Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Ходорівська Січ. Вільні люди.
Added 06 Dec 2025

Ходорівська Січ. Вільні люди.

@Khodorivska_Sich
Number of subscribers: 7 019
Photos: 8,189
Videos: 2,150
Links: 1,090
Description:
Новини, фото, відео та іншу інформацію для публікації - надсилайте за допомогою нашого чат-бота https://t.me/H_Sich_bot Рекламу розміщуємо безкоштовно! Наш Ютуб-канал https://youtube.com/@Sich_Khodoriv

👥 Number of subscribers

7 019
Average/Day:: +12
Average/Week:: +16
Average/Month:: +184

👁️ Average views per message

2 394
Average/Day:: 2,470
Average/Week:: 2,201
ERR: 34.11%

📊 Messages per Day

3.1
Last day: 17
Week average: 4.3
Average per day: 3.1

Status change history

Officially not confirmed 2025-12-06

Wall

Telegram statistics channel

🤔 Рада ухвалила бюджет-2026 з дефіцитом у 45 млрд доларів, які знову планують покривати за рахунок міжнародних партнерів. Саме вибивати, адже   інвестувати у власних громадян як головну цінність держави — влада так і не навчилась.Влада одразу подала “залізний аргумент”:«Не ухвалимо бюджет — не буде програми МВФ. Не буде програми МВФ — не отримаємо "репараційний кредит".»Шах і мат.За старою українською традицією: якщо раптом згадали про освітян — чекай виборів. Так було у 2019-му, коли їм обіцяли зарплату в 4000 доларів, так є й тепер. Недивно, що депутати всіх фракцій раптом кинулися “відстоювати” зарплати вчителів і масово розповідати в соцмережах, що саме вони особисто вибороли підвищення.Тим часом витрати на Офіс президента, ДБР, Генпрокуратуру та Кабмін традиційно збільшили. Видно, апетити ростуть.Залишили й фінансування сумнівних проєктів: телемарафону, “тищі від Вови”, нацкешбеку, “3000 за залізницю”. А на “стратегічні комунікації” комусь із кимось виділили ще й скромні 4 млрд грн.“Вишенькою на торті” стало збільшення виплат самим депутатам. Окрім зарплати, вони тепер отримуватимуть 200 тис грн щомісяця на “роботу з виборцями”, утримання приймальнь та інші “важливі” потреби.Хто за це все заплатить?Влада вже натякнула: сподівається на програму МВФ. А там, як завжди, найбільше відчують ФОПи. Подарунки для них уже добре відомі.Отже, коротко:МВФ — вичавили,вчителям — пообіцяли,плани розподілу коштів — затвердили,ФОПів — поставили перед фактом.Можна й келих Moët & Chandon підняти та подумати про теплі острови.А ви очікували, що вони візьмуться будувати державу?Степан Хмара, як виявилося, був правий