Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Форпост Янченко
Added 14 Jul 2024

Форпост Янченко

@HYanchenko
Number of subscribers: 1 184
Photos: 1,960
Videos: 448
Links: 1,530
Description:
🔥Безкомпромісна правда про бізнес, владу і захист інвестицій. Цифри, факти, інсайди. Посилання на соцмережі: https://linktr.ee/halynayanchenko

👥 Number of subscribers

1 184
Average/Day:: -3
Average/Week:: -5
Average/Month:: -13

👁️ Average views per message

1 173
Average/Day:: 377
Average/Week:: 280
ERR: 99.07%

📊 Messages per Day

0.7
Last day: 0
Week average: 0.4
Average per day: 0.7

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

👁 8,300 26-03-18 13:39
В ефірі наша тепер постійна рубрика #ЩоТамНаМитниці? Одразу скажу, що результатами я продовжую бути задоволена - за січень цього року задекларовано (і сплачено мит та податків), що ввезено більше троянд, ніж за весь 2024 рік ⭐️Як і обіцяли, продовжуємо інформувати про ситуацію з експортом троянд до України, над чим активно продовжує працювати наша Парламентська спецкомісія по захисту інвесторів. Нагадаю, що після звернення українських виробників та аналізу міжнародних баз ми виявили, що лише кожна 20-та троянда ввозилась офіційно — все інше надходило за різними контрабандними схемами з ухиленням від сплати мит та податків.З грудня минулого року ситуація кардинально змінилась завдяки нашій співпраці з керівництвом Державної митної служби України, зокрема з в.о. керівника Сергієм Звягінцевим. Далі дам трохи цифр ⬇️159 тонн — стільки троянд було завезено до України у січні 2026 року. Для порівняння: у 2024 році за цілий рік офіційно було ввезено лише 136 тонн. А в січні 2025 - 16 тонн. Із позитивного: компанії, які масово завозили «траву і листя» та «квітучі рослини», а фактично — троянди, зникають із числа лідерів; водночас кількість компаній-експортерів зростає в рази.Порівняно з груднем 25, обсяг ввезених до України троянд в січні 26 дещо зменшився. Пов’язуємо це із ситуацією з енергопостачанням та типовим сезонним зниженням економічної активності в січні. Але за показниками міжнародних систем ознак повернення старих схем ми не бачимо.Дякуємо митниці та всім залученим правоохоронним органам за роботу — продовжуємо відстежувати ситуацію та працювати з цим кейсом. Невдовзі опублікую апдейт з показниками за лютий 😉
👁 433 26-03-13 12:14
Підняла перед урядом питання остеоінтеграції. Це тип протезування, який є дуже важливим для багатьох наших захисників.Остеоінтеграція — це новий формат протезування, який дозволяє проводити імплантацію протеза безпосередньо в кістку. Він використовується при дуже високих ампутаціях, там, де встановити звичайний протез неможливо.Буквально вчора це питання обговорювали під час зустрічі з пацієнтами центру TYTANOVI REHAB, де таке протезування проводиться. Але за кошти благодійників або самих пацієнтів. І якщо цього року кошти на звичайне протезування дійсно закладені в бюджеті, і така компенсація проводиться, то остеоінтеграція досі не компенсується державою. Точніше компенсується лише протез, але не імплант який зʼєднує його з кісткою та операція по його встановленню. Отже, моє питання до уряду, Юлії Свириденко та голови МОЗ Віктора Ляшка, і повну відповідь міністра залишаю тут, у відео.Якщо стисло, позиція МОЗ наразі така: група експертів вже працює над тим, щоб оцінити ефективність цієї новітньої методики, визначити вартість такої компенсації. Зі свого боку я готова увійти до складу робочої групи або надати будь-яку іншу допомогу для того, щоб уряд зміг запустити цей процес уже зараз. В 95% випадків остеоінтеграція показує чудові результати - це дуже хороший показник, тож навіщо чекати, якщо лікувати захисників потрібно вже.
