Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Костя Прошинский. Позывной Дед. Спецподразделение ГРІМ
Added 14 Jul 2024

Костя Прошинский. Позывной Дед. Спецподразделение ГРІМ

@DedXORT
Number of subscribers: 16 530
Photos: 1,070
Videos: 440
Links: 468
Description:
Субъективное мнение снайпера и командира группы спецподразделения ЗСУ о многом и разном. @Дед. @снайпер Дед. @Костя Прошинский.

👥 Number of subscribers

16 530
Average/Day:: +196
Average/Week:: +133
Average/Month:: -220

👁️ Average views per message

10 415
Average/Day:: 9,000
Average/Week:: 6,204
ERR: 63.01%

📊 Messages per Day

6.5
Last day: 18
Week average: 7.6
Average per day: 6.5

Name change history

Костя Прошинский. Позывной Дед. Спецподразделение ГРІМ 2026-01-17
Дед - Г.Р.І.М. 2024-07-14

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

🇺🇦 Протягом минулої доби зафіксовано 246 бойових зіткнень.➡️ На Лиманському напрямку противник 24 рази намагався вклинитися в нашу оборону, атакуючи в районах населених пунктів Новоселівка, Ямпіль, Озерне та у бік Лиману, Ольгівки, Дробишевого й Діброви.➡️ На Слов’янському напрямку противник штурмував 16 разів, поблизу Різниківки, Калеників, Закітного та в бік населених пунктів Рай-Олександрівка, Крива Лука, Пискунівка.➡️ На Краматорському напрямку окупанти один раз атакували поблизу населеного пункту Міньківка.➡️ На Костянтинівському напрямку ворог здійснив 21 атаку, поблизу населених пунктів Костянтинівка, Іллінівка, Іванопілля, Плещіївка, Софіївка та у бік населеного пункту Кучерів Яр.➡️ На Покровському напрямку наші захисники зупинили 21 штурмову дію агресора у районах населених пунктів Новоолександрівка, Гришине, Родинське, Котлине, Удачне та в бік населених пунктів Новий Донбас, Білицьке, Шевченко, Новопавлівка.➡️ На Олександрівському напрямку загарбники проводили одну штурмову дію в напрямку Січневого, отримали відсіч.
🇺🇦 Протягом минулої доби зафіксовано 259 бойових зіткнень, — Генштаб ЗСУ➡️ На Лиманському напрямку ворог 22 рази намагався вклинитися в нашу оборону у районах населених пунктів Дерилове, Зарічне, Новомихайлівка, Новоселівка та у бік Дробишевого, Озерного, Шийківки, Лимана, Діброви. ➡️ На Слов’янському напрямку противник штурмував 11 разів у бік населених пунктів Рай-Олександрівка, Крива Лука та у районі Закітного.➡️ На Краматорському напрямку ворог наступальних дій не проводив.➡️ На Костянтинівському напрямку окупанти здійснили 19 атак поблизу населених пунктів Костянтинівка, Іллінівка, Іванопілля, Русин Яр, Степанівка та у бік Новопавлівки.➡️ На Покровському напрямку наші захисники зупинили 34 штурмові дії агресора у районах населених пунктів Новоолександрівка, Котлине, Удачне, Молодецьке, Родинське, Софіївка та у бік населених пунктів Білицьке, Дорожнє, Новий Донбас, Шевченко, Сергіївка, Муравка, Вільне, Новопавлівка.➡️ На Олександрівському напрямку противник атакував двічі у бік Олександрограда та Вербового.
Мені запропонували роботу в державному закладі. Роботу за моїм досвідом, знаннями, освітою. Роботу, яку я міг і хотів робити.Але оформитися я так і не зміг.Я - людина з інвалідністю І групи. Пересуваюся на кріслі колісному. І знаєте, що стало головною проблемою? Не мої навички. Не освіта. Не професійність.Військовий облік.Під час перевірки виявилося, що я… у розшуку. Ще й зі штрафом. Людина, яка фізично не може служити. Почалися нескінченні походи по «безбарʼєрним» ТЦК різних областей. Години пояснень, довідок, принижень і абсурду. Найстрашніше - там і самі не знали, що зі мною робити.Потім - лікарні.Бо людина з інвалідністю І групи в Україні офіційно «непрацездатна». Довідку для працевлаштування дати не можуть. Працювати хочеш - проходь нові медогляди. Доводь, що ти працездатний. Але тоді виникає інше питання: а що робити з твоєю інвалідністю?Оновити ІПР - майже нереально. Система не передбачає, що людина на кріслі колісному може хотіти працювати, бути активною, корисною, жити нормальним життям.У підсумку місце на роботі я втратив. Бо роботодавець не може чекати вічно, поки держава розбереться сама з собою.І що виходить?Держава фактично каже тобі:сиди вдома на свої 2 тисячі гривень виплат по інвалідності.Не працюй.Не розвивайся.Не живи нормально.А ще заберемо виплати ВПО, бо ти посмів відкладати офіційно гроші на житло і зберігати в банку аж понад 100тис.грн. Бо ти втратив дім через війну, але не маєш права збирати на новий.Це не підтримка людей з інвалідністю.Це - системне виштовхування людей у злидні, залежність і безнадію.Ми постійно говоримо про безбар’єрність. Про європейські цінності. Про інклюзію.Але яка може бути інклюзія, якщо людина на кріслі колісному не може навіть офіційно влаштуватися на роботу?У Європі люди з інвалідністю мають підтримку, можливості, умови для життя і роботи.В Україні ти щодня змушений доводити, що маєш право просто бути людиною…І це - ганьба.Офіс Президента УкраїниТетяна ЛомакінаМіністерство оборони УкраїниМіністерство соціальної політики, сім'ї та єдності УкраїниМіністерство охорони здоров'я УкраїниМінветеранівОлена ЗеленськаБезбар'єрністьДмитро Лубінець
