Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Іван Сімочкін. ХЕРСОН
Added 14 Jul 2024

Іван Сімочкін. ХЕРСОН

@IvanSim007
Number of subscribers: 4 114
Photos: 1,790
Videos: 1,110
Links: 1,080
Description:
Весь світ для рашистів стане Чорнобаївкою

👥 Number of subscribers

4 114
Average/Day:: -5
Average/Week:: -23
Average/Month:: -48

👁️ Average views per message

769
Average/Day:: 624
Average/Week:: 811
ERR: 18.69%

📊 Messages per Day

1.8
Last day: 2
Week average: 1.6
Average per day: 1.8

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

ЦЕ НЕ "КОРУПЦІЯ", ЦЕ СМЕРТНИЙ ВИРОК ВСІМ НАМ!Частина 2(Першу частину див. тут - https://t.me/IvanSim007/5370)2️⃣ КООПЕРАТИВ "ДИНАСТІЯ"Вже нікому з адекватних людей не треба доводити, що найвище оточення Зеленського роками краде з нашого бюджету сотні мільйонів доларів. Але знов починаємо задавати собі питання:❓️ Чому вони так впевнені в своїй безкарності? Відповідь: тому що їх покриває Зеленський, тому що під їхнім контролем ВСЕ - прокуратура, СБУ, ДБР, поліція, суди, монобільшість в парламенті. ОК.❓️ Але ж так буде не завжди. У 2019 Зеленському було 43 роки, через 5 років строк мав завершитися, влада закінчитися і тоді - у віці в 48 років саджатися на довічне? Відповідь: вони сподівалися, що безмозке стадо імбецилів обере їх ще на 5 років. ОК. А потім? А потім, ну наприклад, у них стоїть заправлений літак з бригадою пластичних хирургів. За день до втрати влади літак злітає, летить до Аргентини, а там з нього сходить вже не Вова Зеленський, а Боб Грін, і живе своє щасливе життя, ніяк не пов'язане з Україною.І тут ми упираємося в кооператив ДИНАСТІЯ. ВОНИ ВИТРАЧАЛИ МІЛЬЙОНИ вкрадених доларів на відбудову нерухомості в Україні, яку НІЯК не змогли б увезти з собою. Вони були ВПЕВНЕНІ, що проживуть безкарно все своє щасливе життя тут. ЯК?!❓️ Як можна стовідсотково бути впевненими, що багато десятиліть попереду до кінця твоїх днів НІХТО в Україні, ніяка нова влада НІКОЛИ з тебе не спитає за твої страшні злочини проти цієї країни?І відповідь на це страшна. Вони ВПЕВНЕНІ, що на все майбутнє їхнє життя тут буде ОДНА незмінна влада. Здогадалися, яка? Російська.Вони робили, роблять і ЗРОБЛЯТЬ ВСЕ, щоб нас здати, щоб ніяких інших варіантів тут не було. Будь-який інший варіант - це для них вирок. Тому цей вирок вони зобов’язані винести НАМ.PS. А чим зараз зайняті думки наших співвітчизників? "Ах, яка корупція!" "Ах, які погані хлопці, вони крадуть!" Вони не "крадуть", вони прийшли нас знищити!Іван Сімочкін Європейська Солідарність ХЕРСОН Цей пост на фейсбуці - https://www.facebook.com/share/p/1FU7N2kfAS/#європейськасолідарність
Знаєте, чому підозри є у Єрмака, Чернишова, Міндіча, але нема у Зеленського? Бо "за законом" президент "має імунітет", правда? Чули про таке?А знаєте, чому підозри є у Міндіча, Чернишова, Єрмака, у десятків слуг Зеленського в Верховній Раді (там вже можна формувати "фракцію СІЗО"), але при цьому нема жодного судового вироку і жоден державний злочинець не сів за розкрадання і знекровлення держави під час війни? Тому що всю цю мафію очолює Зеленський, він же контролює всі силові органи, він же контролює продажні "суди", і він же "за законом" має "імунітет". Опа, як класно влаштувався! А ви не чули, за яким законом злодій і зрадник, який перетворив державні органи на мафіозний спрут, який розкрадає мільярди доларів під час війни, - за яким законом він має бути президентом? Чи є такий закон, що "президентом має бути злодій і державний злочинець, очільник мафіозного сіндікату з прямими зв'язками у спецслужбах ворога"?Нема такого закону!Саме тому щодня вдень і вночі треба ВИМАГАТИ ВІДСТАВКИ ЗЕЛЕНСЬКОГО! НЕГАЙНО!Хай передає президентські повноваження Стефанчуку (це передбачено законом) і п... мандрує давати покази слідчим в СІЗО. Не може під час війни країною керувати МАФІОЗІ! Це смерть країні!ЗЕЛЕНСЬКОГО ГЕТЬ У ВІДСТАВКУ! НЕГАЙНО!Іван Сімочкін Європейська Солідарність ХЕРСОН____PS Цей пост на фейсбуці - https://www.facebook.com/share/p/1Cci7zmkTR