👁 215 26-03-09 06:42
Чи поверне Львів собі земельну ділянку вартістю 500 мільйонів гривень?Після посту про ринок «Добробут» мала чимало розмов та переписок із друзями, колегами та просто небайдужими українцями.Львів для кожного є особливим містом, і всі хотіли б, щоб у ньому з’явилося ще одне чудове місце. Багато хто навіть пропонував свою допомогу.Поки ми вивчаємо всі документи, найкращою допомогою буде публічність — зокрема публічність судового процесу, в якому вирішується доля цієї земельної ділянки.Сьогодні, 9 березня о 14:00, у Західному апеляційному господарському суді (Львів, вул. Личаківська, 81) судді Зварич Оксана Володимирівна, Якімець Ганна Григорівна та Бонк Тетяна Богданівна вирішуватимуть питання щодо розгляду справи, яка може або повернути землю місту, або ж віддати її ділкам.Зала засідань №5.Номер провадження: 914/305/22.Хто запитував «як допомогти?» — думаю, для початку вам варто прийти на це засідання та показати, що питання оборудки довжиною у 30 років вам не байдуже, і що всі чекають, коли справедливість буде відновлено, а земля повернеться місту.Мої думки щодо ситуації з землею ринку «Добробут» читайте в блозі за посиланням: https://blogs.pravda.com.ua/authors/yanchenko/69ac5ab4800e2/
👁 215 26-03-06 11:39
Я давно не очікую нічого хорошого від уряду Угорщини. Але ситуація із захопленням інкасаторів українського державного Ощадбанку виходить за будь-які межі.Дії Віктора Орбана та його уряду напередодні парламентських виборів, де Україну намагаються зробити «головним ворогом» Угорщини, побудовані за найкращими традиціями російської пропаганди.Сьогодні ж з інкасаторів, які перевозили кошти державного банку, угорська влада намагається «зліпити» злочинців. Одночасно з цим уряд Угорщини дає Україні «три дні», щоб відновити постачання російської нафти через нафтопровід «Дружба».Це абсолютно пов’язані між собою події, які є частиною свідомої кампанії угорського уряду з дискредитації України. Ця політична провокація одночасно працює на дві цілі: допомагає Росії та використовується у внутрішній виборчій кампанії в самій Угорщині.Україна не піддасться тиску та шантажу. Такі дії не гідні поведінки уряду країни — члена Європейського Союзу. Доля всіх союзників Росії в світі поступово стає дуже сумною, про це саме час задуматися уряду Орбана.
👁 7,940 26-03-04 19:53
Як ми побороли контрабанду троянд — і рецепт, який варто застосувати до всього ринку квітів.Сьогодні Данило Гетманцев розповів про 1,6 мільярда гривень, недоотриманих бюджетом через контрабанду квітів у 2024 році.Якщо загалом легально завозили лише 22% квітів, то з трояндами — чи не основним товаром у квіткових магазинах — ситуація була ще більш плачевною. Лише кожна двадцята троянда була завезена та розмитнена в білу зі сплатою усіх мит та податків 🥀Усе інше їхало в сіру або взагалі в чорну — під виглядом «рослин квітучих». На кожному кілограмі держава недоотримувала від 4 до 10 євро податків.Пів року тому до ТСК із захисту інвесторів звернулися українські виробники квітів, яких контрабандні троянди фактично заганяли у збитки.Це було в липні 2025 року, а вже в грудні ми побачили неймовірний результат: кількість троянд, легально ввезених в Україну, зросла більш ніж у 10 разів порівняно з минулим роком і навіть з минулим місяцем.За цим стоїть велика робота: ми провели аналітику, публічно заслухали в парламенті учасників ринку, представників митниці та правоохоронних органів, порівняли дані української митниці з даними по Украіні, які доступні в ЄС.Спільними зусиллями Спецкомісії та в.