Сталкери в нас ту дещо ну дуже потужне 😯Підписник моєї групи написав мені з бажанням розіграти великий куш і втілити свою невелику мрію. Тому вирішив допомогти йому з цим 🥰А подякувати за цю щедрість ви можете @CryptoDolboyobНу а далі, передаю слово автору розіграшу (так, так людина, що купувала 400 карт на днях)):☢️ ЗОНА ВІДКРИВАЄ НОВИЙ РОЗІГРАШ ☢️Сталкери, торговці винісли рідкісний лут - картки S.T.A.L.K.E.R. 2 x АТБ. Хочеш забрати хабар?🎒Хто отримає призи - вирішить сама Зона… 🎯 У схроні такі призи:🥇1 місце - 100 Карток S.T.A.L.K.E.R. 2 x АТБ🥈 2 місце - 75 Карток S.T.A.L.K.E.R. 2 x АТБ🥉3 місце - 50 Карток S.T.A.L.K.E.R. 2 x АТБ🏆 4 місце - 25 Карток S.T.A.L.K.E.R. 2 x АТБ🏆 5 місце - 10 Карток S.T.A.L.K.E.R. 2 x АТБ💰 Проходка - всього 10 грн.🎯 Ціль: 16 000 ₴📜 Правила для сталкерів:⚠️ Зробити репост посту про розіграш (Буде перевірятись)⚠️ Сплатити проходку, посилання на банку:👉 https://send.monobank.ua/jar/683CATPWiu 👈(Або за номером банки - 4874 1000 2362 5588)ОБОВ'ЯЗКОВО! У коментарі до платежу вказуй свої контакти, щоб була змога тебе знайти!🕑 Дедлайн - 24.05.26🎲 Після цього Моноліт випадково обере щасливців через сервіс МоноБанку. Не прогав шанс урвати жирний хабар, поки артефакт не забрав хтось інший…☢️ Удачі в Зоні, сталкери.
⚠️ Оновлені правила групи, і інше ⚠️Знаєте, дуже дивно бачити кенселінг і закиди про підтримку русні від укр комʼюніті, тільки лиш через те, що в мене в коментах хтось щось відписали російською, чи зайшов росіянин. Дуже дивно у відповідь на підтримку ЗСУ і зборів від блогерів протягом 4 років отримувати - цей чел малорос і підтримує русню, бо в нього чел в коментах відписав, і в нього там в папці є українці, що ведуть канал російською. Дуже дивно старатись розвивати укр комʼюніті, допомагати маленьким каналам розвиватись, а у відповідь читати «разоблаченія» від хворих урапатріотів, чи «знову перевзувся від подруги, тому що я топлю за українську мову в українському просторі. Дуже дивно від людини що звалила закордон, вислуховувати як тут щось правильно робити в Україні. Українська в українському просторі. Хочеш підтримувати усіх - а тебе десь з Європи кенселять, що в тебе там якісь не такі українці в групі сидять. Люди мінімально не напрягають мізки. Побачили щось що їм хочеться і роблять висновки.
Йойки, вже більше місяця я нічого не публікую в группі.. Час йде надто швидко, і пора вже щось написати. Спершу апдейт по акриловим діорамам, потім трохи про себе, і чому я зникаю.Людину що мала допомогти з акрилом мобілізували, і зараз в мене немає можливості працювати з акрилом. Але я шукаю іншу компанію.Стосовно минулих декількох місяців, то все що відбувається в житті дуже розхитує ментальний і психічний стан. Останні 3 роки я сплю переважно вдень, тому що психологічно важко засинати вночі, через тривожність. Шахеди, тривоги. Минуло 2 роки з останньої зустрічі з друзями. Через примусову мобілізацію доволі важко вільно пересуватись між містами. Насправді є значно більше факторів, які впливають на ментальний стан, і в минулому я вже працював з психотерапевтом (всім раджу. Бережіть ментальний стан)І я зрозумів, що з менталкою не ок, коли вийшовши гуляти з собакою піймав панічку. Хех. Перрід депресії і стагнації. Тож я просто вирішив відпочити від усього, і трохи зайнятись своїм здоров'ям. Пью таблетки і стараюсь відновитись.
Привіт, друзі!Як ви знаєте, зараз я працюю над новою ідеєю для діорам, і мені для неї дуже потрібні прозорі акрилові куби 10×10×10 см з індивідуальним дизайном.(🖼 Я прикріпив фото ідеального зразка - саме такого хочу досягти у своєму проекті.)🔧 Нещодавно я замовив один тестовий кубик за 400 грн… і, на жаль, його якість виявилася жахливою 😢 Фото - в попередній публікації.Саме так з’явилася нова ідея - створити куб зі скругленою стінкою, яка виглядає значно естетичніше і точно пасує до задуму.На жаль, готових таких кубиків я не знайшов, а на замовлення їх не роблять у потрібному форматі і потрібній товщині.Тож я вирішив створити все сам. Це мій новий експеримент і виклик, адже я ще ніколи не працював з оргсклом, Тому це дійсно виклик. Цікаво, страшно, але дуже хочеться спробувати 💪Для реалізації мені потрібно:- Листи оргскла потрібної товщини (вже знайшов ✅)- Спеціальний клей для оргскла.- Захисні засоби (респіратор, рукавички, тому що клей токсичний).- Різак для оргскла і наждачний папір для обробки торців.🧡 Це трохи вибивається з мого бюджету, тому я вирішив звернутись до вас:чи хотіли б ви підтримати цей проєкт?Навіть маленький донат - це крок до втілення ідеї. А натомість:✨ Поділюсь усім процесом - від перших спроб до готових діорам.✨ І розіграю один з готових наборів серед підписників 🎁💛 Підтримати можна тут:https://send.monobank.ua/jar/443JpTc9JDДякую вам за будь-яку допомогу - фінансову, репост, чи просто тепле слово 💬Ви для мене дуже важливі 💖
Перш ніж продовжити вести групу, хочу поділитися кількома думками, які прийшли до мене після учорашньої публікації ✨Сподіваюсь, вони прояснять мою позицію і дадуть трошки більше розуміння моєї роботи.Мені боляче чути, що використання ШІ в ілюстраціях сприймається як "знецінення художників" або щось «бездушне». Я поважаю працю і талант кожного митця.Але те, що роблю я - це інше. Тому що моя група, а головне робота, це не про малюнки, а про ручну роботу. Я не займаюсь малюванням, створенням будь якого цифрового мистецтва чи NFT. Я займаюсь фізичними виробами, зробленими на основі малюнків.🅰️🔤 - це не конкурент художників. Це інструмент.І навіть якщо малюнок створено цифрово, усе інше - моя власна, доволі кропітка ручна робота: багато годин на створення викройки, вирізання, складання шарів, фотосесія, знімання і монтаж відео. Це не про «секономити використавши бездушний малюнок» і не про швидкість роботи. Це про створення емоції, речі з душею. Тому що не малюнок визначає душу роботи - а мій труд, час, багаторічний досвід і любов, яку я вкладаю в кожну свою роботу. Малюнок - це глина, з якої і ліплю власну історію в рамці.Я не замінюю художника - я інший майстер. І я вірю, що кожен має право створювати. Ті, хто творить вручну. Ті, хто творить у цифрі. І ті, хто поєднує.Дякую тим, хто читає, хто підтримує, і навіть тим, хто ставить запитання 🤗