Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Іван Сімочкін. ХЕРСОН
Added 14 Jul 2024

Іван Сімочкін. ХЕРСОН

@IvanSim007
Number of subscribers: 4 114
Photos: 1,790
Videos: 1,110
Links: 1,080
Description:
Весь світ для рашистів стане Чорнобаївкою

👥 Number of subscribers

4 114
Average/Day:: -5
Average/Week:: -23
Average/Month:: -48

👁️ Average views per message

769
Average/Day:: 624
Average/Week:: 811
ERR: 18.69%

📊 Messages per Day

1.8
Last day: 2
Week average: 1.6
Average per day: 1.8

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

ДОКАЗИ ЗРАДИ ЗЕЛЕНСЬКОГО Послухав черговий ефір наших громадських лідерів думок, опозиційних до Зеленського (імена не важливі, бо так кажуть буквально всі і вже всі ці сім років) Кажуть: "деякі параноїки стверджують, що Зеленського завербувала москва, але у мене таких доказів - нема".Сім років російська агентура під керівництвом Зеленського і кураторством героя росії Деркача ЗНИЩУЄ зсередини оборону, енергетику, економіку, міжнародну підтримку України. Знищує роками, масштабно, системно. І сім років наші спікери заколихують суспільство: "у мене нема доказів, це конспірологія". Ви чекайте місця в брацькій могилі (згадуємо траншеї з тілами в Маріуполі) і указа путіна про присвоєння Зеленському четвертої зірки героя, як Брежневу? Тоді, з того світу ви скажете: ой, точно, такі так.До речі ТАК САМО роками казали: "У нас нема доказів, що Деркач фсбшник", поки путін не нагородив його посадою "сенатора" і зіркою героя ЗА МАСШТАБНУ СИСТЕМНУ ШКОДУ обороні України, яку на 100% реалізувала агентура Деркача на вищих посадах влади України.Але все ж таки, повернемося до доказів, яких начебто "нема".Напередодні виборів 2019 року видання The Insider оприлюднило листування з взломаного імейлу передвиборчого штабу Зеленського. В цих листах люди Суркова (адміністрація Кремля) домовлялися про регулярні транши по $200 тис доларів на кампанію Зеленського.Вже на цьому, ще ДО дня голосування 21 квітня 2019 можна було ставити крапку - Зеленського фінансує Кремль, Зеленський є кандидатом спецслужб ворога, його перемога - це спецоперація Москви з ціллю повалення Порошенка, який не залишав ворогу шансів, і захоплення влади агентурою, яка ЗНИЩИТЬ оборону і відкриє орді двері.Це було документально і публічно оприлюднено! І що було далі? Чітко все за планом. Після перемоги Зеленського вся кадебешна агентура, яку вичистив Порошенко після Майдану, ПОВЕРНУЛАСЯ в Україну і Зеленський призначив всіх цих агентів на ключові посади. Татарова - взяти під контроль силові органи, Буданова - розвалити розвідку, Баканова - передати СБУ під контроль ФСБ, Галущенка, Котіна - людей Деркача - знищувати енергетику.Далі Зеленський з Єрмаком почали відведення військ з надійних ліній оборони, побудованих у 2014-15. Почав масштабні розмінування. Повністю зупинив оборонну промисловість. Знищив НАЗАВЖДИ виробництво ракет, яке налагодили Турчинов з Порошенком.Коли у 2020 генерал ФСБ Деркач проводить операцію з фіктивними "плівками", а разом з ним Зеленський реалізує цю операцію ФСБ - відкриває кримінальні справи на Порошенка і Байдена на підставі цих плівок, це є публічно зафіксованим фактом співпраці Зеленського з ФСБ. Жмурукуобнімаю.Закупівля російського реактора, який НІКОЛИ не мав бути збудований, але на який пішли би ВСІ гроші енергетики України, - агресивно лобіював Зеленський особисто. Навіть слуги бачили очевидне - що це державна зрада і відмовлялися голосувати, але Зеленський зламав своїх слуг через коліно, примусив їй прийняти зрадницький закон і МИТТЄВО його підписав.Ця операція агентури Кремля зірвалася лише через те, що болгари відмовилися продавати свій російський мотлох, можливо ЄС на них натиснув не брати участь в руйнуванні енергетики України.Приводити факти можна ще годинами. "НЕМА ДОКАЗІВ"?! Зеленський мусить вдягти будьоновку і заспівати гімн росії, щоб ви повірили? Або чекаємо черговий указ путіна про присвоєння звання героя росії - на остаточно знищених руїнах України?
