Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Frankivsk 112
Added 04 Aug 2021

Frankivsk 112

@IF112
Number of subscribers: 9 001
Photos: 8,690
Videos: 1,210
Links: 1,370
Description:
Інформування про надзвичайні події в м.Івано-Франківську та області: крадіжки, загублені речі, зниклих осіб, поломки на дорогах, важливі комунальні та інші повідомлення. Чат для повідомлень: @chatif112 Наша пошта - [email protected]
Source

Frankivsk 112 | Увага, водії та пішоходи!Від сьогодні на перехресті вулиць Євгена Коно...

Telegram community logo - Frankivsk 112 Frankivsk 112 @IF112
2 710 Views/Reach 2026-02-02 10:50 Message №16925
Увага, водії та пішоходи!Від сьогодні на перехресті вулиць Євгена Коновальця та Сорохтея запрацював новий світлофор у пофазному режимі регулювання. Просимо всіх учасників руху бути максимально уважними та дотримуватись сигналів світлофора.🔸 На що звернути особливу увагу:- Повороту ліворуч до ТЦ «Велмарт» з вулиці Є. Коновальця, як їхати від кільця, БІЛЬШЕ НЕМАЄ! - Якщо потрібно до ТЦ «Велмарт», а їдемо з центру, то на кільці зʼїжджаємо на вул. Дудаєва і повертаємо праворуч, поруч ресторану «Зосина воля».- Пішоходам переходити через вул. Є. Коновальця і вул. Сорохтея тепер дозволено тільки на зелене світло пішохідного світлофора. Нерегульованого переходу ближче до зупинки громадського транспорту НЕМАЄ. Знаки переходу там зняті, натягнуто сигнальні стрічки з табличкою, що переходу немає. Додатково змушені були нагорнути купи снігу щоб заблокувати прохід пішоходів. На жаль, деякі пішоходи, на дорожні знаки увагу звертають менше і дехто навіть через купу снігу намагається перейти в старому місці розміщення переходу.- З вулиці Сорохтея тепер МОЖНА повертати ліворуч на вул. Є. Коновальця і їхати прямо до ТЦ «Велмарт». Раніше можна було повертати тільки праворуч. Це має суттєво розвантажити ліву смугу повороту з вул. С. Петлюри на вул. Є. Коновальця. Це також важливо у світлі запуску нового тролейбусного маршруту, який зʼєднуватиме вул. Вовчинецьку і АС-3 і пролягатиме вул. С. Петлюри з лівим поворотом на вул. Є. Коновальця. 🔹 На даному перехресті неодноразово траплялись ДТП з пішоходами, а через постійний пішохідний потік регулярно виникали затори. Новий світлофор покликаний підвищити тут безпеку та впорядкувати рух.👉 Просимо водіїв не керуватись звичкою, а пішоходів — переходити дорогу виключно на дозволений сигнал світлофора!