Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Роздуми про фінанси
Added 14 Jul 2024

Роздуми про фінанси

@GrudzevychOleksandra
Number of subscribers: 1 230
Photos: 22
Links: 57
Description:
Про психологію фінансів: як помічати свої емоційні пастки, ламати грошові стереотипи та приймати свідомі рішення у фінансах і інвестиціях. Власні спостереження та кейси клієнтів про гроші від Олександри Грудзевич.
Source

Роздуми про фінанси | Хіба я маю підстави жити в достатку? або чому важливо вертати свою іде...

Telegram community logo - Роздуми про фінанси Роздуми про фінанси @GrudzevychOleksandra
1 360 Views/Reach 2026-01-20 12:08 Message №177
Хіба я маю підстави жити в достатку? або чому важливо вертати свою ідентичність для власних фінансів! Такі думки в мене були свого часу. Бо я чомусь (ха-ха, чомусь) досить довго думала, що мої предки були дуже НЕ заможні, можна сказати бідні, бо були селяни. Такий був стереотип - селяни=бідні. І я жертва тодішніх стереотипів теж в це повірила. Бо ж якщо багаті, тоді куркулі і це вороги народу. і це погано!!! Боже, як нам вивернули свідомість! Чому не розповідали батьки чи бабусі/дідусі? Та бо боялись нам малим розповідати реальну історію роду. Вже років 15 точно знаю, що мої предки (і по татовій лінії і по маминій) були: - заможні. Мали господарку (худобу), землі, ліси (так ліси) у власності. - освічені. Моя бабця по маминій лінії закінчила гімназію. І я вам скажу що в ті часи гімназія, то було крутіше за університет зараз. Бо бабця знала до прикладу німецьку так, що легко перекладала будь які технічні і спеціалізовані тексти. То без всяких інтернетів. А дідо по батьковій лінії був бухгалтером, що також дуже і дуже не кожен міг майже 100 років тому (ну і ось чому пішла в фінанси працювати - це сімейне )Але то все було як відірвано від мене - бо був довгий період коли це не привласнювалось, а саме замовчувалось, відкладалось в сторону. Бо в союзі цим не пишались - за це садили в тюрми, висилали в СибірІ тільки трохи більше року тому! я ментально привласнила собі оцю спадщину мого роду. Тобто відносно недавно я зрозуміла - що саме ментальне привласнення цього, дає мені опору. Чи змінився мій фінансовий стан при цьому? поки ні. Хоча як сказати ) А як тоді це впливає на фінанси? - в мене появилась внутрішня опора на рід. А ще усвідомлення що я не продираю собі дорогу до достатку власного, не маю підгрунття, а маю ту опору в роду, оту тяглість, яку обірвали і хотіли відбрати.... І це додає величезної впевненості, стійкості і гідності.А ви досліджували свій рід? А привласнили собі ментально здобутки Ваших предків?