Source
DD shit and other | Трохи поміняв ролі у ЛЛмівЯкщо треба щось стуктурувати, наприклад ТЗ, ...
6 830 Views/Reach
2026-02-28 08:14
Message №8440
Трохи поміняв ролі у ЛЛмівЯкщо треба щось стуктурувати, наприклад ТЗ, чи написати невеличкий код - Клод. Досі безкоштовний, бо в ліміти вкладаюсь.Якщо треба збирати та аналізувати данні - Джемінай, бо має доступ до сервісів Гугла.Прості та робочі питання (пошук, переклад, листи) - ЧатГПТВсі моделі почали значно гірше працювати на моїх діпрісеьорч, а любие завдання більше ніж на пару годин тупо провалюють. По 40 годинний якісний рісьорч я вже, навіть не кажу. Але навчився дефрагментувати, зараз промт на 20 сторінок, рохбиваю на 10-15, та запускаю окремо, геморойно, але приносить результат.Взагалі, вважаю найкращей функцієй в ЛЛМ, яку недооцінюють, та не використовують - саморефлексія. Після віконання промпту запитати "що пійшло не так?", та "що можна скорегувати". Але там теж треба вміти цим користуватись, бо, навіть коли все пійшло "так", він може придовбатись.Іноді цікаво, запитати до запуску промпта "що може пійт не так" - він покаже архітектурні пройоби, но краще це працює ретроспективно.Взагалі в терміні "промпт інженерія" головне - інженерія.