Зеленський дозволив путіну не тільки безтурботно провести парад, Зеленський багато чого дозволив путіну за ці сім років.24 лютого 2022 Зеленський дозволив путіну парадними колонами увійти з Криму і вже до обіду зайняти все Лівобережжя Херсонської області. Зеленський дозволив путіну за лічені дні дійти з заходу до Маріуполя, бо зі сходу всі ці роки путін не міг пробит лінії фортифікацій, побудовані під керівництвом Порошенка у 2015.Зеленський дозволив путіну не боятися наших далекобійних ракет, виробництво яких було налагоджено Турчиновим і Порошенком у 2015-18 і знищено Зеленским у 2019-2021. Оборонні заводи зупинилися без замовлень на Нептуни, Вільху, Стугни.Тоді ж, у 2020 Зеленський дозволив путіну реалізувати операцію "плівки Деркача" і на підставі цих фейкових фсбшних плівок гепрокурор Зеленського порушив кримінальні справи проти Байдена і Порошенка, підриваючи наші міжнародні відносини.Зеленський дозволив путінському генералу ФСБ Деркачу провести на вищі посади в енергетиці свою агентуру - Галущенка, Котіна та інших. Зеленський сам їх і призначив. І багаторічний системний саботаж будівництва захісних споруд цією агентурою дозволив путіну знищити нашу енергетику минулої зими і занурити Київ у Холодомор. І наступної зими він знов це дозволить путіну, бо саботаж відбудови мережі малої генерації триває і зараз, вона не буде готова.Саме за можливість знищення нашої енергетики, яку дозволив саботаж агентури на вищих посадах уряду Зеленського, куратор цієї агентури Деркач отримав звання героя росії і посаду "сенатора".Зеленський багато чого дозволив путіну. Сам сенс появи Зеленського на посаді президента був у тому, щоби путін нарешті зміг реалізувати все те, чого йому п'ять років не дозволяв Порошенко. "Зустрінусь з путіним, спитаю - що ви від нас хочете, дайте список. Сойдьомся гдє-то посєрєдінє", - публічно обіцяв Зеленський напередодні виборів 21 квітня 2019. Список путіна - в дії.Іван Сімочкін Європейська Солідарність ХЕРСОН
Важко, коли країну нищать дві орди нелюдів - ззовні росіяни, а зсередини агентура героїв росії Деркача, Зеленського, Міндіча, Галущенка, Єрмака, Татарова і їхні мільйони виборців "нерождьонних для війни" "какаяразніца". Але я завжди згадую воїнів УПА 40-х років, в яких умовах була тоді Україна і які в них були шанси на перемогу... Нульові! З двох боків тоді Україну накривали дві тоталітарні орди, а проти них було лише декілька тисяч бійців. І незважаючи ні на що, вони билися, не здавалися... і перемогли! Адже ж ми і наша сучасна АРМІЯ МОВА ВІРА - це і є Перемога тих вояків УПА!Тому ми зобов’язані битися до кінця. І ми знищемо як російську орду, так і їхню внутрішню зелену антиукраїнську срань."НАСТАНЕ ДЕНЬ, КОЛИ ОДИН СКАЖЕ - СЛАВА УКРАЇНІ! І МІЛЬЙОНИ ВІДПОВІДАТИМУТЬ - ГЕРОЯМ СЛАВА!" Так казав Степан Бандера 80 років тому. Цей день настав, нас вже мільйони! У нас є Армія, відбудована нашим лідером Петром Порошенком, у нас є бойовий авангард - Брати по зброї. У нас є надійний тил, забезпечення і допомога фронту - Справа Громад. У нас є наш передовий політичний авангард - партія Європейська Солідарність. І наш надійний перевірений роками лідер сучасного українського спротиву - Петро Порошенко.Ми переможемо безумовно! А вся антиукраїнська пошесть перетвориться на гній і згине, як роса на сонці!Іван Сімочкін Європейська Солідарність ХЕРСОН#разомдоперемоги #арміямовавіра #європейськасолідарність
