Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Дмитро Разумков_Офіційно
Added 14 Jul 2024

Дмитро Разумков_Офіційно

@Dmytro_Razumkov_official
Number of subscribers: 10 308
Photos: 3,100
Videos: 1,200
Links: 204
Description:
Офіційний канал Голови Верховної Ради України (2019-2021), народного депутата Дмитра Разумкова Facebook — https://www.facebook.com/dmytro.razumkov Instagram — https://www.instagram.com/dmytro.razumkov

👥 Number of subscribers

10 308
Average/Day:: +21
Average/Week:: -10
Average/Month:: +1312

👁️ Average views per message

2 034
Average/Day:: 2,780
Average/Week:: 1,619
ERR: 19.73%

📊 Messages per Day

1.6
Last day: 1
Week average: 1.6
Average per day: 1.6

Status change history

Officially confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

Енергетику треба терміново рятувати! Реальні рішення від «Розумної Політики» Сьогодні в Україні критична ситуація з енергетикою. Кожен українець відчуває це щодня, коли сидить без світла. Причина не лише у ворожих обстрілах, а й у корупції влади. І, на жаль, краще не стане, якщо терміново не почати діяти. Разом із командою «Розумної Політики» ми пропонуємо конкретні рішення.Перше. Перерозподілити видатки бюджету. І не розікрасти їх, як це робила влада з Міненерго, «Енергоатомом» і тіньовим «офісом Міндіча», а реально відправити на відновлення об'єктів критичної інфраструктури. У своєму законопроєкті №14220 ми чітко показали, що на це можна виділити 14,8 млрд грн, якщо забрати ці кошти з непрофільних і непотрібних витрат на телемарафон, стратегічні комунікації, ремонт доріг, фінансування партій, утримання Офісу президента, Кабміну, Верховної Ради.Другий важливий крок – запровадити «енергетичні» облігації. Сьогодні є військові облігації для армії. Аналогічні мають бути для відновлення енергосистеми. Але це має відбуватися з жорстким контролем, без «міндічів» і «карлсонів», які звикли красти під будь-яким приводом. Відповідний законопроєкт нашої команди №14221 вже зареєстрований.Це те, що необхідно робити вже сьогодні. Інакше завтра ми втратимо свою енергетику і підірвемо майбутнє нашої країни!
Сьогодні, у Міжнародний день боротьби з корупцією, особливо гостро усвідомлюється масштаб проблеми. За різними оцінками, обсяг корупції і «тіні» в Україні сягає трильйона гривень — це фактично чверть державного бюджету. І коли нам розповідають, що грошей бракує — на зарплати медикам та вчителям, на індексацію мінімалки для військових, яка четвертий рік стоїть на місці — варто пам’ятати: кошти є. Вони просто роками осідають у кишенях тих, хто будує та прикриває схеми.Ми взагалі живемо у країні схем, які не можуть існувати без схвалення влади. Схеми Міндіча і Галущенка, корупція на митниці і податковій, розкрадання на закупівлях озброєння, харчування і екіпірування для військових, на будівництві укріплень.Продовжувати список можна довго. Але нічого не зміниться поки не буде політичної волі у найвищих кабінетах, поки там працюватимуть ті, хто бореться з корупцією лише у вечірніх відео, а не в реальному житті.Я впевнений: прийде час, коли це зміниться, і при владі будуть люди, які працюють на державу, а не заробляють на ній. Тоді ми справді зможемо побудувати країну без корупції, яка сьогодні пронизала її, як хвороба.
У Львівському національному університеті імені Івана Франка мав можливість поспілкуватися зі студентами — молоддю, яка вже сьогодні думає про майбутнє України.У час, коли рішення влади фактично підштовхують молодих людей виїжджати з країни, такі зустрічі стають особливо важливими. Бо це — про довіру і про те, щоб молодь відчувала: вона потрібна тут, у своїй державі.Говорили про реальні виклики, з якими стикається країна, про політику, якість законів і про те, як вони мають працювати для людей, а не навпаки. Студенти — активні, уважні до деталей, мислять критично, вміють ставити складні, але розумні запитання і прагнуть змінювати країну.Окремо хочу подякувати викладачам університету за надзвичайно важливу роботу. Попри всі виклики, ви навчаєте, підтримуєте, формуєте світогляд і допомагаєте студентам ставати сильнішими і впевненішими у своїх можливостях.Для мене ця зустріч стала ще одним підтвердженням: Україна має молодь, заради якої варто боротися, щоб вона була не країною від’їзду, а країною можливостей.Дякую студентам за щирість, активну позицію і справжній інтерес!
