Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - CryptoTak3R
Added 14 Jul 2024

CryptoTak3R

@CryptoTak3R
Number of subscribers: 271
Photos: 1,310
Videos: 195
Links: 891
Description:
📈 Торгуємо на WhiteBit і не тільки ✅ Актуальні новини зі світу криптовалют щодня! 💬 Чат: https://t.me/+B0ReMi9CKTRhZmFi Зв'язок @CryptoTak3Radm Посилання на запрошення: https://t.me/+jcJzua1TKPlmNWQ6

👥 Number of subscribers

271
Average/Day:: -2
Average/Week:: -2
Average/Month:: -12

👁️ Average views per message

39
Average/Day:: 45
Average/Week:: 32
ERR: 14.39%

📊 Messages per Day

0.9
Last day: 0
Week average: 0.4
Average per day: 0.9

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

👁 29 26-06-03 11:19
👀 Огляд крипторинку🤭 Вночі Іран завдав удару по базах США, а ті у відповідь атакували їхній військовий об'єкт. Іран заявив, що переговорам кінець, але Трамп запевняє, що діалог триває. Біток не втримав психологічну позначку в $70k, а за останню добу на ринку ліквідували майже $2 млрд.🪙 BTC торгується в районі - $67 212🔷 ETH коливається близько - $1 884🐂 WBT зараз близько - $49.19📈 Найбільше за добу зріс - LIT +25.8%📉 Найбільше падіння показав - H -19.3%📊 Індикатори:😨 Індекс страху та жадібності - 27💲 Індекс альтсезону - 52📈 Співвідношення Лонг/Шорт - 49/51💰 Капіталізація крипторинку - $2,29 трлн.👑 Домінація біткоїна - 58.6%😏 Ринок зараз в шортах - дисбаланс аж у 8 разів. При русі Бітка до $75 120 потенційно ліквідує позицій на $8,69 млрд. А при падінні до $60 230 потенційні ліквідації становитимуть лише $1,1 млрд.🏠 У SEC оголосили цифрові активи стратегічним пріоритетом до 2030 року.😐 Мережа ZEC лягла, блоки не додаються вже понад 5 годин.🇮🇷 США запровадили санкції проти найбільшої іранської криптобіржі Nobitex, а також платформ Bitpin, Ramzinex і Wallex. TapTools, одна з провідних аналітичних платформ в екосистемі Cardano, припиняє свою діяльність через відхід ключових співробітників і зростання витрат.🔮 Прогноз:Біток продовжив корекцію та пробив нижню межу каналу. Зараз є ймовірність підійти до початку формування каналу - до $63k, можливо не одразу, а через локальні відскоки.Якщо у вас ще немає акаунта — реєструйтеся з найкращими умовами!🔶Binance 🐂WhiteBIT 📈 Bybit
👁 28 26-05-30 14:04
🪙 У Standard Chartered вважають, що Ефір - це Amazon на мінімалках.Банк порівняв поточну ситуацію Ефіра з Amazon часів краху інтернет-компаній, коли акції компанії обвалилися майже на -95%, хоча сам бізнес продовжував зростати.Логіка проста: ринок зараз дивиться на ціну $ETH і бачить сумний графік, а аналітики дивляться на стейблкоїни, RWA та мережеву інфраструктуру Ефіра і кажуть: Друзі, ви просто дивитеся не туди. На думку Standard Chartered, ціна Ефіра поки що не відображає реальні показники мережі. Мовляв, як і Amazon у 2001 році - всі ховали акції, поки всередині будувалася машина, яка згодом поглинула половину інтернету.📈 Прогноз банку: $4000 за ETH до кінця 2026 року та до $40 000 до 2030 року. Головними драйверами називають ринок стейблкоїнів, токенізацію реальних активів і домінування Ефіра в цих напрямках.Цікаво, що криптани вже який рік чекають на ETH-season, а нереалізований збиток за $ETH у головного ентузіаста, Тома Лі, який хоче накопичити 5% усієї пропозиції монети, становить -$7,836 млрд 😐Якщо у вас ще немає акаунта — реєструйтеся з найкращими умовами!🔶Binance 🐂WhiteBIT 📈 Bybit
👁 29 26-05-26 08:12
