Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Георгій Зантарая🇺🇦
Added 06 Jan 2025

Георгій Зантарая🇺🇦

@GeorhiiZantaraia
Number of subscribers: 1 172
Photos: 2,490
Videos: 154
Links: 301
Description:
Офіційний канал Голови Святошинської РДА м. Києва Мій Facebook: https://www.facebook.com/georgii.zantaraia Наш телеграм-канал @svyatrda Наш Facebook: https://www.facebook.com/Svyatoshino Наш сайт: https://svyat.kyivcity.gov.ua Тел. 044-424-30-06

👥 Number of subscribers

1 172
Average/Day:: 0
Average/Week:: +5
Average/Month:: +17

👁️ Average views per message

932
Average/Day:: 290
Average/Week:: 514
ERR: 79.52%

📊 Messages per Day

1.3
Last day: 0
Week average: 1.3
Average per day: 1.3

Logo change history

Name change history

Георгій Зантарая🇺🇦 2025-05-28
Георгій Зантарая/Georhii Zantaraia 2025-01-06

Status change history

Officially not confirmed 2025-01-06

Wall

Telegram statistics channel

Продовжую роботу з перевірки та забезпечення функціонування Пунктів Незламності на базі закладів соціальної та освітньої інфраструктури.Сьогодні хочу звернути увагу на Пункти Незламності, організовані на базі закладів позашкільної освіти: • Центру творчості дітей та юнацтва Святошинського району(вул. Чистяківська, 18); • Центру дозвілля дітей «Друзі»(вул. Українського Відродження, 3).Обидва Пункти Незламності працюють цілодобово, що забезпечує постійний доступ мешканців району до базових послуг у разі тривалих відключень електроенергії або виникнення надзвичайних ситуацій.Пункти облаштовані з урахуванням вимог безпеки та потреб різних категорій населення. Відвідувачі мають можливість зігрітися, зарядити мобільні пристрої, скористатися електроенергією та перебувати в комфортних і безпечних умовах. Приміщення закладів дозволяють приймати родини з дітьми та забезпечувати належну організацію простору.Функціонування Пунктів Незламності на базі закладів позашкільної освіти є прикладом ефективного використання ресурсів громади та сприяє підвищенню стійкості Святошинського району в умовах воєнного стану.
Продовжуємо інспектувати пункти незламності у Святошинському районі.Сьогодні хочу окремо зупинитися на тих, що працюють на базі наших шкіл та ліцеїв.Школа — це завжди про довіру. Про простір, де дітей навчають не лише предметам, а й людяності, взаємоповазі та підтримці. Саме тому пункти незламності в освітніх закладах мають особливу атмосферу — тут відчувається турбота, спокій і захист. Освітяни вміють працювати з людьми, чути й підтримувати, і в непрості часи школи стають справжніми осередками безпеки для всієї громади.Учора відвідав: • Ліцей №13 — вул. Василя Доманицького, 3 • Школу №83 — вул. Героїв Космосу, 3 • Школу №197 ім. Дмитра Луценка — вул. Василя Доманицького, 12Пункти незламності працюють цілодобово та забезпечені всім необхідним для комфортного і безпечного перебування мешканців.У пунктах є:▪️ питна та технічна вода▪️ місця для обігріву▪️ аптечки першої допомоги▪️ гарячі напої▪️ можливість зарядити телефони та інші гаджети▪️ облаштоване спеціальне місце для матерів з дітьми, де можна переодягнути дитину, змінити підгузки та подбати про гігієну малюкаСьогодні школа — це не лише про освіту.Це про турботу, відповідальність і підтримку людей у складні моменти.
Перевірив ще два Пункти Незламності у Святошинському районі.Йдеться про локації на базі Територіальних центрів соціального обслуговування:📍 вул. Чорнобильська, 9📍 вул. Жмеринська, 22А🕗Графік роботи: 08:00-19:00Це ті місця, куди люди звертаються не лише під час відключень, а й у звичайні дні — за допомогою, консультаціями, підтримкою. Тому важливо, щоб у разі потреби тут було тепло, спокійно й організовано.У пунктах можна попрацювати на власних гаджетах і підзарядитися, працює безперебійний інтернет, передбачені запаси питної та технічної води. У разі вимкнень електроенергію забезпечує генератор.Без зайвого комфорту, але з усім необхідним — щоб люди могли спокійно перечекати складну ситуацію.У відео показую, як виглядають ці пункти насправді, без прикрас. Вважаю важливим, щоб люди мали чітке уявлення, куди можуть звернутися і на що розраховувати.🔗Повний перелік Пунктів Незламності у Святошинському районі доступний у застосунку Дія, на платформі Київ Цифровий, а також на офіційному сайті районної державної адміністрації:https://svyat.kyivcity.gov.ua/news/punkty-nezlamnosti?v=6960b4c980b87