Зараз, та й всі ці роки адекватні люди з жахом і огидою дивляться на те, що коїть Зеленський, і всі питають - ЩО РОБИТИ?! Як позбутися цієї пошесті, коли його мафіозна влада разом з агресією російської орди (на яку Зеленський і працює) - заблокувала нам будь-які інструменти зміни влади в країні.Так ось, що ми маємо зараз робити - всі разом і не зупиняючись. Давити падаль! ВИМАГАТИ НЕГАЙНОЇ ВІДСТАВКИ ЗЕЛЕНСЬКОГО! Безперервно і наполегливо вимагати, щоб це звучало постійно - Зеленського у відставку!Це не буде якимось "підривом стабільності". Це не якась "революція" чи "путч". Мафіозний зрадник, який на крові наших захисників розкрадає країну і руйнує нашу оборону, б'є нам в спину - має скласти повноваження, позбутися свого "імунітету" і піти під слідство.Передавай повноваження отому пухлому свинарчуку, чи як там його, - Стефанчуку, і п... мандруй на допити слідчих НАБУ.Небо на землю не впаде. Таке вже було, причому теж під час війни і в більш трагічних і небезпечних для України умовах - голова Верховної Ради Турчинов виконував обов'язки президента і нормально ми той період пережили.Зрадник злодій і мафіозі ЗЕЛЕНСЬКИЙ має СКЛАСТИ ПОВНОВАЖЕННЯ! НЕГАЙНО!Кожен день диверсійної діяльності Зеленського на посаді президента - це нові смерті, горе, кров і нові втрачені території!
Побачив як хтось провів аналогію між Зеленським і Сталіним. Той теж не вірив у вторгнення ворога, саджав бойових генералів, насаджував культ особи, як і Зеленський. Все так, але є важлива відмінність.При всьому своєму людожерстві, Сталін був зацікавлений у розгромі ворога, і тому одразу після початку вторгнення він випустив з ГУЛАГу бойових генералів, кого ще не встиг розстріляти, бо йому потрібна була перемога.На відміну від нього, Зеленський саме після початку вторгнення ЗВІЛЬНИВ півтора десятка генералів з бойовим досвідом. А коли побачив, що і це не допомогло і наша армія після перших шокуючих втрат продовжує наступати, звільнив ще й Залужного.І лише тоді ми почали планомірно відступати і відступаємо послідовно вже декілька років. Всі сім років з 21 квітня 2019 ВСЕ, що робив і робить Зеленський, він робить з єдиною метою - послаблення, знекровлення, розвалу нашої оборони, енергетики, економіки, зриву підтримки наших партнерів. Це системна масштабна послідовна диверсійна діяльність, задля якої гебельсівська пропаганда Кремля і скинула Порошенка, і просунула свого троянського буратіну до влади.Не бачити цього може тільки розумово неповноцінний. Бачити і підтримувати - тільки ворог.
ПОМИЛКА ПОРТНИКОВА Я вчора поширив блискучий пост Олена Гудзенко зі спогадами 2019 року. Основою для поста були висловлювання Віталія Портникова, який до виборів казав, що немає значення, хто стане президентом, бо будь-хто на цій посаді буде змушений продовжувати проукраїнський курс. А вже декілька місяців потому той же Портников, дивлячись на дії Зеленського, вже писав, що Україна якщо збережеться в своїх кордонах, то це буде диво.Так ось! Багато хто закидає Портникову звинувачення про ті його заяви напередодні виборів, але теза, що "Портников також винен в цій катастрофі", це достатньо вузька тема. Ну, припустимо, винен. Ну і шо тепер? Ну і все. Набагато цікавіше подивитися на цьому прикладі більш широко на ті катастрофічні процеси.І в якості ілюстрації, я згадав ось що! Пам'ятаєте відому сцену з фільму Кабаре, де хлопчик з гітлерюгента співає в літньому кафе "Майбутнє належить мені", і всі відвідувачі також підхоплюються і співають разом "в єдиному пориві". І в кінці сцени, коли головні герої вже збираються їхати, один другому каже: "І ви сподіваєтесь їх перемогти?"Портников, маючи певне розуміння законів соціальних процесів, теоретично цілком здраво розмірковував, що яким би не був президент, він може щось робити лише у вузьких межах того, що суспільство йому дозволяє, і тому його сподівання мали сенс, що яким би гівном не був Зеленський, суспільство змусить його йти проукраїнським курсом. Хай навіть він буде це робити в сто разів гірше, ніж реальний лідер української нації Порошенко. Але фатальна помилка цих міркувань була не в хибних оцінках Зеленського, а в хибній оцінці СУСПІЛЬСТВА! Виявилося, що більшості суспільства нафіг не здався проукраїнський курс, нафіг не цікава була оборона і захист країни від ворога, їм було на все насрати! Какаяразніца, дайте гречку, абирвалг. І тому ніякого тиску на фсбшного буратіну Зе не відбулося і він отримав можливість АБСОЛЮТНО БЕЗПЕРЕШКОДНО три роки відкрито руйнувати нашу оборону, економіку, знищити міжнародний імідж і позиції України, зміг знов почати торгівлю з росією, транзит газу - налагодив під час війни шалений потік мільярдів доларів з бюджету України в воєнний бюджет росії, пробачив Газпрому мільярди доларів штрафів, які вибив Порошенко. Зеленський три роки відкрито вів масштабну руйнівну диверсійну діяльність на замовлення Москви, а СУСПІЛЬСТВУ БУЛО ПОФІГ, воно це схвалювало, йому все подобалось!