Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Цирк Ґ'їка || #УкрТґ 18+
Added 12 Jun 2021

Цирк Ґ'їка || #УкрТґ 18+

@DisGyik
Number of subscribers: 148
Photos: 3,820
Videos: 7,440
Links: 2,360
Description:
Щодня нові відео. Гіфка з грибоджокером — іде потік на твічі - - Твіч (ігри, розмови) — https://www.twitch.tv/wereowl - - пропозиції/зв'язок - чат каналу - - Новини, політика — @NPC_gov - - https://t.me/+Rc2AvkvC_DqKzI4q

👥 Number of subscribers

148
Average/Day:: 0
Average/Week:: 0
Average/Month:: -2

👁️ Average views per message

38
Average/Day:: 38
Average/Week:: 30
ERR: 25.68%

📊 Messages per Day

6.6
Last day: 5
Week average: 5.4
Average per day: 6.6

Logo change history

Name change history

Цирк Ґ'їка || #УкрТґ 18+ 2025-08-28
Диспансер Ґ'їка || #УкрТґ 18+ 2025-06-27
Диспансер Ґ'їка || #УкрТґ 2024-07-12

Status change history

Officially not confirmed 2022-05-25

Wall

Telegram statistics channel

ТОП моїх рекомендацій для придбання:1. Труси китайські, бамбукові, ношені Сі Дзінь Пінем — дуже зручні, окремий плюс за розмір, бо я з дитинства ненавиджу всі ці трикутні псевдо-ниткові труселя (сексі фото в коментарях)2. Мишка безпровідна, вертикальна. З моменту придбання не помітив типового болю в руці від довгого використання. Швидко звикаєш, в користуванні нічим не відмінна від звичайної3. М'яка зубна щітка Paradontex (це вже не Китай, а атб чи фора) м'яка. Насправді я не фанат щоденного чищення зубів, я фанат чищення раз на 2-3 доби, до моменту коли по ним вже мінімально відчутно, що їх треба чистити. А також фанат очищення зубів від залишків їжі, що в рази корисніше для зубів. Бо нічого не гниє і не смердить, ніщо не роз'їдає стінки твого, колись (ніколи) білосніжного, зуба4. Місткий павербанк з діодною підсвіткою 5. Гелевий дезодорант (теж не Китай). Тільки по тій причині, що від всіх інших я ДИКО ВОНЯЮ ще не вийшовши з душової (буквально)6. Свиня7. Місткий рюкзак, зручні крокси і одна Перова ручка. Взагалі брав дві і я охуїв коли згадав що одна з них по ціні 1000+ грн. При чому та, що коштує менше по факту кращаЗ радістю взяв би іншого рюкзака, але:1. Жаба душить2. Той який я виберу буде коштувати надто дорого. Жаба душить 2хЯкий висновок? В китайців сміливо можна брати товари, однак треба орієнтуватись на відгуки та ціну. Більше грошей ≠ краще
Віце-прем'єра Михайла Федорова ізолювали від Зеленського. Сталося це після того, як почалися протести проти ліквідації НАБУ, тоді Єрмак був відсутній в Україні, і Федоров спробував скинути Єрмака з посади, він сказав Зеленському, що зараз ідеальний момент відправити Єрмака у відставку, протестувальники будуть задоволені і ситуація в Офісі Президента стане кращою. Але Зеленський нічого не зробив, окрім того, як повернув повноваження НАБУ, а коли повернувся Єрмак в Україну, Зеленський йому все розповів і Федорова максимально ізолювали від впливу та влади — Українська правда — Пане преЗЕденте💚 нас потрібно скинути Єрмака, він довбойоб😎— Я... Я-я-я... (Губи трусяться від почутого). Я подумаю над цим😰— У нас не так багато часу. Він скоро повернеться, і знову затисне ваші яєчка в тортурний кулак🤤😮‍💨 *Володимир замріявся і не зміг вимовити ні слова*— Пане президенте?🤨— Дякую за пораду, - натужно вимовив презЕдент впираючись обома руками кудись під стіл, - я згадав що в мене термінові справи і скоро звернення записувати. А одразу після цього я звільню цього триклятого хти... Хворого Єрмака!
🗣 "Що я можу сказати про тих, хто хоче відсидітися в тилу? В їх двері обов'язково постукають. І це може бути той, кого вони не хочуть бачити", — пілот важкого бомбера підрозділу "Фенікс" на позивний "Фокс"👑 Прикордонник переконаний, що в так званих "ухилянтів" наразі є два варіанти: або вони все ж опиняться в лавах Сил оборони, або дочекаються приходу ворога у власну домівку. І тоді вони постануть перед набагато важчим вибором.🦾 Тих, хто не бачить в собі сили захищати рідну Державу, "Фокс" закликає підтримувати оборонців усіма силами.🤜 Повне інтерв'ю з оператором важкого нічного бомбера "Вампір" підрозділу "Фенікс" — "Фоксом" — дивіться на нашому каналі в YouTube.🫶 Хочеш стати частиною Перемоги — допоможи "Феніксу" успішно нищити р*сню. Захисти наших пілотів — донать на засоби РЕБ. Це наш захист від ворожих дронів. 🏦 ЗБІР НА РЕБ👈💳 Номер картки банки: 4441 1111 2675 8147 Героєм може стати кожен! Приєднуйся за посиланням: fxdpsu.com/form або зателефонувавши за номерами: +38 097 888 80 11 та +38 095 888 80 11⭐️ Підтримай канал бустомСайт | Анкета | Наша банка | Linktree |Facebook | TikTok | YouTube | Instagram
Отже проходжу я наразі ВЛКЩе кілька днів тому посадили в швидку і мене з кількома людьми доставили до Києва. І тут одразу дивна ситуація — в лікарню поки не кладуть, влк може зайняти кілька днів/тижнів (кажуть деякі місяцями проходять), за тобою ніхто не слідкує згодом я виявив що ніяк не контролюється швидкість проходження влк. А отже його можна проходити БЕЗМЕЖНО ДОВГО, просто сидячи вдома нічого не проходячи. Або піти в СЗЧ. І це все при тому, що в самій частині, принаймні з санчастини, не пускали ні в магазин ні на пошту, наче як "щоб не втік". Адекватно, як вважаєте?Словом пройду ВЛК, й далі буду вирішувати "військові питання". Якщо щось дадуть, то я впевнений нічого більше "обмежено придатного", що напевно трохи абсурдно в ситуації, де я після хвороби й досі не маю фізично сил. Якби мені як раніше дали броню та автомат я б далі метрів 100 думаю не пройшов би. Втома і задишка з'являються надто швидкоТакож цікаво стало що я можу на турніку/брусях і виявилось, що наразі 0 це сама оптимальна цифра якої я можу досягнути😁👍🏻Дивовижно як лише хвороба, кілька днів штучної коми, ну і дві зупинки серця, можуть вплинути на фізичний стан. Зараз вже й забувається, що на початку я сам не міг встати і починалось все катанням на інвалідному візку#пневмонія