Верховна Рада має нарешті запрацювати для країни, а не виконувати лише вказівки Офісу президента! Парламент, яким він є сьогодні, — це вже зовсім не той законодавчий орган, який українці обирали у 2019 році. Він дедалі більше перетворюється на ручний інструмент Офісу президента. Там, де мають тривати законодавчі дискусії й ухвалюватися рішення, необхідні для держави, виконується те, що хочуть на Банковій.На превеликий жаль, сьогодні немає суб’єктного Парламенту, як і Уряду. Верховна Рада перетворилася на відділ ОП із забезпечення законодавчої діяльності, а Кабінет Міністрів – на відділ із забезпечення прийнятих в ОП рішень. Це – шлях у нікуди.Чи може ситуація змінитися? Так. Країна проходила це у 2014 році. Тоді перевиборів також відразу не було, але Парламент зумів трансформуватися і почати працювати в інтересах держави. Сьогодні депутати мають знову відчути відповідальність перед народом, а не страх перед Банковою. Парламент має стати не політичною структурою, а дійсно Верховною Радою України, такою, як це передбачено у Конституції. Не хотілося б, щоб це відбулося тією ж ціною, як у 2014 році.Шанс змінитися все ще є. І в першу чергу, це залежатиме від позиції в «Слузі народу». Якщо вона не поміняється, ми і далі будемо бачити абсолютно безглузді рішення, які зрештою можуть довести країну до прірви!
Софіївська Борщагівка, передмістя Києва. Друга доба без світла, і коли з’явиться – незрозуміло. Так, головний винуватець – росія. Ми й без світла бачимо, хто вони. Але в такій ситуації варто «подякувати» не лише зовнішньому ворогу, а й нашим «потужним менеджерам» – за роки корупції всередині країни, які зробили нас слабшими. Це Галущенко, Гринчук і всій компанії разом з Міндічем, які витратили гроші не на укриття об’єктів критичної інфраструктури, а на свої інтереси. Сьогодні ми бачимо результати їх «роботи».«Дякую» і Шмигалю зі Свириденко – очільникам уряду, які в часи схем Галущенка-Гринчук або був в темі і в долі, або просто робили вигляд, що нічого не відбувається. Чи просто дозволили заводити в уряд людей Єрмака, який зараз дуже ображається, що його якось неправильно звільнили. Сподіваюся, він все ж таки виконає свою обіцянку і долучиться до лав Збройних Сил України.А найбільша «подяка» тому, хто ввечері запише чергове відео з кабінету на Банковій і скаже українцям, як потрібно «триматися». Зручно про це говорити звідти, де завжди світло, тепло, вода. Те, чого немає у сотень тисяч людей по всій країні!
Обшуки у Єрмака і знищення українського бізнесу‼️Сьогодні буде багато новин про обшуки в керівника Офісу президента. Але нехай НАБУ і САП займаються своєю роботою, а у вівторок я буду ініціювати виклик Єрмака до Верховної Ради, щоб він прозвітував перед українським суспільством — і про обшуки, і про перемовини, і багато інших речей, які хотіли б почути від нього люди. А зараз хотів би поговорити про економіку — те, що впливає на життя мільйонів українців. Днями влада погодила меморандум із МВФ на 8 млрд доларів, які не перекриють навіть те, що влада вже заборгувала.Сьогодні кожен українець винен понад 8 тисяч доларів зовнішнім і внутрішнім кредиторам. До цього довела «команда реформаторів» на чолі із Зеленським і Гетманцевим.І тепер, щоб витримати ще хоча б рік, вони погоджуються на будь-які умови меморандуму — головне «день простояти та ніч протриматися».Так, за логікою влади, ФОПи мають фактично перестати існувати. Для малих підприємців ставлять ліміт у мільйон гривень. Далі – обов’язкова сплата ПДВ. Люди будуть або йти в тінь, або їхати за кордон! Влада повертається до ідеї Гетманцева з податком «на OLX», щоб витягнути останню гривню з людей, які продають дитяче ліжечко чи стару куртку не для збагачення, а щоб мати за що прожити ще один день. Наступний план — це податок на посилки з-за кордону. Замість того, щоб боротися з контрабандою, влада вирішила вдарити по кишенях звичайних людей, які замовляють речі на іноземних маркетплейсах, щоб трохи зекономити!І наостанок — «вічний» військовий збір у 5%. Цей податок підвищували минулого року з 1,5% до 5% на період війни і нібито для того, щоб закрити діру в бюджеті. Замість очікуваних 60 млрд грн зібрали лише 10 млрд. Діру в 600 млрд звісно не перекрили, але знищили сотні тисяч ФОПів. А зараз, під час переговорів з МВФ хтось дуже постарався зробити так, щоб цей підвищений податок залишився назавжди, навіть після завершення війни! Команда «Розумної Політики» за жодну з цих ініціатив не голосуватиме! Ми будемо відстоювати права ФОПів, малого і середнього бізнесу і право українців жити, а не виживати. Тому що нам із вами після завершення війни треба буде відновлювати економіку, а не тим, хто сьогодні знищує її своїми схемами!
