Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Георгій Зантарая🇺🇦
Added 06 Jan 2025

Георгій Зантарая🇺🇦

@GeorhiiZantaraia
Number of subscribers: 1 172
Photos: 2,490
Videos: 154
Links: 301
Description:
Офіційний канал Голови Святошинської РДА м. Києва Мій Facebook: https://www.facebook.com/georgii.zantaraia Наш телеграм-канал @svyatrda Наш Facebook: https://www.facebook.com/Svyatoshino Наш сайт: https://svyat.kyivcity.gov.ua Тел. 044-424-30-06

👥 Number of subscribers

1 172
Average/Day:: 0
Average/Week:: +5
Average/Month:: +17

👁️ Average views per message

932
Average/Day:: 290
Average/Week:: 514
ERR: 79.52%

📊 Messages per Day

1.3
Last day: 0
Week average: 1.3
Average per day: 1.3

Logo change history

Name change history

Георгій Зантарая🇺🇦 2025-05-28
Георгій Зантарая/Georhii Zantaraia 2025-01-06

Status change history

Officially not confirmed 2025-01-06

Wall

Telegram statistics channel

Сьогодні уважно подивився засідання Верховної Ради. Зокрема виступ однієї нардепки щодо відновлення та компенсацій за пошкоджене житло.Чесно — не можу промовчати.Те, що було озвучено про «повну бездіяльність» на місцях і «відсутність допомоги людям», — не відповідає дійсності. І говорю це не з кабінету, а з практики щоденної роботи в районі.Після кожного прильоту першими на місці працюють не політики. Першими приїжджають рятувальники, далі — команди районної адміністрації та комунальні служби. Одразу розгортається штаб допомоги: соціальні служби, фахівці, наші працівники. Ми не робимо гучних заяв — ми закриваємо базові потреби людей тут і зараз.Паралельно запускається чіткий алгоритм відновлення та допомоги. Комісії при районних адміністраціях працюють системно: обстежують пошкодження, фіксують їх і складають протоколи. На сьогоднішній день комісією Святошинського району отримано та обстежено понад 300 заяв, з них 273 — із вже виплаченими компенсаціями.Що стосується будинків у частині спільного майна чи конструктиву — це відповідальність адміністрації, і ці роботи виконуються: від тимчасового закриття пошкоджень до повноцінного відновлення за рахунок міста.На жаль, через постійні російські обстріли ми стикаємося з прильотами в будинках майже щодня. І хоча звучить це суворо, саме через ці ситуації наші дії стали більш чіткими та відточеними: кожен знає свою роль, що і коли робити, як діяти в критичних моментах. Цей алгоритм формувався поступово — через досвід і роботу на кожному такому випадку.Окремо скажу про допомогу людям. На місці одразу збираються документи на одноразову матеріальну підтримку від міста. Паралельно працюють волонтери і благодійні фонди — допомагають фінансово, передають необхідні речі, інколи навіть оперативно закривають пошкодження.Паралельно запускається і процедура отримання компенсації. І тут важливо розуміти: ми на місцях максимально спрощуємо процес для людей. Усі постраждалі приймаються в ЦНАПах без черги, так само — в інших установах. Людям допомагають швидко впорядкувати документи і подати заявки. Місто робить усе, щоб цей процес не затягувався.Водночас сама програма компенсацій є державною і діє за єдиними правилами для всієї країни. Вона передбачає певні процедури, які потрібно пройти для отримання відшкодування.Зокрема, необхідна згода всіх співвласників майна. У випадках, коли частина людей перебуває за кордоном, це потребує додаткового часу для оформлення відповідних документів.Також обов’язковою умовою є наявність документів у державному реєстрі. Для багатьох це стандартна процедура, але інколи людям потрібен додатковий час або допомога, щоб впорядкувати документи.Тому кожен випадок важливо розглядати індивідуально, з урахуванням обставин, у яких опинилися люди.І ще. Перед тим як робити гучні заяви з трибуни, варто хоча б розібратися в процесах: хто за що відповідає і як реально працює система після прильотів.Бо на місцях важлива не політична риторика. Важливо, щоб людям допомогли. І це саме те, що ми робимо щодня