о. керівництва Державна митна служба України Сергій Звягінцев вдалося досягти результату — поки що в окремому секторі, але дуже відчутного.Ми продовжуємо відстежувати ситуацію, щоб динаміка залишалася позитивною, а сірі схеми не повернулися. Уже працюємо над даними за січень та лютий - і буду щомісяця ділитися оновленнями.Від схем страждає бюджет і вся країна. Якщо хтось забув — майже всі кошти, які ми збираємо у вигляді податків в Україні, ідуть на нашу оборону. Тож схеми — це крадіжка у наших захисників.Кейс троянд доводить: якщо системно відпрацьовувати кожну галузь, результат можливий.P.S. Окремо дуже уважно спостерігаю за конкурсом на нового голову митниці. Від того, хто займе це крісло, залежатиме, чи зможе митниця стати справді ефективною.
👁 320 26-02-27 11:06
Перетворити роботу з наземними роботизованими комплексами (НРК) на спорт — дуже крута ідея, щоб залучити до цієї сфери якомога більше людей.НРК на фронті зараз стають справжніми game-changers і рятують наших захисників і захисниць. Погодьтесь, значно краще, щоб по прострілюваній трасі до наших позицій провізію і боєкомплект доставляють недорогі роботи радше, ніж люди, життя яких безцінне. Аналогічна ситуація була з евакуацією наших поранених. Для евакуації одного важко пораненого бійця потрібно відправити 2-4 людини. Нерідко евакуації ставали дуже ризикованими операціями і під ризик поранення потрапляли і ті, кого делегували забрати побратима. Роботи потроху міняють ситуацію і в цій сфері. Дякую моїй улюбленій Федерації технологічного спорту України за можливість долучитись до заходу і спостерігати як з року в рік вдосконалюється винахідливість українських виробників та майстерність операторів роботів. Минулого року була приємно вражена змаганнями FPV. НРК тоді було значно менше, ніж цьогоріч. А цього разу для наземних дронів влаштували справжній краш-тест.Бажаю Федерації зберігати таку ж динаміку у розвитку. Сподіваюсь під кінець сезону цього року сформуємо молодіжне крило і долучимо більше світлих молодих умів 😉
👁 250 26-02-11 10:50
🇺🇦 Хочу підтримати нашого олімпійця, скелетоніста Владислава Гераскевича. Я щиро поважаю його за позицію і за вчинок — вийти на старт у шоломі із зображеннями українських спортсменів, які були вбиті на війні.Мені соромно спостерігати за реакцією Міжнародного олімпійського комітету на бажання українського спортсмена віддати шану загиблим побратимам по спорту. Чомусь МОК не так принципово реагує на російську символіку і прапори, з якими продовжують з’являтися російські спортсмени. Але «шолом пам’яті» українця раптом викликав таку жорстку реакцію.Світ не має забувати, що в Україні триває війна і щодня гинуть люди через російську агресію. Росія проігнорувала всі заклики до олімпійського перемир’я, тоді як МОК з кожним роком усе більше послаблює обмеження для російських спортсменів і допускає їх до змагань.«Шолом пам’яті» — це не про політику. Це данина тим українським спортсменам, які присвятили життя спорту, але не змогли реалізувати себе, бо їх життя забрала розвʼязана Росією війна. Світ повинен пам’ятати про це.Ще раз мої щирі слова підтримки Владиславу🙏
👁 326 26-02-07 14:41