Оцифрували розподіл дронів у ЗСУ — підрозділи отримуватимуть БпЛА втричі швидшеШвидка логістика засобів ураження ворога — ключовий виклик для ефективності підрозділів на полі бою. «Ручний» розподіл дронів між частинами спричиняв низку проблем: дублювання заявок, повільна видача, помилки через людський фактор, неактуальні дані. Військові не могли планувати операції без чіткого розуміння термінів отримання БпЛА. Тепер ми запустили повністю автоматизований розподіл БпЛА між військовими частинами. Шлях дрона від надходження на склад до отримання підрозділом скоротився у 2–3 рази — приблизно до одного дня. Завдяки автоматизації ми отримуємо якісні дані, які дають змогу: 🔹бачити заявки підрозділів у реальному часі в єдиній системі;🔹знати кількість дронів на складах; 🔹формувати наряди на видачу за лічені хвилини;🔹планувати постачання без затримок та дублювання.Автоматичний розподіл дронів між підрозділами працює на базі SAP. Система охоплює весь ланцюг постачання дронів, від закупівлі до передання в підрозділ. Для військових це означає швидше постачання й точніше планування. Для держави — прозорий контроль поставок.Вот, пришёл Федоров. Сделал практически сразу. А ну да, он же агент кремля и прочая хрень.
👁 4,120 25-12-17 08:09
Пише Адмін 🐍 Привіт мої любі чатівці! Сьогодні я вперше звертаюся до вас із величезним проханням🙏🏻🙏🏻🙏🏻Є в нас спільний друг з Харкова Ваня (у простонародді Циган) Но він не простий циган, тому що він не краде коней, а робить прикраси у вигляді коней своїми руками на ялинку. Коротше, якийсь він неправильний циган 😄Так от, Ваня з перших днів війни допомагає нашим хлопцям із ЗСУ, а також підрозділу ГРІМ у тому числі. Допомагає постійно і дуже багато.І ось до чого я веду… Ваня організовує для наших хлопців ялинки та невеличкі подарунки/солодощі на свята (Кирило Сазонов уже долучився). Увечері, власноруч, він робить просто шедевральні іграшки 🎄🎄на ялинку або на подарунок близьким/друзям (фото додаю). А за ці гроші 🫰🏻 відправляє нашим пацанам подарунки на фронт до свят. Дуже прошу, долучайтеся, замовляйте. 2026 рік — рік Коня 🐴, давайте зробимо добру справу:вам — неймовірно красивий подарунок ручної роботи,цигану — щоб уночі йому табун коней не давав спокою😅,а хлопцям на фронті — справжнє свято 🎄🍭🍭(вони теж на нього заслуговують і його чекають).Посилання на Ваню у Facebook залишаю — пишіть йому в приват.P.S. І пам’ятайте: задоволений Адмін — це завжди добрий Дід 😉 https://www.facebook.com/share/1EuxAm2MQ3/?mibextid=wwXIfr
👁 7,810 25-08-10 16:08
"Я хочу быть с вами честным. Украина не собирается изгонять всех россиян. И Россия не пойдёт на Киев. В конце будет обмен территориями", - заявил Грэм.Что я могу сказать сенатору. Первое - как-то не комильфо менять одни украинские земли на другие. Второе - я себе даже не могу представить, что кто-то всерьёз будет рассматривать вариант обмена не оккупированной Донецкой области, на предположим часть оккупированной Херсонской области ( это просто к примеру). Третье - Донбасс был и остаётся приоритетом у хуйла, но они не смогли его взять за 11 лет войны и за 3.5 года очень большой войны, когда на Донбасс они бросали всё своё лучшее и множественное. И то, что они завоевали, стоило им сотни тысяч орков. Четвёртое - хуйло любит говорить о реалиях на земле. Вот, посмотрите с хуйлом на реалии на земле. Вывод: можно много добавлять разных пунктов, но в реалии речь может идти только об остановки войны по фронта и не признании оккупированных территорий. Естественно без НАТО, ЕС возможен, но ХЗ зачем он нам. Возможны какие-то экономические уступки, но не могу сказать в чём именно. Все остальные предложения рассмотрены не будут.
👁 8,200 25-07-04 15:02