Сьогодні завдяки благодійному фонду «Кожен важливий» нам вдалося передати необхідну техніку одразу трьом установам Святошинського району.Спеціальна школа №15 отримала холодильник і телевізор — базові речі, які формують щоденний комфорт і стабільність для дітей.Спеціальна школа №16 — пилосос, холодильник та телевізор, що допоможуть у побуті та організації навчального процесу.Центр комплексної реабілітації осіб з інвалідністю — 4 телевізори та пральну машину. Для установи, яка щодня працює з людьми, що потребують підтримки та відновлення, це не просто техніка — це про гідні умови і турботу.Окремо 40 вогнегасників отримало Управління соціальної та ветеранської політики — і це вже про безпеку, яка сьогодні без перебільшення є базовою потребою.Для мене ця допомога — не лише про передачу речей. Це про силу людських зв’язків. Про довіру, яка з часом переростає у партнерство і дає можливість системно підсилювати район.Щиро вдячний фонду «Кожен важливий» та його керівнику Володимиру Сафронову за довіру і спільну позицію: допомога має бути адресною, своєчасною і відчутною.Саме завдяки таким ініціативам і таким людям ми крок за кроком робимо Святошинський район сильнішим.
Вчора в межах Charity Monday передали допомогу нашим підрозділам: платформний евакуатор для 95-ї окремої десантно-штурмової бригади та 2 мінувальники «Тарган 1С» для 20-ї окремої бригади безпілотних систем «К-2».Це саме та техніка, яка працює на результат щодня. Евакуатор дозволяє оперативно вивозити пошкоджену техніку з поля бою, зберігати ресурс і швидше повертати її в стрій. Мінувальники — це про інженерне підсилення позицій, дистанційне встановлення мін та підвищення ефективності виконання бойових завдань у складних умовах. Усе це — про збережені життя наших військових.Charity Monday — це благодійна ініціатива, яка об’єднує заклади освіти Святошинського району, учнів, батьків і педагогів заради спільної мети — підтримки наших Захисників. Через ярмарки та благодійні заходи вдається акумулювати ресурси на конкретні потреби фронту.Ця передача відбулась завдяки спільній роботі благодійного фонду «Українська думка» та Владислав Ліщинський, районної асоціації «Старшокласник», громадської організації «Лідерська ініціатива» та Управління освіти Святошинського району.Дякую кожному, хто долучається. Саме завдяки такій єдності ми можемо підсилювати наших військових не словами, а реальними діями.
💚 ЗеМолодіжка святкує своє 5-річчя!ЗеМолодіжка – це молодіжне крило партії «Слуга Народу», спільнота активної молоді з усієї України. За ці п’ять років маленька ідея однодумців виросла в масштабний рух: ми реалізуємо власні ініціативи, допомагаємо громадам і військовим та щодня працюємо для розвитку країни.Разом із командою Києва ми долучилися до масштабного форуму, приуроченого до цієї річниці, де зібралися лідери та команди з усіх регіонів України. Це була унікальна нагода побачити, як рух виріс, обмінятися ідеями та надихнутися історіями колег з інших областей.Для нас, команди Києва, особливо цінно було поспілкуватися з експертами, депутатами та міжнародними партнерами. Їхній досвід і практичні кейси надихають і дають конкретні інструменти для розвитку власних проєктів та ініціатив. Відчутно, що справжня сила молодіжного руху – у команді, у спільних цілях та підтримці одне одного.Особлива подяка Олександру Корнієнку, голові партії «Слуга Народу», та Олександру Санченку, лідеру всеукраїнської ЗеМолодіжки, а також усім спікерам, учасникам і гостям форуму. Ваші зусилля допомагають молоді розвиватися, надихають на нові ініціативи та дають можливість навчатися, пробувати і робити зміни на користь громади та країни.Я хочу запросити всіх, хто має ідеї та бажання діяти, долучатися до нашої команди Києва. Тут ви знайдете підтримку, натхнення та реальні перспективи для розвитку. Реєструватися можна за посиланням: http://pipe.bot/link?bot=17188&l=f&s=rec3gUYpnj6NgQD4iРазом ми сильніші, разом рухаємося до перемоги України! 🇺🇦