Як і зараз - "двушка на москву" - ну і шо? Ну, так, "це погано", але і все. Те, що під керівництвом Зеленського його найвище коло не просто краде мільярди доларів з бюджету, а ПЕРЕПРАВЛЯЄ ЇХ ВОРОГУ! 😱😱😱 - не викликає НІЯКОЇ суспільної реакції. Хоча мало б призводити до варіантів, як з Чаушеску приблизно, а тут нема навіть хоч якихось акцій протеста, вимог відставок і арештів - нічого нема. "Народу нравіца!"Ось в чому була помилка Портникова.Іван Сімочкін Європейська Солідарність ХЕРСОН
Одразу після приходу до влади в 2019 році Зеленський почав виконувати всі забаганки путіна. І коли кажуть, що "Зеленський не виконав своїх передвиборчих обіцянок", це неправда. Він йшов на вибори з відкритою публічною програмою капітуляції, його обрали 73% паскуд за цю програму капітуляції і він послідовно почав її реалізовувати з перших же днів.Про розведення військ і розмінування проходів ворогу знають всі, але цим диверсійна діяльність Зеленського не обмежувалась. Була введена заборона стріляти у відповідь і штрафи (!) за те, що боєць відкрив вогонь. Були зняті з фронту контрснайперські групи, бо путіна дратувало, коли хтось вбивав його снайперів і заважав їм вбивати наших бійців. Була заборонена не тільки наземна розвідка, було заборонено використовувати для розвідки БПЛА. Війська путіна мали почувати себе в повному комфорті.І саме для того, щоб не дратувати путіна, Зеленський тоді вперше задокументовано вбив нашого бійця - сержанта Журавля. Зеленський "взяв під особистий контроль" і заборонив вихід груп в сіру зону на порятунок важко пораненого бійця - саме тому, що така група могла нарватися на ворога, могла почати бій, а це дуже дратувало путіна, і Зеленський жорстко стежив, щоб путін був задоволений.Це був перший відомий факт вбивства Зеленським українця. Потім апетити почали наростати. Під час ковіду Зеленський вбив вже десятки тисяч людей, коли вкрав ковідний фонд і залишив помирати людей без медичної допомоги. Ну а з 2022 рахунок жертв Зеленського пішов вже на сотні тисяч - здані Зеленським на знищення ворогу мешканці розмінованого Маріуполя, Бучі, Ірпеня, всього лівобережжя Херсонщини і так далі.Навіть цікаво, чи зрівняється по людожерності зеленський зі сталіним?
Подивився на ютубі якісний огляд семи років знищення України Зеленським, але там знов прозвучали слова про "політичну наївність Зеленського", яка начебто і призвела до катастрофи.Я не буду описувати всі масштабні диверсійні дії Зеленського за ці сім років - на це не вистачить місця. Я торкнусь вкратце лише одного аспекта - руйнування енергетики, через яке мільйони киян вже пережили Холодомор минулої зими і не факт, що взагалі переживуть майбутню Так ось. Будівництво захисту енергетики всі ці роки з 2022 тотально блокували агенти Деркача, яких Зеленський призначив на посади Міненерго (Галущенко) і Енергоатомома (Котін). Вони не тільки НЕ будували захисні споруди, їх вибішував голова Укренерго Кудрицький, який це робив в своїй компанії. Щоб вимусити Кудрицького припинити це, Укренерго НЕ отримало від держави ЖОДНОЇ копійки на будівництво захисних споруд, - Кудрицький сам залучив для цього гроші європейців. І тоді Галущенко його - звільнив, а Зеленський публічно звинуватив Кудрицького... в "зриві будівництва захісних споруд" - ЄДИНУ в країні компанію, яка реально захистила свої об'єкти від шахедів. Школу брехні Гебельса Зеленський пройшов ще за десятиліття підривної антиукраїнської пропаганди в Кварталі-95.