👀 Огляд крипторинку🤭 Позитив від очікувань угоди між США та Іраном швидко згас, після того як США завдали оборонних ударів по іранських човнах. Трамп заявив: або буде досягнута значуща угода для всіх, або бойові дії повернуться вже в набагато серйознішому масштабі.🪙 BTC торгується в районі - $76 661🔷 ETH коливається біля - $2 096🐂 WBT зараз близько - $56.46📈 Найбільше за добу виріс - WLD +21%📉 Найбільше падіння показав - VVV -7.1%📊 Індикатори:😨 Індекс страху та жадібності - 38💲 Індекс альтсезону - 34📈 Коефіцієнт Лонг/Шорт - 48/52💰 Капіталізація крипторинку - $2,53 трлн.👑 Домінація біткоїна - 60.59%😱 Тим часом Трамп заявляє, що збагачений уран буде або негайно переданий США, або знищений на місці.👺 Хакер зламав протокол Squid у мережах Ethereum і Base - збитки перевищили $3 млн.🇬🇪 Tether запускає національний стейблкоїн Грузії GEL₮, прив’язаний до грузинського ларі.📈 Hyperliquid вже відгризла у Binance 16,28% ринку ф’ючерсів.❤️ Сьогодні день народження TON. Блокчейну виповнилося 5 років.🔮 Прогноз:Поки особливих змін по Бітку немає. Зараз, найімовірніше, можемо сходити на ретест підтримки на $76k. По факту ми затиснуті між двома важливими рівнями - $76k і $78k. Торгові обсяги вже падають, що додає шансів на подальше зниження.Якщо у вас ще немає акаунта — реєструйтеся з найкращими умовами!🔶Binance 🐂WhiteBIT 📈 Bybit
👁 36 26-05-20 08:31
👀 Огляд крипторинку🤭 Трамп знову тисне на ринки погрозами завдати ударів по Ірану. Також заявив, що Тегеран благає про угоду, і він чекає від них відповідь протягом 2-3 днів.🪙 BTC торгується в районі - $77 297🔷 ETH коливається біля - $2 131🐂 WBT зараз близько - $57.01📈 Найбільше за добу виріс - VVV +18.1%📉 Найбільше падіння показав - STABLE -5.6%📊 Індикатори:😨 Індекс страху та жадібності - 40💲 Індекс альтсезону - 34📈 Коефіцієнт Лонг/Шорт - 48/52💰 Капіталізація крипторинку - $2,54 трлн👑 Домінація біткоїна - 60.83%😁 Трамп і Податкова служба США (IRS) уклали угоду, яка назавжди забороняє проводити аудит податкових декларацій президента Трампа та його сім’ї.📈 Дохідність 30-річних облігацій США сьогодні досягла +5.186% - це найвищий показник із липня 2007 року.🔽 Майнери, такі як Riot, активно продають свій BTC - вони реалізували понад 80% запасів за рік.🏠 SEC завершила розслідування щодо Zcash Foundation без будь-яких заходів.🇯🇵 Правляча партія Японії схвалила концепцію національної фінансової системи на базі AI та блокчейну.🔮 Прогноз:У Бітка зараз затишшя і він завис у проторговці на $77k. Однак ймовірніше, що скоро підемо нижче. Спостерігається зростання кількості шорт-позицій.Якщо у вас ще немає акаунта — реєструйтеся з найкращими умовами!🔶Binance 🐂WhiteBIT 📈 Bybit
👁 37 26-05-15 09:18
👀 Огляд крипторинку🤭 Біток вчора ввечері на фоні схвалення CLARITY Act виріс до $82k, однак пізніше відкотився назад. І це попри те, що Трамп заявив про фантастичну торгову угоду з Китаєм.🪙 BTC торгується в районі - $80 716🔷 ETH коливається біля - $2 260🐂 WBT зараз близько - $59.06📈 Найбільше за добу виріс - HYPE +19%📉 Найбільше падіння показав - ICP -8.3%📊 Індикатори:😨 Індекс страху та жадібності - 49💲 Індекс альтсезону - 39📈 Коефіцієнт Лонг/Шорт - 52/48💰 Капіталізація крипторинку - $2,65 трлн👑 Домінація біткоїна - 60.91%🇨🇳 Китай підтримує заборону на ядерну зброю в Ірані та вільне судноплавство в Ормузькій протоці.📈 Вперше в історії S&P-500 піднявся вище 7 500, а капіталізація індексу виросла на $10,9 трлн за 7 тижнів.🐙 Kraken вирішили відмовитися від використання LayerZero для міжмережевого зв’язку активів на користь Chainlink через проблеми з безпекою.🔶 Binance заявили про ціль досягти 3 млрд користувачів.💸 Глобальна грошова маса оновила рекорд у $121.9 трлн.🚀 Син Трампа Ерік заявив, що його компанія American Bitcoin стане найбільшим у світі власником BTC і обжене Strategy.🔮 Прогноз:Спостерігається локальна просадка, але поки немає причин говорити про повноцінний пробій. Ймовірний сценарій - усе ще вихід вище $82k. Однак на вихідних ми, скоріше за все, не побачимо особливих змін.Якщо у вас ще немає акаунта — реєструйтеся з найкращими умовами!🔶Binance 🐂WhiteBIT 📈 Bybit
