Source
Спілка мертвих юристів | Це нагадування про завтрашній Кіноклуб, але трохи не через те місце,...
6 000 Views/Reach
2025-05-16 17:41
Message №2580
Це нагадування про завтрашній Кіноклуб, але трохи не через те місце, через яке завжди. По перше, у нас є невеличка новина: до переліку наших партнерів цього тижня доєдналося адвокатське обʼєднання Glagos. Наші стримано-оптимістичні вітання!По друге, подяки. У нас за останні два місяці вийшли два дуже несоромних матеріали: інтервʼю із вусами Міська та інтервʼю із братами Підгайними. В обох текстах ви могли помітити не лише закадрове бурмотіння Івана Міщенка, а й ілюстрації. Їх зробили відомі українські художниці Женя Полосіна і Оля Лісовська.Цих матеріалів ніколи б не сталося, якби декілька десятків юристів і кілька юридичних фірм колись не прийняли єдино вірне рішення стати нашими патронами.Фірми, завдяки яким ми можемо робити охуєнні, на нашу субʼєктивну думку, речі: Vasil Kisil & Partners, Asters, Sayenko Kharenko, Axon Partners, CMS Cameron McKenna Nabarro Olswang ну та ось тепер ще Glagos. А ось юристи, завдяки яким тримаються: Володимир Глазов, Ольга Просянюк, Сергій Гришко, Ігор Свєчкар, Оксана Войнаровська, Світлана Панаіотіді, Олександр Мамуня, та інші (*дивітьсі ПС1). Ну і третє -- Кіноклуб. Ці щомісячні естетичні форуми є, як би, вінцем діяльності ДЛС. Вихід з онлайну в люди. Місцяк, де можна без напруженого у юридичних місцях обличчя, костюмів та ліпнини із позолотою обговорити останні події, заїсти сосискою у тісті та запити вином.Завтра, тобто у суботу, ми здибуємося о 15-00 у КІНО42 і дивимося разом із ходячою кіно-енциклопедією та дуже позитивним чоловіком Дмитром Сухолитким-Собчуком його кіно -- "Памфір".Ну і Кіноклуб, як ви розумієте, теж ніколи б не стався без партнерів, неповний перелік яких перерахований вище.Не те щоб заклик, швидше натяк.Якщо раптом комусь іще подобається те, що ми тут у вільний від роботи час невпинно робимо, то застрибуйте і ви у перелік фірм та юристів, яким ми дякуємо, а.к.а. ставайте патронами.Патрони не мають ніяких особливих привілеїв, не впливають на редакційну політику. Найголовніше, що, як нам здається, отримують патрони за 1, 10, 100, чи 500 доларів на місяць -- це посередньої якості журналістику із претензією на New Yorker. Щоправда, ті, хто патронять $100 і більше, безлімітно публікують вакансії й бачать базу резюме, яка, правда, робе через раз (але ж якось робе!).Ну і Кіноклуб, знову ж таки -- доволі ніхуя собі плюшка. https://www.patreon.com/c/deadlawyers ☝️ Ось наш патреон, робіть із ним все, що дозволяє совість та віросповідання, та до зустрічі завтра.Цьом. ПС 1. Якщо хтось із патронів, крім перелічених, хотів би, щоб ми згадували його або її імʼя, бо всяке буває, кілька людей попросили залишитися анонімними, то напишіть гадомському -- він все зробить і наступного разу отримаєте від нас неанонімний низький уклін. ППС 2. Кстаті, а хочете мерч з ілюстраціями вусів Міська, братів Підгайних, Шрека та інших наших локальних легенд?Канал | Чят | Вакансії | Події | Кіноклуб