Source
Crypto Dollin | Вирішив поділитись своїми думкамиДа, зараз поганий ринок, тяжко, ворку...
175 Views/Reach
2025-04-08 16:15
Message №4285
Вирішив поділитись своїми думкамиДа, зараз поганий ринок, тяжко, ворку не багато, у всіх паніка, розчарування і взагалі всі кричать крипта скам. По-факту воно так і є, і реакція всіх навколо зрозуміла. Що я раджу робити зараз і що роблю самРобіть проєкти, тестнети, ретро, амби, ролі в дс і все в тому дусі. Не дуже багато людей зараз хоче щось робити і тому час воркати нам. Чесно я впевнений що ринок розвернеться і все буде чотко, просто питання часу. Наша задача зараз щоб ринок і великі дядьки не викинули нас з крипти, робити якісь активності щоб потім пожинати плоди. Я зараз стараюсь робити проєкти, качаю твітер і все в тому дусі, якщо є якась можливість заробити в моменті наприклад ІДО Binance, якась промка чи щось типу того, ф'ючі(геть не раджу) то роблюЯкщо у вас є токени на споті то краще не продавайте, бо крипта така штука зараз продасте і тут бац буде ріст і фомо(це умовно) У мене також пару токенів є, з піку -60% неприємно звісно, але благо в мене є стейбли, я просто прийняв таку статегію що продавати в мінус не буду без ДУЖЕ ВАГОМОЇ ПРИЧИНИ, або дотримаю до профіту або в нуліну все укатається(в що я не вірю)Старайтесь менше дивитись на графіки без великої потреби, всеодно нічого не зміните, але будуте більше тільтуватиДавайте подумаємо трошки позитивно, ми зараз воркаємо все що можна, в моменті десь лутаємо профіт, в перспективу і потім коли ринок оживе проєкти почнуть виходити, головне щоб ви їх робили і буде профіт. Якщо ви сидите взагалі нічого не робите і чекаєте росту ринку то це дивно адже коли ринок почне рости у вас нічого не зміниться, тому шукайте що можна поворкати і летс гоуНе тільтуйте все буде чотко. Як я і казав вище наша задача щоб нас не витрусили з ринку😁Підписуйся: Crypto Dollin | 🔐 Чат | 🎃 YouTube | ⭐️Лайф канал