Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - •KRASNOV
Added 06 Jan 2025

•KRASNOV

@Krasnov_55
Number of subscribers: 67 165
Photos: 1,240
Videos: 833
Links: 611
Description:
Команда «Громадська Сила» 📌 Вогонь запеклих не пече. •Insta: https://instagram.com/k.r.a.s.n.o.v_5?igshid=vsbg7e3 •Facebook: https://m.facebook.com/%D0%A0%D1%83%D1%81%D0%BB%D0%B0%D0%BD-%D0%9A%D1%80%D0%B0%D1%81%D0%BD%D0%BE%D0%B2-2212267672341044/
Source

•KRASNOV | Бюджетні гроші на плитку,замість армії Як лідер фракції «Громадська си...

Telegram community logo - •KRASNOV •KRASNOV @Krasnov_55
266 000 Views/Reach 2026-05-05 17:47 Message №5633
Бюджетні гроші на плитку,замість армії Як лідер фракції «Громадська сила», я сьогодні відвідав облраду. 👉Тиждень тому ми вийшли з ініціативою створити постійну комісію яка буде розглядати питання військових, ветеранів та територіальної оборони області.І вже тиждень на облраду чиниться якийсь шалений та неадекватний тиск з боку, на мою думку, мера Дніпра, аби цю комісію не створювали.👉Все це – продовження нашої боротьби за виділення з бюджету Дніпра на оборону 1.4 млрд грн, яке зараз блокує, як ми бачимо, команда Корбана-Філатова. Понад місяць ми боремося за виділення 1,4 млрд грн з бюджету міста на допомогу військовим. Це наші принципи,цілі і задачі. І ми будемо за них битися!Ситуація доходить просто до абсурду.Просто уявіть. 👉Сидить в Лондоні Гєна разом зі своїми синами  (до речі, мого віку) та «блокує» виділення коштів на захист нашого міста, аби далі заробляти на перекладанні плитки.А ми служимо і мусимо знаходити час, аби вибивати кошти для армії.Просто цирк.Тоді як бойові дії вже йдуть в нашій області, місто продовжує витрачати на оборону менше 1,5%.На місці мене вже чекали, як я вважаю, ручні ЗМІ Філатова. Як мені повідомили, із чіткою задачею "спровокувати".Приємно :)Чомусь дуже хвилює Бориса та Геннадія питання виділення коштів військовим, які захищають Дніпропетровську область. Моя відповідь – на відео. п.с. Починаю підозрювати, що Боря через Гєну взяв на себе перед кимось в росії якісь зобовʼязання. Може, щось пообіцяли?