Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Спілка мертвих юристів
Added 14 Jul 2024

Спілка мертвих юристів

@DeadLawyers
Number of subscribers: 12 192
Photos: 211
Videos: 18
Links: 2,260
Description:
Творче обʼєднанння квадратних, прямолінійних і дуже обмежених людей (с) Ханна Аренд Як щось цікаве маєте, пишіть @gadiuk По рекламу штурхайте @virgini_woolf А тут юридичні вакансії - @DLS_career
Source

Спілка мертвих юристів | ​​За дві години має розпочатися термінове слахуння у спортивному ad ho...

Telegram community logo - Спілка мертвих юристів Спілка мертвих юристів @DeadLawyers
6 340 Views/Reach 2026-02-13 06:01 Message №2786
​​За дві години має розпочатися термінове слахуння у спортивному ad hoc арбітражі щодо відсторонення Владислава Гераскевича від участі в Олімпіаді -- Хто представлятиме Владислава Гераскевича у спортивному арбітражі?Про свою участь у захисті публічно оголосив Масі Найєм і запросив колег доєднатися. Згодом у пресі замайоріла радісна звістка: до команди Масі доєдналася глиба контактної юриспруденції та ас спортивного права Андрій Єрмак. В результаті, у сьогоднішньому процесі Владислава представлятиме Євген Пронін.Я поговорив із Женею та Масі про цю хитру конфігурацію захисту.То хтоЖеня Пронін каже, що над справою працює він сам.Про участь Єрмака дізнався із коментаря Масі. Думає, що це більше про гучні заголовки: "вони просто зідзвонювались і говорили про цю справу, наскільки я зрозумів" -- каже Женя.Масі Найєм каже, що наразі Пронін оскаржив рішення Міжнародного олімпійського комітету по швидкий процедурі під час самих ігор. "По результату будемо оцінювати подальші дії і там будемо вже думати про подальшу роботу і розподіл ролей. Навіть пан Джордаш Вейн писав щоб обговорити цей кейс" -- прокоментував він. Зі слів Масі, у його команді троє юристів, не рахуючи Єрмака. Ще є юрист від Олега Борійчука.Що відбуватиметься сьогодніТут пряма мова Жені:"Це скорочена (термінова) процедура арбітражу ad hoc. Достатньо свіжа практика для олімпіад. З таким собі тимчасовим бекофісом від КАС. Я попросив їх про тимчасовий захід: відновити його на змаганнях, поки не буде винесено остаточне рішення. Вони розглянули за пару годин і просто написали -- ні. Що логічно, бо зранку суд, а вночі він змагатись не буде. Рішення приймають протягом 24 годин. Тобто завтра вже має бути рішення.Суд в цій ситуації може є:-- або негайно допустити спортсмена до старту (маловірогідного, бо старт вже відбувся), -- або дозволити «контрольований заїзд» під наглядом КАС, -- або просто окремий заїзд і врахувати його в залік -- або приняти інше справедливе спортивне рішення (сам не знаю, що це, і виглядає так, що вони теж не знають).-- ну або відмовити у задоволені апеляції".Оскільки знаний процесуаліст, поліглот і майстер судової промови Андрій Єрмак не братиме участь у засіданні, Євгену буде нелегко. Нумо щось побажаємо колезі? @gadiuk(Світлина першої свіжості: Женя за роботою)Канал | Чят | Вакансії | Події | Кіноклуб