Source
Спілка мертвих юристів | Декілька днів тому в Петербурзі – одному з міст держави, яка не виз...
7 170 Views/Reach
2025-06-06 13:11
Message №2590
Декілька днів тому в Петербурзі – одному з міст держави, яка не визнає право як таке, відбувся форум представників неіснуючої (юридичної) професії.В дійстві взяли участь провідні місцеві та закордонні експерти.Панель форуму, присвячену «кримінально-виправним новаціям та протидії злочинності» відкрив міністр юстиції Афганістану Абдул Хакім Шареї, який курує судову реформу поєднану зі скасуванням світських законів та практикою тілесних покарань.Спікер розповів про створення в Афганістані правової системи, що заснована на шаріаті, де «права кожної людини повністю захищені». В'язниці Талібану він назвав "центрами виправлення": "Це не просто місце покарання, але школи моральної, релігійної та соціальної реабілітації, які виховують почуття відповідальності".Щоб відповідати високому рівню дискусії, який встановив афганський колега, міністр юстиції північних боліт Чуйченко на дискусії «Правові ідеї декабристів: pro et contra. Уроки історії» назвав декабристів «суб'єктом іноземного впливу», з якими занадто ліберальна монархія після повстання 1825 року повелася занадто м'яко.Голова російського конституційного суду Зорькін закликав не пом'якшувати покарання за корупційні злочини, оскільки проти корупції «потрібна неухильна конституційно-правомірна нещадність».У виступі на форумі цей полум’яний антикорупціонер розповів, чи то з жалем, чи то з надією, що корупція – незнищенне явище в історії людства, а її поширення зумовлене загальним падінням духовної культури суспільства.“Що вдієш, людина природно схильна скрізь і всюди шукати і отримувати вигоду для себе. Поки не доведено протилежне, весь наявний у нашому розпорядженні досвід змушує припускати, що в усіх суспільствах завжди були, є і будуть ті, чиї амбіції та жадібність, користолюбство та жадібність штовхають до корупції”.Ще на цьому всєшутєйшому соборі говороили про незахищеність шкіл від дітей іноземців, які не знають російську мову. Присутній на форумі голова слідчого комітету запитав, чи є приклади, коли росіяни булили приїжджих? Отримавши відповідь, що такі приклади є в інтернеті, бастрикін з полегшенням підсумував: «Ну, слава богу, хоч десь є».А як проходять ваші юридичні форуми?П.с.: Зазвичай у постах на каналі я даю посилання на джерела новини, але цього разу, зі зрозумілих причин, цього не робитиму.@vitalii_chemerysКанал | Чят | Вакансії | Події | Кіноклуб