👁 35 26-05-08 10:48
👀 Огляд крипторинку🤭 Іран завдав ударів по американських військових в Ормузькій протоці після атаки США на іранський нафтовий танкер. Біток пішов у корекцію нижче $80k, а альти показують змішану динаміку.🪙 BTC торгується в районі - $79 899🔷 ETH коливається біля - $2 283🐂 WBT зараз близько - $58.97📈 Найбільше за добу виріс - ONDO +15,9%📉Найбільше падіння показав - SIREN -11.8%📊 Індикатори:😨 Індекс страху та жадібності - 47💲 Індекс альтсезону - 42📈 Коефіцієнт Лонг/Шорт - 49/51💰 Капіталізація крипторинку - $2,63 трлн👑 Домінація біткоїна - 60.90%😐 У Вашингтоні при цьому окремо підкреслюють: це «не відновлення війни».😐 WSJ пише, що США розглядають можливість перезапуску операції Проект Свобода для розблокування Ормузької протоки.🔮 Ринки прогнозів уже займають 4-те місце (після деривативних платформ, лаунчпадів і DEX) за обсягом виручки.💰 Coinbase призупинила торги майже на п’ять годин через проблеми в хмарній інфраструктурі AWS.🇺🇸 Суд США знову визнав тарифи Трампа незаконними.❄️ Tether за останній місяць заморозив близько $515 млн USDT, додавши до чорного списку 371 адресу.🤨 TON Core готується до запуску Acton інструменту для розробки смартконтрактів із ШІ.🔮 Прогноз:Лудики знову налякані невизначеністю, тому по BTC пішла нова хвиля зниження. Однак шанси на продовження росту ще залишаються. Попереду вихідні, а локальна просадка наприкінці робочого тижня цілком нормальна.Якщо у вас ще немає акаунта — реєструйтеся з найкращими умовами!🔶Binance 🐂WhiteBIT 📈 Bybit
👁 29 26-04-30 09:25
👀 Огляд крипторинку🤭 Трамп вирішив затягнути ведмежий ринок, залишивши блокаду Ормузької протоки, доки не домовляться щодо ядерної програми Ірану, і заявив, що це може тривати кілька місяців. Крипта просіла, а ціна на нафту Brent crude oil злетіла до $126 за барель вперше з червня 2022 року.🪙 BTC торгується в районі - $76 045🔷 ETH коливається близько - $2 256🐂 WBT зараз близько - $57.91📈 Найбільше за добу зріс - LUNC +6,5%📉 Найбільше падіння показав - WLFI -19,9%📊 Індикатори:😨 Індекс страху та жадібності - 40💲 Індекс альтсезону - 37📈 Коефіцієнт Лонг/Шорт - 48/52💰 Капіталізація крипторинку - $2,52 трлн👑 Домінація біткоїна - 60.48%🏠 ФРС не змінила процентну ставку, залишивши її на рівні 3,75%.😇 Також ринки налякало те, що Джером Пауелл вирішив залишитися в раді ФРС після завершення строку повноважень. Його членство може створити проблеми майбутньому главі ФРС. Кевін Ворш, імовірно, вступить на посаду вже в червні.😐 Іран погрожує силовим проривом блокади, а Трамп відповідає планом масштабних ударів по інфраструктурі.🇺🇸 США конфіскували іранські криптоактиви майже на $500 млн у межах операції Economic Fury.🪙 Tether випустила ще 1 млрд USDT.📉 Акції Robinhood впали на 13% через слабкий звіт.🔮 Прогноз:Вдалося піти нижче $76k і тепер є шанс протестувати $73k, а якщо проб’ємо то і $70k. Поки пріоритетний сценарій зниження до нижньої межі каналу.Якщо у вас ще немає акаунта — реєструйтеся з найкращими умовами!🔶Binance 🐂WhiteBIT 📈 Bybit
👁 31 26-04-28 11:12