Знаете, когда гордишься тем чем занимаешься? Это когда три месяца назад на завод приехали японцы, которых очень заинтересовал Шерп. Через три месяца они вновь приехали. И ты 2.5 по жаре+35 с ними на улице под палящим солнцем, чтобы показать то, что мы можем сделать для них. Так как у них есть некоторые законы по перевозке габаритных грузов. И ты видишь их заинтересованность продуктом и вместе с сотрудниками говоришь о различных вариантах. И ты знаешь, что их условие приезда в Украину было посещение нашего завода во второй раз.И потом переговоры. И после них есть понимание, что они очень сильно заинтересовны в Шерпе для Японии. Казалось бы, ну и что? Ещё одна страна возможно будет, или нет. А потом просто представляешь себе - Япония покупает автомобильную продукцию в Украине, во время большой войны, потому что в автомобильном и технологическом центре мира такого продукта просто нет. Вот есть всё, а украинской, родной машины нет. И они очень хотят его покупать у нас. И это только один маленький пример. А ведь мы можем делать разное и много и профессионализма хватит, и компетенции и мощностей. Но кроме нас наверное это никому не надо. Ну а мы рады, что создаём единственный в Украине автомобильный продукт, который является лучшим в мире в своём классе и очень узнаваемым в разных странах. Ну и возможно довольно скоро наши Шерпы будут покорять в том числе и Японию. Посмотрим....
👁 7,600 25-06-02 07:55
Почему, я за то, что Зеленский подробно рассказал об операции и почему она была именно вовремя и никак не могла повлиять на факту переговоров сегодня. Обьясню своё мнение, так как в чате люди как-то по разному это воспринимают. Итак:1. Я абсолютно убежден что США знали об этой атаки.2. Ожидаемо что после атаки, кто-то из рашки позвонит в США.3. Вполне вероятно в США сказали, что мы не в курсе, но на вашем месте лучше ехать на переговоры, а то мало ли что. 4. Перед переговорами мы показали, что они и их техника не может быть в безопасности нигде я даже за 4500 км от Украины.5. Мы показали что умеем планировать очень сложные операции в течении многих месяцев и дождемся своего часа.6. Мы рассказали КАК именно мы это сделали, чтобы показать, ребята, если надо и в Хабаровске и в Москве сделаем также и вы ничего не узнаете до момента прилетов.7. Мы оказали огромную услугу США, так как выбив даже 10-12 бортов мы оказали неоценимую услугу нашим партрнерам, такая авиация на вес золота.8. Мы показали, что у нас есть козыри.9. Это не значит, что орки откажутся от своего, переговоры будут трудные. 10. Разное. Много.
👁 7,100 25-05-28 07:04
Снова пишут, что главная цель орков - Донецкая область. Ну в том ничего нового нет. Проблема в другом. Как я и говорил они не идут в лоб на Констаху, но продвигаются по флангам, хоть и немного, но продвижение есть. Сейчас они скопили около 50тыс на Сумском направлении и около 50 тыс на Харьковском. Также постоянно подвозят в беларусь якобы для учений. Там уже минимум 30 тыс орков. Итого имеем очень серьезную группировку. Повторюсь, я не верю в какой-то значимый прорыв с их стороны на разных направлениях, кроме одного - Донецкой области. Так или иначе они будут истощать нас боями на Сумщине, Харьковщине, попытках заходов на Запорожье, хотя там вообще без вариантов. Но приоритет - Краматорская агломерация. Откровенно говоря, пока не думаю, что будет второй заход со стороны беларуси, но к сожалению и этот сценарий возможен. Думаю он будет зависеть от успехов/ провалов орков на других направлениях и на данный момент остаётся в запасе. И вот в данный момент выходит на первое место не столько количество армий, сколько оснащение, использования передовых технологий, тактическая грамотность и конечно ДУХ бойцов. По духу, мы точно впереди планеты всей.
👁 7,900 25-04-07 18:30
Вынужден признать, что я Сазонова когда-то пристрелю таки. Есть у нас друг подразделения, и я подозреваю не только нашего подразделения - Елена. Она из тех людей, которые делают себя сами при любых обстоятельствах. ВПЛ. Которая в Киеве открыла успешный бизнес, риэлтор с большой буквы и просто мастер своего дела. Написала такой текст. И главное - обратите внимание на вопрос, кто ещё может быть в сегменте покупателей. На что Сазонов ответил просто и емко как всегда - начпрод.Кстати, Елена наша подписчица.Сьогодні була цікава розмова з одним клієнтом. Він власник декількох дорогих приміщень та квартирою десь на 3-4 млн доларів, які хоче продати за найвищою ціною. Локація та рівень приміщень по-своєму унікальні. Говорили, хто може стати покупцем таких обʼєктів. Не особистості, а портрет цільової аудиторії. Написали такий список: 1. Аграрії 2. Геймери, криптовики 3. ВПК 4. Інвестори, які шукають доходні обʼєкти, які не підвладні часу. Додавайте ваші думки та пропозиції. Хто може зараз купувати нерухомість вартістю вище за пів мільйона?