Source
•KRASNOV | А тепер серйозно.РФ готує велику літню кампанію та наступ по всій ліні...
6 300 Views/Reach
2025-06-01 09:06
Message №5307
А тепер серйозно.РФ готує велику літню кампанію та наступ по всій лінії фронтуСьогодні Генштаб повідомив, що вже пішли в наступ на Запоріжжі.Йдуть активні дії на Сумщині.П*дори намагаються затиснути Костянтинівку.Окрім того, росіяни все ще в 2 км від адмінікордонів нашої Дніпропетровської області.Але що відбувається далі від фронту?Всі чекають «договорнячка», переговорів, «скоро порішають».Люди планують відпустки, місце для відпочинку, обирають тачки.Замість літа в Криму - «Буковель», «Одеса».Збори глохнуть.Місцеві чиновники вже втомилися купувати дрони і повертаються до темок на дорогах та ремонтах дружніх комунальних закладів.У Києві планують «метро на Троєщину» за сто-п’ятсот мільярдів.А ще вибори, яких чекають політики.Це просто премія Дарвіна.Переговори для росіян — це спосіб виграти час, та не дати Штатам привід ввести проти росіян ще санкції та знову давати нам зброю.А ще — аби деморалізувати нас.І знаєте що?Поки в них це вдається.Зараз потрібно зробити важливий ривок, але для цього потрібно почати обговорювати правильні речі. Треба фокус на фортифікації та лініях оборони. Треба більше інвестицій в оборонку, при чому з результатами «тут і зараз».Треба більше донатів.Треба різати всі зайві видатки, типу метро та великих інфраструктурних проєктів.Треба зупинити всі срачі, в тому числі про мову.Це найважливіший для нас рік.Це, можливо, остання для них спроба піти у великий наступ.__________Треба встояти.У нас все ще достатньо ресурсів.Ми просто не вірно їх використовуємо!