⭕️ УВАГА. МОЖЛИВА ОРГАНІЗАЦІЯ ЕВАКУАЦІЇ З ОЛЕШОКЗараз ведеться робота і переговори щодо можливості організації евакуації з міста Олешки великими автобусами за участі Червоного Хреста на підконтрольну Україні територію.Це може стосуватися всіх категорій людей без винятку:— лежачих і тяжкохворих— літніх людей— дітей і сімей— чоловіків— чоловіків призовного віку— усіх, хто бажає виїхатиНа данний час волонтери склали список бажаючих, але він дуже невеликий — близько 20 осіб. Для того щоб евакуація була реально організована великим транспортом, необхідно розуміти реальну кількість людей.Тому просимо всіх, хто дійсно хоче евакуюватися на територію України, написати в особисті повідомлення за посиланням - @kotvikiУ повідомленні вкажіть:- ПІБ- вік- кількість людей- стан (лежачий, хворий, дитина, літній тощо)- контактний номер телефонуЦе потрібно для формування повного списку і подальших переговорів.🔸️ Навіть якщо раніше ви вагались або боялись евакуюватися — напишіть зараз. Це не означає негайну евакуацію, але це дає можливість її організувати.Пишіть ось сюди - @kotvikiБудь ласка, передайте всім, хто може мати знайомих в Олешках. Гуманітарна ситуація там не просто жахлива, а КАТАСТРОФІЧНА!
ТУПИЙ МІФ ПРО "ІНФАНТІЛЬНОГО ЗЕЛЕНСЬКОГО"Лише дві хвилини послухав ролик Марини Данилюк-Єрмолаєвої на Цензор.нет про непідготовку до війни, і двох хвилин вистачило, щоб написати їй комент. Ось такий:Вже на другій хвилині, як завжди, ви продовжуєте ДУРИТИ глядачів. За мега-успішну підривну діяльність диверсійної агентури росії на чолі з Зеленським його куратор Деркач вже давним давно отримав і почесну посаду "сенатора" і зірку героя росії, але тупі ведучі продовжують для тупих глядачів жувати муйню про те, як Зеленський "інфантільно ставився до росії" і "до останнього не вірив у можливість вторгнення".Того самого вторгнення, яке він готував ТРИ РОКИ - знищуючи і розвалюючи армію, економіку, оборонну промисловість, співпрацю з партнерами і взагалі позиції України в усіх сферах.Може досить вже казочок про "тупого недолугого клоуна"?Зеленський так само "не вірив" у налагоджене виробництво Нептунів, Вільхи і Стугни, - тому знищив назавжди це виробництво. Зате "вірив" у сферичну в вакуумі Фламінгу, на якій вкрав десяту частину оборонного бюджету."Не вірив" у захисні споруди для енергетики і малу децентралізовану генерацію. Зате "вірив" у некомплектний російський реактор, який ніколи не мав запрацювати, але в нього можна було закопати всі гроші енергетики."Не вірив" в операцію Авеню, тому злив вагнерівців Лукашенку, "не вірив" у правосуддя Нідерландів, тому віддав єдиного затриманого учасника знищення Боїнга - Цемаха - путіну, а не нідерландським слідчим."Не вірив" у контрнаступ ЗСУ у 2023, тому його зірвав, положивши без будь-якого сенсу десятки тисяч життів наших бійців. В них він теж не вірив, тому постарався, щоб їх не стало...Багато во що "не вірила" ця зелена кремлівська паскуда. Як і в те, що історія з Іудою, Чаушеску і Саддамом Хусейном може повторитися.
