Source
Hugs.fund | Нас стане більше в окулярах?🤩Meta (META) представила нові смарт-окуляр...
3 820 Views/Reach
2025-09-18 15:54
Message №17942
😎Нас стане більше в окулярах?🤩Meta (META) представила нові смарт-окуляри Ray-Ban Display з вбудованим екраном і браслетом-контролером за $799. Наразі аналітики скептичні щодо високих продажів саме цієї моделі. Це швидше спроба закріпитися в сегменті, де компанія вже має успіх із лінійкою Ray-Ban, і водночас крок до амбітної мети зі створення «особистого суперінтелекту». Перші моделі, випущені з Ray-Ban у 2021, майже не прижилися. Але друга генерація, з покращеними камерами та аудіо, вже принесла понад 2 млн продажів. EssilorLuxottica планує наростити виробництво до 10 млн пар на рік до 2026-го, що вказує на реальні масштаби попиту.А аправжнім ривком можуть бути окуляри Orion, запуск яких планується у 2027 році. Якщо говорити за саму презентацію, то без зависань і багів не обійшлося. Хоча деякі функції справді цікаво реалізовані, як і керування міні-додатками через жести. Надалі прогрес залежатиме від магазину додатків. І просто як факт, що Meta Ray-Ban Display (включно з нейронним браслетом) оцінені в ті ж $799, що й Apple Watch Ultra :)