В умовах, коли в місті тривають екстрені відключення, а графіки електропостачання не діють, моє ключове завдання як голови району — забезпечити мешканцям Святошинського району реальний доступ до працюючих пунктів незламності.На відео — огляд пункту незламності в Центрі соціальних служб Святошинського району.📍 вул. Гната Юри, 14-Б🕒 працює цілодобовоЦей пункт повністю готовий приймати людей. Тут можна:▪️ зігрітися та перепочити▪️ підзарядити мобільні телефони й інші електронні пристрої▪️ скористатися доступом до Інтернету▪️ випити гарячого чаю та набрати гарячу воду з термопоту▪️ скористатися санітарними кімнатами▪️ перебувати у безпечних та комфортних умовах під час відключеньПункт забезпечений електропостачанням, у тому числі з альтернативних джерел, має опалення, освітлення, місця для відпочинку, питну воду, аптечку з базовими медичними засобами та необхідні побутові умови. Також тут є кімната матері та дитини.📌 У разі повного блекауту пункт готовий прийняти до 50 осіб, за потреби — з можливістю ночівлі.У Святошинському районі функціонує 84 пункти незламності. Перевірки їхньої роботи проводяться постійно, однак з огляду на надскладну ситуацію в місті я доручив посилити контроль, щоб усі пункти були відкриті, укомплектовані та готові приймати мешканців у будь-який момент.📌 Актуальний перелік усіх пунктів незламності Святошинського району можна знайти: • за посиланням: https://svyat.kyivcity.gov.ua/news/punkty-nezlamnosti?v=6960b4c980b87 • у додатку «Дія» • у додатку «Київ Цифровий»Я і надалі інформуватиму вас про роботу пунктів незламності, щоб кожен мешканець району знав, куди звернутися у разі потреби.
У столиці запроваджено оновлені правила комендантської години.Вчора відповідне рішення ухвалила Рада оборони Києва на виконання розпорядження уряду. Про що йдеться. Комендантська година не скасовується. Але з’являються необхідні винятки для людей. ❗️Відтепер у період комендантської години ви зможете пішки або на приватному транспорті, зокрема таксі, прямувати до Пункту Незламності або додому. Для киян це означає прості й важливі речі: • вночі дістатися додому, у тому числі з поїзда, що прибув із запізненням • ви зможете у будь-який час знайти тепло, світло і допомогу Пункти Незламності відтепер можуть працювати цілодобово. Це стосується як муніципальних пунктів, так і закладів відповідального бізнесу, які готові забезпечити тепло, електроживлення, зв’язок, воду й гарячий чай. 🤝 Закликаю підприємців долучатися: відкривати Пункти Незламності й допомагати киянам пережити цей період - на сайті https://nezlamnist.gov.uaЗвісно, безпека залишається пріоритетом. Патрулювання міста посилюється, всі рішення реалізуються під контролем сил безпеки. Тому з собою необхідно мати документ, що посвідчує особу, а військовозобовʼязаним – військово-обліковий документ.Паралельно триває постійна перевірка Пунктів Незламності. Це мають бути не формальні позначки на мапі, а реально працюючі місця підтримки для людей. Робимо усе необхідне, щоб у місті було безпечно, і люди не залишалися наодинці з проблемами.
Сьогодні взяв участь у нараді під головуванням начальника КМВА Тимура Ткаченка.Ключова тема — тепло і світло в домівках киян.Ситуація в місті залишається складною, але контрольованою. Проблемні адреси фіксуються і одразу беруться в роботу. Намагаємось оперативно вирішувати всі питання, що виникають у процесі відновлення електропостачання.На рівні міста визначені такі кроки:▪️ відновлення тепла напряму залежить від стабільного електропостачання — аварійні бригади працюють безперервно;▪️ забезпечення автономності та налагодженої роботи Пунктів Незламності;▪️ шкільні канікули продовжено до 1 лютого — для зменшення навантаження на енергосистему та безпеки дітей.Окремо звертаюся до бізнесу та підприємців Святошинського району з проханням відповідально поставитися до споживання електроенергії: зменшити або тимчасово вимкнути зовнішню рекламу та декоративну підсвітку, мінімізувати використання непершочергового освітлення.У районі також буде обмежено кількість вуличного освітлення — це вимушений, але необхідний крок для збереження стабільної роботи енергосистеми.росія цілеспрямовано атакує критичну інфраструктуру міста. Але ми вистоїмо — завдяки злагодженим діям та взаємній підтримці.