ПАЗЛ ЗЕЛЕНСЬКОГО Коли чуєш безліч коментів і оцінок деструктивних дій Зеленського, це нагадує історію з геоцентричною і геліоцентричною системою. Коли люди ще вважали, що всі планети рухаються навкруги Землі, доводилось для кожної вигадувати окремі складні пояснення, чому у них така дивна траєкторія. Коли ж поставили Сонце в центр системи, все склалось само.Так і про Зеленського, які тільки версії не вигадують. Співпраця з фсбшником Деркачем в кремлівській операції з "плівками" жмурукуобнімаю - нуууу... це ревнощі Зеленського до Порошенка.Тотальне блокування підготовки до вторгнення - нуууу... він просто недолугий, не вірив у напад. Призначення фсбшників на генеральські посади в СБУ - нууу... то некомпетентний Баканов йому таких порадив. Призначення агентури того ж Деркача - Галущенко, Котіна та інших керувати (знищувати) енергетику - нууу... він же не знав, що вони агенти ФСБ. Звільнення ефективного і легендарного улюбленця всієї армії Залужного - нууу... це він заздрив його рейтингу."Досадні помилки Зеленського" "Ну як же Зеленський не розуміє, що так не можна робити!" "Який він некомпетентний!" ...Безліч натягнутих на глобус вигадок і гіпотез. Але коли візьмеш за аксіому лише одне твердження: "ЗЕЛЕНСЬКИЙ ПРАЦЮЄ НА ФСБ, НА ЗНИЩЕННЯ УКРАЇНИ" - і всі пазли встають на своє місце і складаються в одну велику логічну і цілісну картину.Іван Сімочкін Європейська Солідарність ХЕРСОН #зеленський #агентурафсб
На Залужного йде масована атака ботів. Я написав пост, взагалі не про Залужного, а про Зе, але необачно проілюстрував його картинкою з фото і цитатою Залужного. І відкрився портал у Пекло в коментах 😵"А чого раніше мовчав?... Готується до виборів... Зображає жертву... А якщо ти знав, що нема ресурсів, чому не скасував наступ!??... Гризуться між собою, перекладають відповідальність, а нарід страждає!... Йди у відставку!..." І так далі.Порошенко більше не винен в диверсіях і саботаже Зеленського, в них тепер винен Залужний. Ну і Порошенко теж, звісно, але Залужний ще більше!!! 😄Ці сотні і тисячі коментів постить ботоферма. Російська ботоферма. Жадібний і недолугий іблан Зеленський ніколи жодної копійки не дав би на підтримку такої фабрики тролей, та й де він знайде профі айтішників серед своєї гопоти.На Зеленського, проти Порошенка, проти Залужного і взагалі проти України всі ці роки працює російська фсбшна ботоферма. Тому що Зеленський і його мафія - це агентура Москви.PS. Додам. Ми звикли цю брехливу гидоту називати "ботами", але це неправильно, бо це пишуть не автомати, не програма, - це пишуть реальні співробітники служби інформаційної війни проти України. Пишуть з-під лівих пустих акаунтів, яких у кожного з них - сотні, але це реальні люди. В портупеях, галіфе і зарплатою з бухгалтерії ФСБ в Москві чи у Петербурзі. Зеленський таке не потягнув би, на нього працюють спецслужби Кремля.Іван Сімочкін Європейська Солідарність ХЕРСОН #зеленський #залужний #вибори2026
І знов Зеленський так і не навчився визнавати свої досадні помилки. Ми так чекали, коли ж він навчиться, а він все ніяк... такий некомпетентний, що прям хочеться сказати: "Ну що ж ви так, Володимир Олександрович! Ех!"Це, звісно, я знущаюсь з загально поширеного толерантного етикету, прийнятого для коментування диверсійних дій Зеленського, який настільки набрид, що просто бісить. Я уявляю, як це бісить самого Вову Зеленського. Як він стогне скрізь зуби:"Ідіоти, які ж ви ідіоти! Припиніть називати мене некомпетентним! Я найефективніший сексот за всю історію ВЧК-ГПУ-НКВС-МДБ-КДБ-ФСБ! Я сім років руйную вашу економіку, оборону, енергетику, міжнародну підтримку - без жодного спротиву і під оплески! Я не приховуючи краду мільярди доларів з вашого бюджету і переправляю керівництву