Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Фофан
Added 06 Dec 2025

Фофан

@Fofan_eth
Number of subscribers: 994
Photos: 515
Videos: 4
Links: 444
Description:
ухиляюсь від завода https://t.me/links_of_fofan
Source

Фофан | думки в разброс1. кожного місяця я помічаю певні абузи/івенти, де можн...

Telegram community logo - Фофан Фофан @Fofan_eth
362 Views/Reach 2026-04-16 23:01 Message №1021
думки в разброс1. кожного місяця я помічаю певні абузи/івенти, де можна заробити лоубанкам (бо я лоубанкіч і перевів своє інфополе в цю сторону), про них я не можу писати, адже там або мало конкуренції, або мало віннерів і зайвої конкуренції взагалі не хочеться;2. ринок якось сильно підозрілий і я максимально хз шо очікувати, через це я вважаю шо деус реально додіки що так довго тягнуть, адже зараз найкращий час залаунчитись, сподіваюсь що я помиляюсь і деус підберуть таймінги покраще;3. дату тге деуса анонсують в кінці квітня, тому очікую тге на початку травня, головне щоб ці придурки фігньою не страждали і не анонсували тге на якесь 20+ травня;4. я хз шо сюди постити, прям максимально хз;5. рано чи пізно я почну вести інсту і перероблю формат введення соцмереж, починаючи від щитпосту і закінчуючи твіттером та інстою. шо я цим хочу отримати ще й сам чітко не знаю, є лише супер базове бачення, але думаю з часом зрозумію;6. сьогодні закину вам інфу за pyth network, адже сам зараз розбираюсь по цьому;7. я до цього писав що активно тренчив на бейзі, можу сказати що зараз на бейзі супер нудно, але навіть так є якісь лаунчі, я би сказав що 2 годних лаунчі на тиждень в середньому. я почав тренчити з початку цього тижня, бо минулий лише спостерігав;8. я не пригадаю щоб настільки було нудно в крипті, чи то я чогось не помічаю, але ліквідності/тємок/абузів/активностей супер мало, навіть при тому що я шось та й знахожу;9. побудував собі повноцінно систему менеджменту грошей, але працювати вона почне лише коли камбекнусь до 10к. думаю розпишу як я собі надумав, але основа полягає в тому що абсолютна більшість грошей буде в стейблах;10. як же мене зайобує коли ліквідність переходить в солану, чисто на фоні недавного лаунча https://app.printr.money/ лаунчпада, солана забирає частку ліквідності бейза і на цьому фоні бейз виглядає мертвим;11. подивився недавно інтерв'ю з криптоманом і переосмислив своє бачення мальоха, тепер більше почав подобатись фокус на дистанцію та степ бай степ;12. страшенно заїбався бути бідним;ну і так щоб не забути, планував вам розписати та і самому цікаво розібрати ці декілька тем:- pyth network абуз;- потенціал альтсезону (я без прикола), ончейн та чи зможе лаунч токена бейза запустити реальний бейз сезон як це було з мемами на солані, але вже з утіліті токенами на бейзі, бо я цього страшенно хочу