Source
Crypto Dollin | Підсумки по EclicseЛістинг гавна, тіма гавна, Мекс контора підарасів😂Я...
176 Views/Reach
2025-07-16 10:34
Message №4454
Підсумки по EclicseЛістинг гавна, тіма гавна, Мекс контора підарасів😂Якщо серйозно на даний момент вийшло 2х до витрат, і ще трошки токенів на мекс МАЛИ Б БУТИ але депозити закриті, тому думаю може в сумі 2,5х до витрат. В цілому хоч щось)Сказати що я жалію що робив, та ні. В той момент на ринку не багато активностей було, а так то хоч якийсь профіт єЧому мекс контора? Бо вони залістились раніше на 30-40хв раніше ніж всі, дали норм прайс, закрили депи(і вони застрягли) і підтягнули прайс до всіх бірж. Да деякі встигли зробити деп, але таких не багато а більшість просто досі чекаю депозит токенів, клас👍Сео чи кофаундер Eclipse не один раз писав, "Ми не Scroll, ми краще" з предлогом що в скрол була тупа тіма, але нюанс в тому що коли вийшов скрол то його FDV було більше ніж в екліпс😅За OG роль дали 20к токенів, це від 3к$ до 10к$ жир? Думаю да. Роль було складно отримати але профіт відповідний)Тому я й кажу качайте твітер, і лутайте ролі в дс тому що за них гарно насипають. Зараз у мене фокус на твітер, кілька проєктів, і ворк в команді. Якось такПідписуйся: Crypto Dollin | 🔐 Чат | 🎃 YouTube | ⭐️Лайф канал | 💻Proxy-Seller