в Москву. Мого куратора за мої успіхи призначили сенатором! Жмурукуобнімаю, Володя Деркач! За мої досягнення мені вже секретними указами чотири зірки героя росії присвоїли, як Брежневу. Які "помилки" я маю визнати, придурки? Я знищив вашу оборонну промисловість, ракетні програми, здав за добу п'яту частину вашої країни, зірвав мобілізацію, спаскудив стосунки з Заходом, звільнив і розігнав всіх фахових генералів, дипломатів, економістів, управлінців - і після цього залишився "найкращим і найвеличнішим" - добивати вас зсередини. Де я хоча б раз "помилився" - я виконав всі свої завдання блискуче! Настільки ефективного диверсанта, як я, не знала не тільки історія але і пригодницька шпигунська література! Припиніть називати мене "тупим клоуном", лошари! Я вам ці образи і приниження ще пригадаю, коли вас погонять по етапу в ГУЛАГ!"Іван Сімочкін Європейська Солідарність ХЕРСОН #зеленський
Давайте я вам так скажу. Є таке місто Маріуполь. Навесні 2014 воно було окуповано. Порошенко, коли став президентом, організував контрнаступ, звільнив Маріуполь і п'ять років його захищав, не пускав туди ворога.Був в ті часи гарний хлопчик Зеленський з московського фсбшного КВК, який дуже талановито і переконливо казав, що Порошенко "зрадник", "барига" і "наживається на крові". І що його треба скинути.Маріупольці повірили "патріотичному чесному хлопчику" Зеленському, зненавидили Порошенка, обрали Зеленського 90% голосів, і той їх здав ворогу - розмінував і відкрив шляхи з Криму і ворог зайшов до Маріуполя з заходу, бо не міг пробити лінію оборони Порошенка зі сходу.Зараз ДЕСЯТКИ ТИСЯЧ тих маріупольців мертві - лежать закопані навалом в траншеях.Так само Зеленський здав ворогу і наш Херсон і всю Херсонську область за лічені години 24 лютого 2022 року.Остаточним цвяхом в здачі Маріуполя був прямий наказ Зеленського азовцям - припинити спротив, здати зброю і здатися в полон росіянам. Втім, з вимог здати зброю Зеленський розпочав свою диверсійну діяльність з першого дня на посаді ще у 2019 - з "розведення" у Золотому.Так ось про що я хотів сказати. Нас роками намагається вбити смертельна орда ззовні. На цю орду вже сім років працює її агентура на всіх вищих посадах всередині України. Наше з вами виживання всі ці і майбутні роки є дуже неочевидним ефемерним питанням.І коли агент кремля виступає на Мюнхенській конференції в якості президента України, коли прямо з трибуни він бреше, як його вчив Гебельс і куратори з ФСБ, і коли я бачу, що навкруги всі кажуть лише про "некомпетентність" і "корупцію", але ніхто не каже, що наша влада захоплена ВОРОГОМ і він ДУЖЕ КОМПЕТЕНТНО і ефективно роками руйнує нашу оборону, енергетику, економіку, міжнародні відносини. Коли я все це бачу, я дуже не хочу теж у підсумку опинитися заритим в траншеї.
Про "переговори". Люди пишуть: скільки вже Зеленський буде брехати українцям і для чого це все взагалі?Для чого це взагалі - абсолютно зрозуміло, і про це треба казати прямо. Зеленський хоче здати території путіну, "сойтісь посєрєдінє", як він прямо про свої наміри казав ще ДО виборів і за ці обіцянки його і обрала антиукраїнська більшість виборців. А чому все так довго і складно тягнеться місяцями, теж абсолютно ясно. Зеленському треба здати Україну так, щоб "це був не він", що начебто "Я БИ ВМЕР ЗА БОМБАС!" - "але народ вимагає здатися, і я змушений виконати волю народу".Зеленському треба здати Україну так, щоб його не повісили наступного дня, а навпаки, щоб бидло знов аплодувало і сприйняло капітуляцію як "перемогу Зеленського!"