На жаль, війна принесла нам болючу традицію — посмертно відзначати наших захисників, чиї життя забрала боротьба за свободу України.Разом із першим заступником начальника Київської міської військової адміністрації полковником Миколою Швецем вручили державні нагороди родинам загиблих військовослужбовців. Це момент, коли слова даються особливо важко. Бо жодна відзнака не здатна замінити рідну людину, не може повернути сина, чоловіка чи батька додому.Ми свідомо провели цю зустріч напередодні Дня українського добровольця, який відзначається 14 березня. Саме добровольці у найскладніші для країни моменти першими ставали на її захист — часто без вагань і без зайвих слів. Багато з тих, кого сьогодні вшановуємо, також зробили цей вибір — вибір стати на захист України.Ми розуміємо, що для родин ця втрата — назавжди. І жодні слова підтримки не здатні зменшити біль. Але для нас важливо, щоб кожна сім’я знала: подвиг їхніх близьких пам’ятають і цінують. Їхня мужність і відданість Україні — це те, завдяки чому наша держава продовжує жити і боротися.Схиляю голову перед пам’яттю наших Героїв. Дякую їхнім родинам за силу, гідність і любов, з якою вони бережуть пам’ять про своїх близьких.
Вчора разом із заступницею Олесею Самолудченко та керівниками профільних управлінь молоді та спорту і освіти відвідав фінал ІІ районного етапу проєкту «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги», який проходить за ініціативи Володимира Зеленського.Гасло змагань — «РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО» — сьогодні звучить особливо сильно. Бо це не лише про спорт. Це про підтримку, характер і командний дух наших дітей.Серед почесних гостей були представниця Департаменту молоді та спорту Оксана В’яла та представник федерації волейболу Максим Ковальчук.Окрема подяка ліцею №40, на базі якого проходили змагання, — за якісну організацію та атмосферу справжнього спортивного свята.🏐 Підсумки районного етапу з волейболу:🥉 ІІІ місце5–9 кл. (дівчата) — «Вовчиці 35» (ліцей №35)5–9 кл. (юнаки) — «Spike» (ліцей №200)9–11 кл. (дівчата) — «Хижачки» (ліцей №185)9–11 кл. (юнаки) — «ТРІУМФ» (ліцей №140)🥈 ІІ місце5–9 кл. (дівчата) — «Блискавка» (ліцей №50)5–9 кл. (юнаки) — «Воля» (ліцей №215)9–11 кл. (дівчата) — «Мрія» (ліцей №317)9–11 кл. (юнаки) — «Крила надій» (ліцей №281)🥇 І місце — чемпіони району5–9 кл. (дівчата) — «Спалах» (ліцей №200)5–9 кл. (юнаки) — «Вовки 35» (ліцей №35)9–11 кл. (дівчата) — «Вогняні Соколиці» (ліцей №154)9–11 кл. (юнаки) — «Академ ММ» (ліцей №304)Вітаю чемпіонів і призерів! Дякую тренерам, педагогам і батькам за підтримку дітей та щоденну працю. Святошин пишається нашою молоддю!
Вчора разом із начальником управління освіти Святошинського району взяв участь у робочій нараді щодо підсумків виконання освітніх програм у 2025 році та планування роботи на 2026-й. Зустріч відбулася в стінах Київський столичний університет імені Бориса Грінченка та об’єднала керівників районів, представників КМДА і профільного департаменту.У центрі уваги — фінансування галузі, освітні субвенції, рівень оплати праці педагогів, а також ключові безпекові виклики воєнного часу. Окремо говорили про розвиток безпечного освітнього середовища, стан укриттів, енергонезалежність закладів, впровадження рішень щодо сонячної генерації та підготовку до можливих блекаутів.Для Святошинського району пріоритети залишаються незмінними:▪️ максимальна безпека дітей і педагогів;▪️ готовність закладів до безперервного навчального процесу за будь-яких умов;▪️ підтримка очного формату там, де це безпечно і технічно можливо;▪️ якісне харчування молодших школярів і дітей пільгових категорій;▪️ системна модернізація інфраструктури освіти.Освіта — це фундамент майбутнього. Навіть у складних умовах воєнного стану наше завдання — зберегти стабільність, якість і доступність навчання для кожної дитини.