❗️Коли в Дії зʼявиться можливість бронювати працівників, які перебувають в розшуку? ❗️Коли запрацює експорт зброї? ❗️Що буде з пільговим кредитуванням ОПК в 2026? Під час форуму «ОПК-2026: ефективність, розвиток, масштабування», до якого долучилась цього тижня, обговорили поточну ситуацію в нашій оборонці, та виклики 2026 року. 🏭45-денне бронювання працівників підприємств ОПК, які не оновили свої дані, вже має всю необхідну підзаконку і зараз на етапі технічної реалізації в Дії. Очікується, що розробка і тестування завершаться до середини березня і буде доступна онлайн. 🧨Експорт української зброї може фактично запрацювати за два–три тижні. Для цього Президент має призначити членів Міжвідомчої комісії з питань військово-технічного співробітництва (МКВТС).💰Цього року в бюджеті заклали 1 млрд грн на програму пільгових 5% кредитів для ОПК. Це дозволить видати від 10 до 20 млрд грн кредитів українським виробникам зброї. Для порівняння: за перший рік дії програми було видано 80 кредитів на суму 5 млрд грн.Наша оборонка досить ефективна й працює попри війну та постійні обстріли (є підприємства, які вже тричі відбудовувались). Але конкуренти за кордоном не сплять.Сподіваюсь, новий міністр оборони Михайло Федоров буде ефективним у роботі з ОПК, адже обсяг роботи, яку необхідно зробити, — колосальний.
👁 377 26-01-30 13:08
🪫 Жодного «енергетичного перемир’я» насправді не буде і не планувалося. Росія просто чекала моменту для найзручнішого і найболючішого удару.Це щойно фактично підтвердив речник путіна пєсков, заявивши, що росія нібито погоджується на прохання Трампа дотримуватися «енергетичного перемир’я» до 1 лютого - тобто, на «цілих» 2 дні. Ми всі знаємо, що саме на початку лютого в Україні очікується нова хвиля морозів — до мінус 20.Росіяни показово розіграли комедію в очах Трампа: зробили вигляд, що готові йти назустріч і реагують на слова американського президента, але при цьому жодним чином не відмовилися від своїх планів бити по Україні. Те, що так зване «перемир’я» триває рівно до дати найсильніших холодів, — яскраве тому підтвердження.По-друге, ще раз нагадаю: нічого не змінилося в обставинах, у яких живе й діє Росія.Немає нових санкцій. Немає нових поразок на полі бою. Так само — жодних нових «здобутків».Абсолютно нічого, що змусило б Путіна раптом утриматися від ударів.P.S. Українці вже буквально замерзають у своїх домівках. Зараз не час для дипломатичних маневрів. Сьогодні Росія перейшла всі межі людяності — щодня вбиває цивільних і використовує холод як зброю. Першими страждають найвразливіші: літні люди, матері з дітьми, люди з інвалідністю — ті, хто не може захистити себе.І знову це доводить, що ключ до завершення цієї війни лежить у Кремлі. Сполучені Штати мають силу впливати на Росію. Питання в тому, чи буде ця сила використана з тією терміновістю, якої вимагає цей момент.👉 Підписатися на Форпост Янченко
👁 345 26-01-26 12:49
За весь 2025-й в Україні було лише 4 тихі ночі, коли Росія не запускала по нашій країні дрони. Сьогодні стратегія Путіна цинічна і проста — заморозити українців холодом, зламати цивільних і змусити погодитися на «мир» за будь-яку ціну. Саме тому цього тижня я звернулась до католицького світу у Європі: публічно засудити цю тактику знущання з мирного населення і, за можливості, допомагати предметно — генераторами, обладнанням для обігріву, гуманітарною допомогою.Про це я говорила під час конференції в Люксембурзі на запрошення Luxembourg School of Religion & Society таCentesimus Annus Pro-Pontifice Foundation, яка зібрала лідерів католицького світу. Серед учасників була і віце-президентка Європейського інвестиційного банку Gelsomina Vigliotti. Банк вже реалізує програми підтримки української енергетики. Я закликала розширити цю підтримку — для забезпечення додатковим енергетичним обладнанням школи, лікарені, для ремонту інфраструктури та обʼєктів енергетики. P.S. Попри 4 роки повномасштабної війни, світ не завжди усвідомлює її реальну жорстокість. Це було видно по сьогоднішнім питанням, які задавали мені після виступу. Але я рада що мені вдалося донести позицію України.Повний текст свого виступу публікую у спеціальній колонці для Інтерфакс-Україна ⬇️