Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Frankivsk 112
Added 04 Aug 2021

Frankivsk 112

@IF112
Number of subscribers: 9 001
Photos: 8,690
Videos: 1,210
Links: 1,370
Description:
Інформування про надзвичайні події в м.Івано-Франківську та області: крадіжки, загублені речі, зниклих осіб, поломки на дорогах, важливі комунальні та інші повідомлення. Чат для повідомлень: @chatif112 Наша пошта - [email protected]

👥 Number of subscribers

9 001
Average/Day:: -5
Average/Week:: -23
Average/Month:: -25

📊 Messages per Day

3.6
Last day: 4
Week average: 4.4
Average per day: 3.6

Logo change history

Status change history

Officially not confirmed 2022-05-25

Wall

Telegram statistics channel

👁 2,710 26-02-02 10:50
Увага, водії та пішоходи!Від сьогодні на перехресті вулиць Євгена Коновальця та Сорохтея запрацював новий світлофор у пофазному режимі регулювання. Просимо всіх учасників руху бути максимально уважними та дотримуватись сигналів світлофора.🔸 На що звернути особливу увагу:- Повороту ліворуч до ТЦ «Велмарт» з вулиці Є. Коновальця, як їхати від кільця, БІЛЬШЕ НЕМАЄ! - Якщо потрібно до ТЦ «Велмарт», а їдемо з центру, то на кільці зʼїжджаємо на вул. Дудаєва і повертаємо праворуч, поруч ресторану «Зосина воля».- Пішоходам переходити через вул. Є. Коновальця і вул. Сорохтея тепер дозволено тільки на зелене світло пішохідного світлофора. Нерегульованого переходу ближче до зупинки громадського транспорту НЕМАЄ. Знаки переходу там зняті, натягнуто сигнальні стрічки з табличкою, що переходу немає. Додатково змушені були нагорнути купи снігу щоб заблокувати прохід пішоходів. На жаль, деякі пішоходи, на дорожні знаки увагу звертають менше і дехто навіть через купу снігу намагається перейти в старому місці розміщення переходу.- З вулиці Сорохтея тепер МОЖНА повертати ліворуч на вул. Є. Коновальця і їхати прямо до ТЦ «Велмарт». Раніше можна було повертати тільки праворуч. Це має суттєво розвантажити ліву смугу повороту з вул. С. Петлюри на вул. Є. Коновальця. Це також важливо у світлі запуску нового тролейбусного маршруту, який зʼєднуватиме вул. Вовчинецьку і АС-3 і пролягатиме вул. С. Петлюри з лівим поворотом на вул. Є. Коновальця. 🔹 На даному перехресті неодноразово траплялись ДТП з пішоходами, а через постійний пішохідний потік регулярно виникали затори. Новий світлофор покликаний підвищити тут безпеку та впорядкувати рух.👉 Просимо водіїв не керуватись звичкою, а пішоходів — переходити дорогу виключно на дозволений сигнал світлофора!
👁 2,500 25-01-29 22:26
⚠️ Івано-Франківщина, прохання терміново поширити! У Долині втекли четверо неповнолітніх вихованців обласного центру соціальної підтримки дітей та сімей "Теплий дім". Дехто з них втікає з притулку не вперше, пише Галка.Йдеться про Левицьку Тетяну, Орищак Вікторію, Грибінника Віктора і Паньківа Андрія, які 29 січня близько 8 год. пішли із закладу та по даний час місце перебування їх невідоме. ✔️Зникла – Левицька Тетяна Віталіївна, 2008 р.н., з міста Івано-Франківська.Прикмети: зріст 165 см, худорлявої тілобудови, волосся до плечей чорне, пряме.Одягнута у чорний спортивний костюм, чорну куртку, білі кросівки. ✔️ Зникла - Орищак Вікторія Володимирівна, 2009 р.н., з міста Івано-Франківська.Прикмети: зріст 165 см, сердньої тілобудови, волосся довге чорне. Одягнута: спортивний костюм чорного кольору, чорна безрукавка, кросівки сірі з білими вставками.✔️Зниклий - Грибінник Віктор Вікторович, 2009 р.н., з села Турки, Коломийського району.Прикмети: зріст 160-165 см, худорлявої тілобудови, волосся коротке, темне. Одягнений: чорна балонова куртка, чорні спортивні штани з білою вертикальною смужкою, кросівки чорні з білими вставками. ✔️ Зниклий - Паньків Андрій Іванович, 2010 р.н., раніше проживав в с. Кадобна Калуського району та в с. Корнич Коломийського району.Прикмети: зріст 155 см, обличчя кругле, середньої тілобудови. Одягнений: в балонову куртку кольору хакі, штани чорного кольору, кросівки темно сірого кольору.Якщо знаєте, де вони, телефонуйте: 0674971787, 0673362775 або 102. Підписатися на новини Галки | Написати нам
👁 10,700 23-07-17 12:31
Ми ОСББ - нам все можна!Мабуть саме так вважають представники ОСББ "ПАРКОВЕ, 97".Заїхав - плати, бо у нас є Проєкт (закреслено).17 липня мешканка міста мала необережність по справах заїхати на територію по вулиці Чорновола 97, виїхати вже не змогла. Представник ОСББ вимагав оплатити паркування і не піднімав шлагбаум, затримуючи мешканку, при цьому посилався на сумнівної якості документ:"Проєкт (закреслено) пропозиції правління щодо змін розміру оплати за паркування автотранспорту."Звісно жодних дорожніх знаків, які би говорили про те, що тут платне паркування, паркоматів чи будь-чого, що вимагає Постанова КМУ № 1342 «Про затвердження Правил паркування транспортних засобів» тут немає.Є знак 3.21 встановлений ліворуч від заїзду всупереч правилам дорожнього руху із табличкою "Крім мешканців ОСББ", якої взагалі не існує в жодних нормативно-правових документах.Звісно запитання чи законно встановлений такий знак - риторичне, а от стосовно дозволу на встановлення шлагбауму - розбиратимуться відповідні комунальні служби.Також виникає запитання, чи не є надання послуг з паркування (цікаво чи воно присутнє в статуті ОСББ) отриманням прибутку, яке суперечить концепції неприбутковості ОСББ - тут би мала зацікавитися державна податкова служба.Врешті виїхати мешканці вдалося лише за сприяння екіпажу патрульної поліції, які теж не з першої спроби змогли покинути територію.