В результаті цього системного саботажа енергетика була знищена, Київ був заморожений. За цю найуспішнішу операцію Зеленського, Галущенка та ін., їхній куратор Деркач отримав звання героя росії.З тим самим Деркачем ще у 2020 році Зеленський реалізував операцію ФСБ з "плівок Деркача" - Деркач привіз з Москви змонтовані плівки проти Байдена і Порошенка (жмурукуобнімаю), Зеленський на цій підставі порушив кримінальні справи проти Байдена і Порошенка. Це був тоді можливо перший публічно задокументований факт співпраці Зеленського з ФСБ.Саме ця команда Зеленського - Міндіч, Галущенко, Єрмак, Чернишов - регулярно відправляла "на Москву" мільйони доларів, вкрадені з бюджету України - тому самому генералу ФСБ Деркачу, в воєнний бюджет росії.Зеленський особисто пробивав закупівлю російського атомного реактора для начебто "будівництва" енергоблока Хмельницької АЕС. Це "будівництво" мало розтягнутися на десятиліття (!) воно НІКОЛИ не мало закінчитися, при цьому мало зжерти ДЕСЯТКИ мільярдів доларів з нашої енергетики - щоб остаточно знекровити її. Ця операція ФСБ зірвалася лише через відмову болгар продати російський реактор. Але ви думаєте, Зеленського це зупинило? 30 березня - три тижні тому - він знов заявив, що "сподівається реалізувати цей проект".Продовжувати можна без кінця. ЦЯ ТВАРЬ НЕ ЗУПИНИТЬСЯ НІКОЛИ! Може вже прийшла пора закінчувати байки про "політичну наївність Зеленського"? Сім років вся влада в Україні знаходиться в руках диверсійної агентури ворога і Зеленський очолює цю агентуру.Іван Сімочкін Європейська Солідарність ХЕРСОН
Є широко поширена версія, що "після 2019 раша побачила слабкого президента і вирішила напасти". Це повна ТУФТА! Зеленський все життя працював на підривну антиукраїнську пропаганду. Як мінімум з 2004 року десятиліттями (!) він оббріхував найкращих діячів української держави і просував фсбшні наративи "руского міра", працював скабєєвою в одному з нею департаменті. І за вірну службу фюреру у 2019 Зеленський пішов на підвищення, Кремль зробив його своїм кандидатом, троянським буратіною, з завданням знищить Україну зсередини, знищити оборону, відбудовану Порошенком, яку Кремль не міг пробити.Передвиборчу кампанію Зеленського фінансував радник путіна Сурков - цей факт був доведений ще ДО другого туру виборів. Це були не "підозри", а оприлюднені документи. І цей факт довело видання The Insider - партнери Христо Грозева, розслідувачі з бездоганною репутацією. Але ж всі залепили очі і вуха гівном і "нічого не чули". Можна довго наводити факти масштабної диверсійної діяльності Зеленського за три роки до вторгнення - знищення оборонної промисловості, ракетного виробництва, знекровлення армії, відведення військ і відкриття дороги ворогу. Але якщо це когось "не переконує", зараз вже є документально доведені НАБУ факти, що злочинне угрупування Зеленського регулярно (!) переказує мільйони (!) доларів, вкрадені з бюджету оборони України - "на Москву" - своєму керівництву ФСБ. І далі вони йдуть в воєнний бюджет росії."Двушечки" від Зеленського йдуть генералу Деркачу, фсбшну команду якого Зеленський розставив на всі вищі посади з моменту свого вцарювання, і з яким Зеленський регулярно і публічно (!) реалізовував спецоперації ще з 2020 року - фсбшні "плівки Деркача" проти Байдена і Порошенка ("жмурукуобнімаю")За останні успішні операції з руйнування нашої енергетики Зеленським-Галущенком їхній куратор Деркач отримав звання героя росії і посаду "сенатора". Можна лише уявити кількість "цілком таємних" указів Кремля з нагородження Зеленського, Брежнєв би обзаздрився кількості "зірок героя".Скажіть, це просто такий "випадковий слабкий президент" у нас "раптом стався"?! "Він просто дурачок, який не розуміє, що робить"? Скільки можна корчити з себе ідіотів і робити вигляд, що ви "ні про що не здогадуєтесь"?З 21 квітня 2019 вся влада в Україні знаходиться в руках диверсійної агентури ворога, і очолює цю агентуру - Зеленський. Наслідки - на мапі і цвинтарях. Іван Сімочкін Європейська Солідарність ХЕРСОН