Продовжуємо робити важливі кроки для покращення медичної інфраструктури Святошинського району.Сьогодні підписали договір про надання благодійної допомоги та співпрацю між КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 1» Святошинського району м. Києва та Благодійним фондом «Solidarity» під керівництвом Матьйо-Марі Арден за підтримки стратегічного партнера — Леруа Мерлен Україна.У межах співпраці заклад отримає будівельні матеріали для ремонту холу першого поверху приміщення за адресою: вул. Чорнобильська, 5/7. Це простір щоденного користування для пацієнтів і медичних працівників, тому оновлення матиме практичний вплив на умови перебування в закладі.Для району це приклад ефективної взаємодії медичного закладу, благодійного сектору та відповідального бізнесу — з чітким, прикладним результатом для людей.Дякую Благодійному фонду «Solidarity», Матьйо-ММарі Ардену та команді, а також компанії «Леруа Мерлен Україна» за підтримку, партнерство і довіру.Окрема вдячність французьким партнерам за послідовну солідарність з Україною та реальну допомогу громадам. 🇺🇦 🤝 🇫🇷
Сьогодні після ворожого прильоту розпочалися відновлювальні роботи на об’єктах, пошкоджених у нашому районі. Всі служби, фахівці та волонтери працюють у посиленому режимі: тимчасово закривають вибиті вікна OSB-плитами, прибирають уламки, розчищають території та забезпечують постраждалих мешканців усім необхідним.Станом на 17:00 сьогоднішнього дня виконано:▪️ Закрито 210 вікон у пошкодженому будинку та навколишніх квартирах;▪️ Подано 49 заяв за програмою «Турбота». Відновлювальні роботи тривають сьогодні та продовжаться завтра — зокрема, з відновлення даху та закриття пошкоджених вікон. Також продовжить роботу координаційний штаб, який прийматиме звернення мешканців, надаватиме консультації та координуватиме подальші дії.Кожен етап контролюється, щоб усі першочергові завдання виконувалися оперативно й якісно. Щиро дякую кожному, хто долучився до ліквідації наслідків: рятувальникам, комунальникам, волонтерам та всім, хто був на місці і допомагав будь-яким чином. Ваша небайдужість і оперативність — це справжня опора та сила для нашої громади.
Відбувся третій Всеукраїнський форум атлетів 🏅 — важлива подія для всієї спортивної спільноти України, організована за підтримки Національного олімпійського комітету України.Це була відкрита й чесна розмова про безпеку у спорті, здоров’я атлетів, антидопінгову культуру, сучасні підходи до підготовки та реальну участь спортсменів у процесах ухвалення рішень.Національний олімпійський комітет України сьогодні — це не лише про змагання та медалі, а передусім про підтримку атлетів, захист їхніх інтересів і розвиток спортивного середовища.Окремий важливий блок — «Голос атлетів»: про освіту, менторство, участь спортсменів в олімпійському русі та життя після завершення спортивної кар’єри.Щиро дякую всім, хто долучився до Форуму — спортсменам, представникам федерацій, профільних установ, медичної та наукової спільноти — за активну участь, відкритість до діалогу та небайдужість.Окрема подяка Вадиму Гутцайту за постійну підтримку атлетів і розвиток олімпійського руху в Україні.Також дякую Еммі Терхо, голові Комісії атлетів Міжнародного олімпійського комітету, за участь у Форумі та відкриту комунікацію з українськими спортсменами.Велика вдячність заступнику міністра молоді та спорту Олексію Нікітенку та заступниці голови КМДА Олені Говоровій за постійну підтримку спортсменів, присутність на змаганнях і сьогоднішню участь у форумі.Такі зустрічі справді важливі — вони об’єднують, допомагають чути одне одного й разом знаходити рішення, які працюють для людей і для розвитку спорту.🤝🏼
До Дня Збройних Сил України в Центрі культури «Святошин», за підтримки ГО «Жінки ТрО», відбувся теплий та щирий захід, присвячений українським захисникам — тим, хто нині боронить країну, і тим, хто віддав за неї своє життя.До події долучилися представники духовенства, які піднесли молитву за мир і воїнів, представники ООН, командувач Сил територіальної оборони ЗСУ. Атмосферу єдності створили Віталіна Біблів із проєктом ТРО МЕДІА «Твої листи», оперна співачка Олена Гребенюк та творчий колектив «Культурний десант».Під час заходу вручили державні нагороди військовослужбовцям, які захищають Україну. Окремо вшановано пам’ять героїв, чиї нагороди сьогодні отримали їхні родини.Також на локації працювала новорічна благодійна ярмарка «В єдності — наша сила», організована для підтримки волонтерських ініціатив, що допомагають підрозділам Сил ТрО ЗСУ.Дякую кожному захиснику за мужність і відданість. Родинам — за силу, стійкість і любов.Герої України — це наша спільна пам’ять і гордість.Пам’ятаємо. Шануємо. Бережемо.