Це складно, для цього недостатньо роками брехати про Порошенка, для цього треба знекровити фронт, демотивувати бійців, зірвавши мобілізацію і заблокувавши демобілізацію. Для цього треба остаточно зруйнувати енергетику і добряче виморозити мільйони людей в тилу. Щоб вони самі прийшли і вмовляли вождя змилостивитися і підписати нарешті ультиматум путіна. І щоб дякували потім, як Зеленський "приніс мир!" не те, що ваш Порошенко, який, як прошили в мізки бидла, "все здав".Це складна спільна операція російських сил ззовні разом зі своєю диверсійною агентурою Деркача-Зеленського всередині. А ви хотіли щоб - раз-два і все? Ні, так не буває.
Вже добу нема води. Причому приходить інфа з різних районів принаймні центра Херсона, що і там теж нема, тобто це не локальна проблема нашого будинку. Ще Прокудін, здається, попереджав про перебої з електрикою через заплановані ремонти, - я гадаю, що це пов'язано, бо насоси ж теж електричні.Але що хочу сказати. У мене в квартирі, по-перше, літрів 60 води запасено. І ще я вам скажу, що ці 60 літрів чекають аж десь з 2023, коли пройшла чергова хвиля панічних чуток і всі казали, що треба терміново запастися водою.Так ось, з часів тотального місячного блекаута в Херсоні в листопаді 2022 у мене жодного разу не було проблем з водою. З електрикою - навіть зараз! - проблем нема, а раніше якщо були відключення, то не більше ніж на декілька годин після влучань артилерії. Газ у нас за всю війну вирубався двічі - коли конкретно у дворі уламками пробивало газові труби, - і все відновили оперативно.Я про що хочу сказати. Незважаючи на те, що по нам четвертий рік щодня цілодобово б'є артилерія, росіянам НЕ ВДАЛОСЯ ось конкретно мій район - лише в кілометрі від лінії фронту - занурити в якусь гуманітарну катастрофу. Так, є багато зруйнованих, пошкоджених будинків, вікна давно у всіх забиті ДВП, але зламати систему забезпечення в Херсоні ворогу не вдалося досі. І не вдасться.PS. І до речі. Якщо державний зрадник Зеленський щось підпише про здачу територій без бою - як він любить, або вчинить фальшивий "референдум", я таки підготую для того референдуму кулемет.#херсон
В грудні в росії заблокували ігрову платформу Roblox, в яку, як кажуть, рубалися всі діти 10-15 років. Приводом для блокування стало те, що на платформі була реалізована непідконтрольна соціальна мережа, через яку, як стверджує Кремль, "розповсюджувалися підривні фейки, антиросійська пропаганда і пропаганда ЛГБТ" (останнє найбільш "жахливе" для середньовічного мракобісного заболоття))Але цікаво те, що відбувалося далі. Як стало відомо, 19 січня на прохідній Роскомнадзора - структури, яка займається блокуванням в інтернеті, 16-річний підліток ударом ножа вбив співробітника Роскомнадзора Беляєва, який обіймав посаду заступника начальника управління контролю та нагляду в сфері зв’язку.Як пишуть, підліток довгий час планував вбивство, було зафіксовано, що ще у грудні він відвідував цю будівлю Роскомнадзора, стежив за нею."Терориста" було заарештовано прямо на місці вбивства, проти нього порушена кримінальна справа за статтею "вбивство на ґрунті політичної ненависті".Але цікаво те, що органи засекретили справу, а російським засобам масової пропаганди було вказано не висвітлювати цю подію. Мати підлітка після події зверталася через соцмережі в пошуках адвоката для сина, ці її дописи також були видалені.Масового громадського спротиву в росії не відбудеться за відсутності громадського суспільства, але розквіт подібного індивідуального терору цілком можна очікувати по мірі зростання соціальної напруги в російському суспільстві.Іван Сімочкін, за матеріалами ЗМІ.