Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Customs of Ukraine (and not only)
Added 14 Jul 2024

Customs of Ukraine (and not only)

@Customs_of_Ukraine
Number of subscribers: 23 225
Photos: 6,220
Videos: 1,140
Links: 5,560
Description:
Актуальні новини про митну справу в Україні, і не тільки… Підписуйтесь та будьте в курсі подій. У Вас є цікава інформація!? Напишіть нам👇 Анонімний бот для повідомлень 👉 @CustomsUA_bot Не офіційний Telegram канал‼
Source

Customs of Ukraine (and not only) | Стабільність - наше усе. Фб нагадав допис річної давності від Олександ...

Telegram community logo - Customs of Ukraine (and not only) Customs of Ukraine (and not only) @Customs_of_Ukraine
8 100 Views/Reach 2025-01-27 07:29 Message №12424
Стабільність - наше усе. Фб нагадав допис річної давності від Олександра Висоцького: "Кажуть, що нема “хороших р…х”.Скажу вам більше, читаючи стрічку, прийшов до висновку, що і хороших українців уже нема.- Ті, хто НЕ воюють – погані за визначенням.- Ті, хто воюють загалом наче б-то хороші, але воюють не так, багато заробляють, бухають, заважають людям в тилу, віддають не такі накази і виконують їх не так.- Волонтери – загалом хороші, але кожен окремо – злодій і шахрай.- Ті, чий регіон окупували - самі у цьому винні, а ті хто на підконтрольній території винні в тому, що їх домівки ще цілі.- Ті, хто за кордоном погані, бо зрадники і втікачі.- Ті, хто в Україні теж погані, бо ходять на роботу, щось святкують, мало моляться і хочуть нормально жити. Чистий аморал!- Якщо ви українець, то до вас домахаються: за слова, за мовчання, за політичні вподобання, за відсутність політичних вподобань, за минуле, за майбутнє, за теперішнє теж. - Якщо українець живий – то він за замовчуванням має вибачатися за це, сумувати і марніти від почуття провини цілодобово. Але і за це українця покарає суспільна думка, бо чого ти ниєш? Тобі що, гірше за інших?А десь у паралельному Всесвіті існує Україна, у якій люди підтримують одне одного і люблять лиш за те, що вони українці. Бо в часи, коли нас хочуть знищити саме як націю, кожен українець безцінний. І його цінують живого, а не після…”Олександр Соколовський ©️