Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Культурний Дідько
Added 14 Jul 2024

Культурний Дідько

@CoolDidko
Number of subscribers: 4 392
Photos: 1,560
Videos: 128
Links: 211
Description:
https://www.youtube.com/@CoolDidko Якщо вам подобається і ви хочете підтримати проект, то ось: https://www.youtube.com/channel/UC1L6v1Ln07XMPlsPjkfkc0A/join Приват: https://www.privat24.ua/send/29wyn

👥 Number of subscribers

4 392
Average/Day:: -1
Average/Week:: +6
Average/Month:: +201

👁️ Average views per message

2 554
Average/Day:: 2,800
Average/Week:: 2,059
ERR: 58.15%

📊 Messages per Day

1.3
Last day: 0
Week average: 0.4
Average per day: 1.3

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

👁 2,100 25-06-17 10:56
Хотів з вами порадитись. Оце восени десь буде вам перший ремастер Гаррі Поттера. І я от думаю, що і заставку там залишу стару, а з нею і поверну стару назву каналу - Ікотіка.Плюси:+ Унікальне слово, легко запам'ятовується та шукається краще за Культурного дідька.+ Пишеться однаково і кирилицею і латинкою.+ Росня не відніме в мене хоч це.+ Поверну старого персонажа з малиновим шарфом, який теж досить яскравий впізнаваний елемент вдався.+ Багато ранішніх глядачів нарешті зможуть без проблем знаходити мої нові відео.Мінуси:- До мого каналу за пошуком підтягуватимуться старі російськомовні відоси.- Старий канал доведеться перейменовувати і якось його перетегувати (можна "Сором українця"). А тут проблема, бо старий канал це зараз половина мого заробітку, який дозволяє мені займатись новим каналом і донатити на армію, тож я намагаюсь його не чіпати.- З перейменуванням каналу до нас точно полізе навала рашистів. Статистику вони нам вже не зламають, бо кістяк нового каналу вже міцний, але буде неприємно.
👁 3,300 25-06-10 17:55
Тільки нікому не кажіть, ок?Мені здається, я трошки переріс звичайні легкі відосики на «погигикати» і хочеться чогось більшого. Ніколи не вважав, що в мене якесь залихвацьке почуття гумору, чи я офігіти який дотепник. Цього разу буде десь 30 хвилин звичайного собі веселого огляду з жартиками, а потім хвилин 10-15 документалки про створення фільму, бо там прям капець історія.Я перечитав і передивився абсолютно усе, що зміг знайти в Інтернеті щодо цієї теми. Склав для себе певну картинку як воно було, а зараз порозпитував декількох учасників подій. І це перша моя така робота, як наче журналіста, що шукає істину десь посередині. Що мене потішило, що майже всі припущення, які я зробив, аналізуючи їхні інтерв’ю в Інтернеті, мені підтвердили. Це приємно.Ну тобто я не можу сказати, що це прям супер журналістське розслідування, але для мого каналу це щось новеньке. Я вже отримав деяку цікаву інформацію, якої поки немає ніде в Інтернеті, тож як мінімум сторінку на Вікіпедії цього фільму доведеться переписати.
👁 2,200 25-06-10 08:47
Сам в шоці, але ось ми четвертим роликом і завершили переклад мого старого відео на 50 хв. Здається, вийшло трішки довше, ніж в оригіналі...А ще я зрозумів, що не хочу робити більше роликів про Марвел. Розібравшись в цій темі, я тотально в них розчарувався. Раніше мені здавалося, що це веселі фільми, які дивовижно складаються в одну цільну історію. Зараз я на це дивлюсь як на повний безлад, де кожен сценарист робить що хоче, не озираючись на загальну картину, де у жодного з персонажів немає чіткої арки, продуманої з самого початку. І якшо Кепу і Тоні пощастило якось більш-менш красиво завершити свої шляхи, то всі інші й досі барахтаються в цьому чистилищі сценарної некомпетентності. Але, найголовніше, це все не працює.