Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - 🇺🇦D3str0_o: Думки вголос
Added 14 Jul 2024

🇺🇦D3str0_o: Думки вголос

@D3str0_o
Number of subscribers: 198
Photos: 1,840
Videos: 473
Links: 761
Description:
Хто я? Україномовний комментатор? Звичайний гравець? Хейтер русні з Харківщини? Український журналіст? Чат: https://t.me/d3str0_ochat Твіч: https://www.twitch.tv/d3str0_o Інста: https://www.instagram.com/d3str0_o?igsh=MTM5eGNvcDJ4Ymo5OQ==
Source

🇺🇦D3str0_o: Думки вголос | От тепер уже не жартиПоговоримо про 🇺🇦nifeeСпитаєте, чи здивований я, ...

Telegram community logo - 🇺🇦D3str0_o: Думки вголос 🇺🇦D3str0_o: Думки вголос @D3str0_o
145 Views/Reach 2026-04-01 10:02 Message №5751
От тепер уже не жартиПоговоримо про 🇺🇦nifeeСпитаєте, чи здивований я, що його забанило 🤡? Ні, не здивований, бо я знав. Знав про нього і багато ще про кого, хто вже в бані, або, скажімо так, на підході Чому я не казав? Бо не міг і не можу:) Слова в інтернеті штука доволі... Небезпечна. Люди не забудуть, багато хто не пробачить) Особливо коли мова йде про великі гроші. Тож тримаюсь від цього подалі Але чи розчарований я? Ну так, бляха, розчарований. Купа гравців марнують свій талант, застрягаючи у 322 історіях. Хтось добровільно, хтось не дуже І це сукупність факторів, насправді. Ставати на слизьку доріжку, чи ні, це вибір кожного, але якщо відкривати очі, то картинка стає навпаки, ще більш розмитою Неможливість виїзду, занепад внутрішньої сцени, купа історій з кацапами, засирання власним ком'юніті, економічний упадок всередині локальної сцени, це все і ще купа інший факторів, які впливають на формування гравців всередині України. Хотілося б вірити, що колись це виправиться, але ні. Зараз 322 в Україні це легкі гроші. Великі гроші. І як показує практика- більшість сучасних молодих гравців оберуть саме такий швидкий шлях, ніж будуть нагагатись "вилізти з болота"Такі пироги, друзяки... Що думаєте з цього приводу- напишіть в коментарях. У мене поки все... Хотів би сказати щось про "Єднаємось заради піднесення українського КС", але по моєму таке вже не працює. Уже запізно...