Владислав Гераскевич дискваліфікований за шолом, на якому зображені українські спортсмени, які загинули через російську агресію. росія — країна-окупант, яка руйнує життя цивільних, забирає долі простих людей, дітей та спортсменів. Цей шолом — символ пам’яті і шани, а не політична провокація. Позбавляти його права на це — це пряме порушення базових принципів справедливості.Тим часом атлет, який виступає під нейтральним прапором, отримує підтримку на трибунах із забороненим прапором країни-агресора — і жодних санкцій. Такі подвійні стандарти МОК у ставленні до українських атлетів є неприйнятними і переступають усі межі.Щоб відстояти права спортсменів і принципи справедливості, до Міжнародного олімпійського комітету та Комісії атлетів МОК були направлені офіційні листи щодо цієї ситуації. Це не про одного спортсмена — це про ставлення до будь-якого українського атлета.МОК повинен пам’ятати: спорт — це не лише медалі та рекорди. Це принципи справедливості, повага до атлетів і їхніх цінностей. Дискваліфікувати спортсмена за пам’ять про загиблих — це не просто помилка. Це перехід усіх меж і відмова визнавати базові стандарти справедливості.
У складні для країни часи освітяни Святошинського району вкотре доводять: школа — це не лише про навчання, а й про турботу, підтримку та єдність громади.Саме завдяки їхній відповідальній позиції та небайдужості у закладах освіти району працюють Пункти Незламності — відкриті для кожного, хто потребує тепла, світла й відчуття безпеки.Продовжую інформувати мешканців району про такі локації 👇📍 Київська гімназія східних мов №1вул. Львівська, 25📍 Спеціалізована школа №40вул. Львівська, 6/3Обидва Пункти працюють цілодобово, аби кожен у будь-який момент міг знайти підтримку та відчути себе в безпеці.Тут є все необхідне:— генератори та стабільне електроживлення— розетки й подовжувачі для зарядки гаджетів— кипяток і запаси технічної води— аптечки з засобами першої допомоги— місце для матері та дитини— екофло та базові умови для обігрівуОкремо хочу відзначити Спеціалізовану школу №40, де додатково організували збір корму для пухнастих хвостиків 🐾Це ще один приклад того, як у складні часи ми думаємо не лише про людей, а й про тих, хто поруч із нами.Дякую керівництву закладів, педагогам і всім причетним за відповідальність, людяність та підтримку громади.Разом тримаємося. Разом — незламні
Пункти Незламності Святошинського району — коли бізнес підтримує людейУ складні часи особливо цінною є підтримка тих, хто не ховається за вивісками, а діє. Дякую соціально відповідальному бізнесу Святошинського району, який з початку повномасштабної війни став опорою для мешканців.🔸 Рестобар «Апельсин»📍 вул. Василя Стуса, 22/1Пункт Незламності готовий приймати людей цілодобово.Власник закладу з перших днів війни допомагає громаді. Тут облаштовано укриття та Пункт Незламностігенератор, можливість підзарядити гаджети, кип’яток і чай, тепле місце, де можна безпечно перечекати тривогу.🔸 Магазин «Фора», ТЦ Regina📍 вул. Академіка Булаховського, 3АЩе один Пункт Незламності, відкритий для мешканців району. Тут можна підзарядити телефони та інші пристрої, а також скористатися мікрохвильовкою, щоб підігріти їжу.Графік роботи Пункту Незламності залежить від графіку роботи магазину.Щиро дякую бізнесу за відповідальну позицію та реальну підтримку населення. Саме такі ініціативи допомагають району триматися й дають людям відчуття турботи та безпеки.🤝