Source
Imara Notia | Що ж, як пройшов історичний фестиваль Legio? Думаю, можна сказати, що ...
119 Views/Reach
2025-10-16 18:05
Message №1453
Що ж, як пройшов історичний фестиваль Legio? Думаю, можна сказати, що достатньо класно.Перш за все порадувало, що прийшло достатньо багато людей в рамках Херсона (25+ чоловік), а також те, що книжковий ярмарок був насичений на профільну, цікаву літературу. Навіть збірник за редакції Берка Пітера «Нові підходи до історіописання» був присутній. Колись я з нього починав свій шлях в розумінні усної історії та, відповідно, методології польових досліджень.Встигли в перший день поговорити і на складні теми, які торкаються відношення до місцевого населення, яке перебувало/досі перебуває за окупації. Вийшла дійсно конструктивна розмова. В честь (зокрема) такого свята, я навіть трохи випив після першого дня, прийшов з бодуна проводити свою лекцію. Хоча ладно, почувався я достатньо круто на ранок другого дня, не в свиню ж ужирався 🌚 Ну і провів я цю лекцію в рази краще, ніж в перший раз в Одесі; навіть розширив її, розповів в деталях за формування ТрО в перший тиждень повномасштабної війни.Ну і як же тут без настолок. Secret Gitler то є любов. Одним словом — дійсно дякую за таку організацію. Сподіваюсь наступного року фестиваль повернеться, щоб розбавити вихідні й порадувати місцевих гарними лекціями. А, і не забудьте приїхати з (як мінімум) ще одним крутим фільмом. «Фіуме або смерть!» — шедевр.