Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - ABCrypto
Added 06 Dec 2025

ABCrypto

@I_was_crypted
Number of subscribers: 344
Photos: 765
Videos: 24
Links: 207
Description:
Інший погляд на крипту

👥 Number of subscribers

344
Average/Day:: 0
Average/Week:: 0
Average/Month:: +4

📊 Messages per Day

0.4
Last day: 0
Week average: 0.6
Average per day: 0.4

Status change history

Officially not confirmed 2025-12-06

Wall

Telegram statistics channel

👁 240 26-05-15 06:36
Сенат США офіційно затвердив Кевіна Ворша на посаді 17-го голови Федеральної резервної системи. Його термін офіційно розпочинається сьогодні 15 травня 2026 року одразу після завершення каденції Джерома Пауелла.Голосування було одним із найбільш суперечливих в історії (54 проти 45), що свідчить про серйозні очікування та побоювання ринку щодо зміни курсу.Що це означає для ринків?⚖️ Жорстка боротьба з інфляцією.Ворш відомий своєю прихильністю до «дисципліни цін». Очікується, що він не поспішатиме зі зниженням ставок, поки інфляція не повернеться до стійких 2%.📉 «Скорочення дієти» ФРС. Новий голова виступає за зменшення балансу центробанку (менше втручання в ринки через викуп облігацій).🗣 Реформа комунікацій. Ворш планує зробити заяви ФРС більш чіткими та лаконічними, щоб уникнути зайвої волатильності на ринку через двозначні натяки.🏦 Питання незалежності. Ринок уважно стежитиме, наскільки новий голова зможе протистояти політичному тиску Білого дому, оскільки він є протеже Дональда Трампа.📅 Перший іспит. Перше засідання під головуванням Ворша відбудеться 16–17 червня. Саме тоді ми побачимо його реальний «яструбиний» чи «голубиний» настрій.Епоха Пауелла завершена
👁 258 26-04-02 07:40
SPAACEChapter 2 фінішувавРезультати на фото - багатєнно різнокольорових скринь💲Перспективи, як у анекдоті про Шарика😂На фоні тотального скама перпдексів, як то BP, EdgeX, вчорашнього експлоїта DRIFT (є в когось сумніви, що це рагпул від тімки?) і загалом тотальної компроментації- страшно, дуже страшно кудись вкладати живі гроші.👉🏼Передчуття, що найкраща стратегія зараз - нічого не робити - є шанс зберегти кошти.Але авантюризм спокійно спати не дає😎, тому "вриваємось" у фінальний сезон SPAACE, який триватиме щонайбільше 4 місяці і потім на TGE.... хоча хто це робитиме в середині літа - я хз. Осінь...може...Думаю ця контора привязуватиметься до планів Open Sea і вскочить аккурат перед нимиЗрештою NFT взагалі вмер натепер і тут є інша сторона медалі - на малоліквідному ринку активний гравець захопить лідерство і займе перші місця. Теоретично при сплеску активності можна непогано вийти.... алеАле практика показує, що чим довше проект телиться - тим більше витрачає на операційку, сторонні активності, плани, спокуси - та і трава грошей коштує - це вже факт.Зрештою при нескінченних сезонах взагалі відпадає сенс/бажання проводити ТГЕ - бо треба в стакан заливати ліквідність - тобто живі гроші виймати з кармана і хоч трохи відкупляти попервах......або ні😂 - таке теж часто трапляється останнім часомКрч пост про те, що віра в крипту на 0😔Тут можна вже мене й послухати
👁 257 26-01-20 11:36
Реалії сьогодення№1 Almanak - вкладено 3000 usdc в серпні 2025 (купівля аллоки) під фанфари різних інфлюенсерів, які на словах заносили сотні тисяч - бо лістинг на Легіоні (контора, яка до того запускала тільки вдалі проекти). Відкладений лістинг в грудні - шорт взяв невеличкий, бо була незрозуміла механіка - в голові до того ж винос шортистів з LA. На лістингу чекав відскоку, щоб продати в б/у....чекаю ще досі😔🥲 результат на табло. А проекту норм - не париться, що висадив інвєсторів - каже, що токени то всьо херня - главне візія і комюніті, рілейшнс - ми тут всєрйоз і надолго та т.п. Інфлюєнсєри випарувались - сколотили десятки тисяч на шортах (із скріншотів), про аллоку ні слова - ще й посміюються - кашдий мох№2 ELSA - тут не так шкода тих 200 долл на комісії, як витраченого часу - але знову таки сподівання, що відскочить до 1 долл, хоча....Висновок - настільки простір заспамлений різного роду щоденними проектами, що серйозно ставитись до витраченого часу/капіталів собі дорожче. В цьому плані мені сподобався Turtle - оперативно, недорого і чіткоТому цей період потрібно пройти максимально легко і дочекатись ще пару вереснів 2025 го, або нєБо за рік із випущеного 99,99% шлаку запамятався тільки Layer і Hype, які достойно вийшли і тримали/тримають ціну