👀 Огляд крипторинку🤭 Біткоїн трохи просів, ТОП-альти показують змішану динаміку. Водночас S&P 500 додав майже $8 трлн за останні 20 днів. Нагадаємо, стартує сезон звітності від Google, Meta, Microsoft та Amazon.🪙 BTC торгується в районі - $76 790🔷 ETH коливається близько - $2 288🐂 WBT зараз близько - $54.19📈 Найбільше за добу зріс - LUNC +21,2%📉 Найбільше падіння показав - M -15,3%📊 Індикатори:😨 Індекс страху та жадібності - 42💲 Індекс альтсезону - 40📈 Коефіцієнт Лонг/Шорт - 49/51💰 Капіталізація крипторинку - $2,54 трлн👑 Домінація біткоїна - 60.51%🇺🇸 SEC та CFTC хочуть заново вибудувати правила для крипторинку разом поділять токени за типами та спростять роботу компаніям у США.💛 Радник Білого дому анонсував важливу заяву щодо стратегічного резерву BTC найближчими тижнями.🟠 Інституціонали придбали близько 92 900 BTC за останній місяць.🪙 Найбільший пенсійний фонд Колумбія інвестує в BTC через iShares Bitcoin Trust (IBIT) від BlackRock.🪙 Команда Solana обрала алгоритм Falcon для захисту від квантових атак.🥷 Кросчейн-контракт омнічейну ZetaChain зламали.🔮 Прогноз:Біткоїн почав знижуватися і майже підійшов до підтримки на $76k. Якщо її проб’ють це може підтвердити подальшу корекцію. Поки все вказує на рух до нижньої межі каналу, хоча маніпуляції ніхто не скасовував.Якщо у вас ще немає акаунта — реєструйтеся з найкращими умовами!🔶Binance 🐂WhiteBIT 📈 Bybit
👁 31 26-04-27 11:26
👀 Огляд крипторинку🤭 Трамп скасував переговори з Іраном і обвалив ринок. За його словами, в іранському керівництві панує хаос і безлад. Ринок пішов вгору на новинах, що Іран пропонував взаємне відкриття Ормузької протоки, але весь ріст швидко здувся після уточнення, що йдеться про відкриття без угоди щодо ядерної програми.🪙 BTC торгується в районі - $77 874🔷 ETH коливається близько - $2 319🐂 WBT зараз близько - $54.88📈 Найбільше за добу зріс - ZBCN +14,3%📉 Найбільше падіння показав - H -9,2%📊 Індикатори:😨 Індекс страху та жадібності - 44💲 Індекс альтсезону - 40📈 Коефіцієнт Лонг/Шорт - 49/51💰 Капіталізація крипторинку - $2,57 трлн👑 Домінація біткоїна - 60.68%📊 Цього тижня буде гаряче: очікуються звіти техгігантів Microsoft, Amazon, Alphabet, Meta, Apple сумарно це 42% індексу S&P. Також у середу відбудеться засідання ФРС.💳 Western Union готує запуск власного стейблкоїна USDPT на базі Solana вже у травні як альтернативу SWIFT.🪙 По Біткоїну за останні 7 днів не було жодного дня відтоку з ETF.✖️ Сервіс X Money у Twitter планують запустити до кінця квітня. Користувачам обіцяють металеву Visa-картку з нікнеймом із X, безкоштовні перекази, кешбек до 3% і 6% річних на залишок.🇫🇷 У Франції висунули обвинувачення 88 людям, включно з підлітками, у справах про wrench-атаки напади із насильством заради доступу до криптогаманців.🥷 Учора зламали провідний DeFi-протокол блокчейну Sui Scallop. Вивели близько 150k SUI (~$142k).🔮 Прогноз:З початком нового тижня ринок стоїть на місці. Трейдери чекають відкриття фондового ринку США, а також звітів техгігантів і виступу Пауелла в середу.Якщо у вас ще немає акаунта — реєструйтеся з найкращими умовами!🔶Binance 🐂WhiteBIT 📈 Bybit
👁 37 26-04-24 17:08
🥃 Polymarket почав відправляти лудиків до тюрми.Американський спецпризначенець спалився на інсайдерській торгівлі, заробивши ~$400k на операції із захоплення Ніколаса Мадуро.🎾 Військовий особисто брав участь у секретній місії. Недовго думаючи, він залив на Polymarket $33 000 і зробив 13 ставок на результат власної операції.У підсумку: Мадуро в кайданках, а він фіксує ~$404k чистого прибутку (+1242%). Після цього спробував акуратно замести сліди перегнав гроші в USDС і розкидав по різних брокерських рахунках.Найіронічніше здав його той самий Polymarket: алгоритми зафіксували аномальну активність і передали дані федералам. Тепер військовому загрожує конфіскація активів і до 60 років в’язниці. Конгресвумен Анна Поліна Луна заявила, що карати його не можна, поки в Сенаті продовжують легально торгувати з інсайдами на фондовому ринку.😁 А вишенька на торті коментар Дональда Трампа: Увесь світ перетворився на казино, і мені це зовсім не подобається.Якщо у вас ще немає акаунта — реєструйтеся з найкращими умовами!🔶Binance 🐂WhiteBIT 📈 Bybit