Source
Фофан | оновили токеноміку на $DEUSз цікавого це:- збільшили відсоток на Liqud...
351 Views/Reach
2026-03-27 15:34
Message №1011
оновили токеноміку на $DEUSз цікавого це:- збільшили відсоток на Liqudity & Ecosystem Growth- додали 2% в RCM protocol- так як вони не продали 30% сапплаю, то зафіксували на 23.24%Тобто на тге буде:- 0.56% на руках у foundation, які сто пудово будуть плотно лити;- 8.26% на ліквідність і тд, треба буде глянути що за біржі з такою ліквою можуть бути, але це непогано, вони теж всі ліквідні будуть і думаю нормально так польють;- 9.9% на DAO Treasury, вони не мають права бути ліквідними, адже рішення по цим токенам буде у дао;- 2% RCM Protocol, потенційно можуть лити тут, але логічніше виглядало б, якщо ці токени використались для лікви на їх платформі і для покупок тих самих акцій;- 0.6% на руках у фонди;- 7.67% на руках у нас, всіх хто купляли при 40-60M фдв;- 2.475% на руках у команди, які вони 100% будуть лити (Development Lab).В сумі: 31.465% на тге, з них:- 3% фрі токени на руках у команди, які вони будуть зливати;- 7.67% у учасників сейлів, які в середьному зайшли по 50M, і для того аби вийти в нуль треба 150M;- 0.6% у фонди, теж будуть лити;- 8.26% на лістинги, ліквідність і тд. спілкувався з фаундером і він говорив, що вони не зацікавлені в лістингах де біржі закриються об них, тому побачим;- все інше по контрактам має бути неліквідним на тге.нууу, непогано впринципі. головне аби з % на лікву адекватно розпорядились і тоді все цілком може бути найс.