Source
DD shit and other | Під час цієї поїздки до Європи було дуже багато цікавого. Багато одраз...
11 800 Views/Reach
2024-08-11 19:34
Message №6544
Під час цієї поїздки до Європи було дуже багато цікавого. Багато одразу писати не буду, прийде час. Але напишу те, що запам'яталося. У Берні я зустрічався з юристами, які активно працюють з ФІНМА, допомагаючи ескалувати порушення санкцій. Там це не люблять, тому доводиться тиснути. І ось вони з ентузіазмом розповіли, який ефект мало те, що ми «завалили» Дукаскопі банк. За інсайдерською інформацією, вони хотіли взяти під свій контроль всі операції з Мордором, коли інші відмовлятимуться. У них Оркстан мав велику частку і в доходах, і в активах, і в клієнтах + експертизу. І їхня позиція тоді була: нам на все насрати, будемо ігнорувати всі нападки й претензії. І група наших активістів взялася за них, буквально через місяць активної атаки у них почалися проблеми з усіма регуляторами та партнерами, і вони дуже швидко здалися, усвідомивши масштаб катастрофи. Це була велика удача, і над проєктом працювало близько 20 людей тільки з тих, кого я знав особисто. А у 2023 році я познайомився з іншою командою волонтерів, яка активно працювала проти них незалежно і зі свого боку, про яку ми не здогадувалися.Так ось, незалежно від санкцій і дій ФІНМА, коли це все відбулося просто на очах швейцарської банківської спільноти, швейцарські банки почали потроху затягувати удавки. Тоді було багато істерик про "листи щастя" клієнтам з неширокими паспортами. Аж до середини 2023 року це мало свій ефект. А до того часу банківська система вже непогано очистилася завдяки санкціям, регуляціям і самосанкціям. А Дукаскопі досі потроху вигрібає наслідки.Так ось ці хлопці сказали, що якщо зняти фільм за цим кейсом, то вийде чудовий фінансовий детектив-екшн.Тож кожен, хто впізнав себе в цьому пості — молодець. Хто не впізнав — теж молодець 🙂