Source
Спілка мертвих юристів | Пост (не повірите) підтримки DeJure -- DeJure заявляють про інформац...
6 720 Views/Reach
2025-06-19 15:57
Message №2595
Пост (не повірите) підтримки DeJure -- DeJure заявляють про інформаційну атаку Сьогодні наші друзяки і найвдячніші читачі мертвих із ДеЮре написали про атаку ботів та серію дописів на анонімних телеграм каналах. Я ще в понеділок бачив пост Інни Отрош (дякую, Рома!) і пішов перевіряти, що ж там за оголені дами лайкають пости активістів. А там було все доволі просто. У кількох останніх постах ДеЮре на ФБ були коменти і лайки від фейкових акаунтів. Я не рахував кількість, але, на перший погляд, їх відсотків десять. Це максимально ідіотський спосіб вʼїбати активістів і я навіть дещо щасливий від того, що ця умовна група блогерів Ростіка-ПодМантієй-Отрош настільки медійно недолугі.У ДеЮре величезна підтримка у ФБ і деякі пости збирають тисячі реакцій. Їм просто банально непотрібно замовляти 50-100 реакцій від непрокачаних акаунтів. Тому ботів дуже видно і дуже видно, що цих ботів купили не ДеЮре.Звичайно, комунікація ДеЮре як завжди: у пості про атаку знов маніпуляції для інтелектуально відсталих (типу "замовляєш ботів -- дієш як росіяни"), попри це, замовляти ботів та сміливо фігачити конкурента ховаючись за анонімністю -- це медійний рагулізм. Мушу визнати, що згоден із наративом ДеЮре про те, що ця атака тільки покращує їхню репутацію, а не погіршує, як, певно, планувалося.Тому, шановні ДеЮре, у цій історії від мене лічно вам максимальна підтримка.@gadiukНу і не забувайте головне 👇🔥 Кіноклуб цієї суботи