Корупція влади штовхає державу в прірву, як доміно: спочатку темрява — потім зруйноване майбутнє! Відсутність світла через те, що гроші на захист енергетики розікрали – не просто незручність. Це відсутність нормальної освіти для дітей, непрацююче обладнання в лікарнях. Це зупинка економіки, зникнення робочих місць і відсутність зарплат. Це бізнес, який не платить податки. А отже — армія, що недоотримує фінансування.Це процес, який запустили не лише російські ракети, а ті, хто роками будував корупційні схеми всередині країни. Але наслідки не обмежуються лише теперішнім. Ця корупція вбиває і наше майбутнє. Якщо завершиться війна і знайдеться інвестор, який буде готовий вкласти мільярди, щоб створити нові виробництва, робочі місця, запустити економіку – він цього не зможе зробити. Бо він не буде мати необхідного – потужностей електроенергії. Жоден бізнес не вкладатиме гроші туди, де завод простоюватиме через відсутність світла. Саме так корупція, створена владою, запускає ефект доміно: одна схема валить економіку, бюджет, оборону — і всю країну!
Бюджет-2026 без голосів: дірки і корупційні схеми!!Наразі в Парламенті немає голосів за Бюджет-2026. Саме тому його не виносили на минулий пленарний тиждень. І якщо його все ж подадуть у нинішньому вигляді, дуже важливо буде подивитися, хто натисне кнопку «за». Бо це буде голосування не за цифри, а за продовження корупції в енергетиці.У цьому бюджеті закладені кошти під ті самі схеми, через які країна вже втратила сотні мільярдів. І якщо його не переглянути і не внести зміни, то замість «Міндіча» з’явиться хтось інший, але корупційні механізми залишаться. Ми з командою «Розумної Політики» відразу після оприлюднення корупційного розслідування подали законопроєкт №14206, який перекрив би основу цих схем. Але влада блокує його розгляд. Окрім цього, у бюджеті проблем вистачає. Учителів знову кинули, зарплати військовим не підвищують, а мінімальну пенсію збільшують «аж» на 234 гривні — на фоні ста мільйонів доларів, втрачених через корупцію. Це цинізм.Цей бюджет дірявий, як і два попередніх, за які ми не голосували. Дефіцит у 2024 році був понад 600 млрд грн, у 2025-му — майже 850 млрд. У 2026-му вже  перевищить трильйон. І при цьому голова бюджетного комітету спокійно визнає, що цей кошторис «на 99% будуть переглядати наступного року». У будь-якому бізнесі головного бухгалтера за такі «розрахунки» звільнили б у той самий день. А тут — гроші платників податків. І відповідальності нуль!Закривати діри влада планує за рахунок заморожених російських активів та міжнародної допомоги. Але на сьогодні немає розуміння, що реально буде доступно. А план «Б» влада, як завжди, не передбачила!
Поки для влади корупція залишатиметься не злочином, а «частиною економіки», країна буде в летіти в прірву! За версією Подоляка з Офісу президента, «корупція — це невідʼємна частина економіки». Може для влади це і так, але для нормальних українців невідʼємна частина економіки — це ФОПи, малий і середній бізнес, підприємства, які на початку повномасштабного вторгнення допомагали армії, поки «менеджери» з ОП і їм подібні ховалися по бункерах.Економіка держави — це не розграбована «Укрзалізниця» разом з Лещенком із космічною зарплатою, який дозволяє собі насміхатися з парламентської трибуни.Учора Верховна Рада відправила у відставку двох міністрів, які фігурують в корупційному розслідуванні. Але в залі їх не було. Ми не отримали жодної відповіді, де вони, чому не прийшли навіть коли ще продовжували отримувати зарплати, який платив їм український народ. Так само не було премʼєр-міністра і міністра оборони, який у минулому очолював уряд і відповідав за тих, хто сьогодні опинився в корупційних скандалах.Якщо безкарність триватиме, то завтра втече весь уряд. Бо що більше розкриватимуться справжні масштаби їхніх дій, схем і заробітків, то менше бажання у них буде відповідати перед державою і народом!
Реальна допомога українцям під час блекаутів❗️2 мільярди замість популізму — на компенсацію генераторівПрезидент, урядовці, спікери від влади говорять, що українці мали підготуватися до блекаутів. У мене єдине запитання: чи їм не соромно?Бо якщо люди повинні самі турбуватися про те, як вижити без світла і тепла, то навіщо нам така влада, яка лише розсовує по кишенях гроші, виділені на захист енергетики?Нашу енергосистему знищує не лише росія, а й корупціонери. Але ми не можемо сидіти й чекати повного блекауту – треба робити все, щоб максимально полегшити життя українців. Тому команда «Розумної Політики» зареєструвала законопроєкт №14188, який дозволить компенсувати громадянам і бізнесу купівлю генераторів, інверторів, акумуляторів та зарядних станцій. Для цього пропонуємо вилучити 2 мільярди гривень із потенційно корупційної піар-програми «Національний кешбек».Сьогодні багато українців збирають останні кошти чи навіть беруть кредити, щоб купити все необхідне і пройти цю темну зиму. Наш законопроєкт — це реальна допомога тим, хто вже не сподівається на державу, а сам бореться з темрявою. Будемо вимагати, щоб Рада розглянула цей законопроєкт найближчим часом.І якщо влада заблокує його — це означатиме, що вона хоче, щоб українці сиділи без світла, тепла і не бачили, що відбувається у державі!