чого не скажеш про синів Корбана призовного віку, які разом із татом сидять в Лондоні.І як кажуть у місті, своїми фірмами продовжують освоювати бюджет Дніпра.Борисе Альбертовичу, то може поїдете з нами на бойові?Разом із Корбаном та його синами, самі побачите, як групи нашого центру виконують бойові завдання.👉А тепер кілька слів про самого Андрюшку Денисенка.Боягуз і лицемір.Ти ж жодного дня не воював.Тебе твої господарі «прилаштували» у 128 ТРО, маючи на той час підконтрольного Корбану комбрига О. Водолазського, який віджимав землі в держави та міста, за що і був потім і звільнений.Там же, до речі, значилися й інші ваші члени команди, а по деяких вже йдуть суди.І як мені рассказали,звільнився ти одразу через пів року.Через суд😂Тобто ти навіть боїшся думати про війну. Не кажучи вже про реальні бойові дії.Тому тебе до себе не запрошую.І останнє. Як і де захищаю Україну, свою країну, від початку повномасштабки, я розповідати не буду. Про можуть сказати ті, хто поруч.Бажаю вам стати чоловіками. Хоча б на закаті))
👁 17,600 26-03-24 09:02
Сьогодні від імені двох фракцій - "Громадська сила" і "Слуга народу" подав проект рішення про виділення з бюджету Дніпра понад 1,4 млрд грн з резервного фонду на потреби Сил оборони.Зараз на фронті важкі інтенсивні бої, у тому числі в нашій області. А сама війна вступила в нову фазу, коли значну роль відіграють FPV-дрони. І кожен такий дрон – це шанс для наших хлопців вижити і повернутися до своїх родин. Чим більше дронів буде в наших захисників, тим більше власної землі ми відвоюємо чи створимо таку ситуацію на полі бою, що агресор змушений буде піти на умови України під час мирних переговорів.Під час війни бюджет Дніпра має бути військовим і спрямованим на захист міста і країни. У нас є можливість виділити кошти з бюджету Дніпра на закупівлю дронів та іншого необхідного обладнання для тих, хто боронить нашу землю. Щоб вони мали засоби протистояти агресору і завдавати йому максимального ураження. А не витрачати ці гроші на сквери, встановлення відбійників, парканів чи стовпчиків – на ті роботи, які навіть у мирний час не робили. Захист Дніпра і збереження життів наших воїнів – це сьогодні має бути нашим головним пріоритетом. І я закликаю своїх колег підтримати цей проект рішення і виділити максимум коштів на підтримку Сил оборони. Кожний депутат покаже своє ставлення до наших хлопців, які перебувають на передовій, до Перемоги і як він ставиться до ворога. Це наша спільна відповідальність.
👁 23,800 26-03-05 18:33
Пентагон і країни Перської затоки розглядають придбання українських безпілотників-перехоплювачів для захисту від іранських «Шахедів», – Financial TimesУявляєте таку новину ще кілька років тому? Щоб Пентагон (!) у нас щось розглядав купити для захисту?Останні роки показали, що всі великі та багаті країни трохи промазали зі своїми оборонними стратегіями на трильйони доларів. Сучасна війна виявилася не про дорогі та високоточні рішення, а про дешеве і масове виробництво того, що про працює.В тебе може бути найкрутіша ракета - чудо інженерної думки та техніки. Але якщо одна штука коштує 3-5 млн$, а всього їх можна виготовити кілька сот на рік, далеко на цьому не поїдеш.Особливо, якщо противник закидує тебе мопедами за 30-50-100 тис$/за одиницю. До речі, нещодавно украінські далекобійні дрони тестувалися в Америці на закритому конкурсі дроні для Пентагону — по цьому треку теж шукають дешеві рішення.Що сказати?Ми не обирали війну, але ми точно гідно її проходимо і нарощуємо кулаки. Україна сьогодні не прохач, а потенційний партнер по багатьом позиціям. Нам точно є що запропонувати світу в боротьбі проти різних покидьків.
👁 33,700 26-03-02 19:11
Ще кілька наслідків для нас і для світу від війни США в Ірані: 1. Індія розглядає повернення до російської нафти, оскільки нафта з Перської затоки наразі заблокована. Очікується, що США підуть назустріч у цьому питанні.2. США та союзники вже відчувають нестачу перехоплювачів для Patriot, що може поставити під сумнів продаж європейцям цих ракет для України. Також пишуть і про дефіцит Tomahawk, що ще більше віддаляє нас від можливого отримання «томагавків» в майбутньому.3. Якщо Іран припинить постачання нафти до Китаю, його місце також може зайняти Росія. Це поглибить не лише залежність російської економіки від Китаю, а й китайської — від російської, що буде ще гірше.Найголовніше:США знову продемонстрували, як можуть поводити себе держави першого світу — без жодних рішень Радбезу ООН залітають і роблять те що їм треба.Оскільки Росія бачить себе антиподом США й має намір поводитися як наддержава, вона буде виправдовувати цим свої дії і щодо нас. А також тяжітиме до ескалації (відкриті політичні вбивства). Аргументуючи це:«А чому одним можна, а іншим ні?»