Я поки робив це відео, накидав декілька думок на папері, спробую можливо зробити подкаст, де навіть я, людина без кіноосвіти, зможу зібрати працюючу схему сюжету для цих фільмів. Словом, це відео змусило мене тотально розчаруватись у кінематографі. Бо так, Марвел це важлива тема, бо вони повністю змінили індустрію. Тепер всі розважальні фільми намагаються бути як Марвел. Всі франшизи намагаються копіювати їхній підхід з кіновсесвітом, де фільми рекламують одне одного типу зв'язком. І мене вже нудить не тільки від Марвела, а й від усього. Я вже не знаю, що мені подобається. Єдине, що утримувало мене все ж завершити мою роботу над п'ятьма годинами відео, що я розбив на дві частини, це якась ностальгія. Бо колись я починав авторський канал з Марвел-марафону. З маленьких відео по 10 хвилин раз на тиждень про кожен фільм франшизи. І це ніхто не дивився. Ми з сестрою зібрались разом, передивились залпом всі фільми і потім я клепав маленькі відео. Мабуть, оця ностальгія за часом, проведеним з сестрою, єдине, що змусило мене завершити проєкт. Але продовження не чекайте, не думаю, що я колись робитиму відоси про подальші фази. Насамперед, далі я випав з контексту, не слідкував за ком'юніті, не сильно цікавився всілякими великодками та обговореннями навколо фільмів, тож навряд дам цікаву ретроспективну оптику. Та й Марвелу стало забагато, плюс все, що далі, вже давно розібрано по кісточках у сотнях однотипних оглядах. Серйозно, введіть на ютубі англійською огляд цих проєктів і можете знайти багатогодинні розбори кожної сцени, де в одних відео розповідають як це все тупо і жахливо, а в інших, наскільки це круто і геніально. На будь який смак, тож навряд я скажу щось нове і вже не потягну опрацювати такі об'єми інформації. Краще займемось чимось меншим, але принаймні цікавим.А поки приємного перегляду) Не забудьте розповсюдити відео серед мешканців вашого під’їзду!https://youtu.be/WdZhDP8P5Hw
👁 1,800 25-06-07 15:52
Хвилинка рефлексії.Раніше мене питали, чи буду я перекладати огляд "Анастасії" українською і я відповідав "звісно, прикольний смішний огляд, чому ні?". Дуже швидко згодом у мене з'явилась огида до всього росіянського. Типу так, це мульт не створений росіянами, але від них вже так нудить, що не хочеться про них зайвий раз чути в будь-якому контексті. А зараз я думаю, що трохи згодом, але все ж зроблю, бо є тези, які хочеться донести.Зараз згадувати, як я його робив - просто дико. Я тоді сказав, що мовляв це певний історичний період, тому я хочу порадитись з істориками, щоб не бовкнути якоїсь тупні. І з ким я порадився? З росіянськими істориками, тож наговорив такої тупні, що далі нема куди. Зокрема що "Це суперечливий період, який не вдається вивчити, бо неможливо відрізнити факти від інтерпритації". Для всього світу сто років по-тому там абсолютно зрозуміло, що сталось, і тільки росіяни й досі не знають, бо Сталін заборонив знати. Ну офігіти. Словом, самому мені завжди було срати на ті події та я ніколи історією не цікавився, але зараз дико крінжую з цих своїх же слів, де я процитував людину, що мене консультувала.Так от я думаю, чому б не поговорити про вбивства Романових? Ну в сенсі про те, як вже ПІСЛЯ того, як їх скинули і ті не мали жодної влади, більшовики все одно вирішили завітати до них і жорстоко вбити кожного члена родини, і дітей, і прислугу. Хіба ми не бачимо, що вони зберегли традиції подібного звірства по-сьогодення? І як прикольно мультик оминає всі ці теми.Чому б не поговорити як мультфільм романтизує росіянців і звідки взявся цей романтизм щодо "загадкової росіянської душі"? Яка живе в лайні і хоче перетворити весь світ на лайно. Якщо ви не знали, то цей романтизм і захоплення Толстоєвським і Долстим з'явились якраз коли розвалювалась гнила росіянська імперія. Тодішні "ліберали" розповідали, що то були злі попєрєднікі, то все була до того диктатура, а от вони зараз побудують "світлу росію майбутнього". Тож продавали світові як ознаку, що вони змінились, своїх письменників (кожного з яких, за іронією, вони самі ж репресували).І навіть сама ця історія, що Анастасія намагається довести, що вона та сама наслідувачка престолу... країни, якої вже немає... Хіба це не ілюструє чудово історію самих росіян, у яких починаючи з найпершого правителя завжди починалась кривава баня і гризня за трон, коли після смерті царя, з'являлись кавалькада чуваків, що називали себе нащадками.Та й пожартувати над сучасністю, як зараз, до прикладу, в Європі можна знайти таке явище, як чуваки, які все життя вивчали культуру рашки, захищають її, бо... ну що їм тепер, вчити щось нове, а самим залишитись без роботи?Я до того, що точно не робитиму це найближчим часом, бо ці виродки викликають в мені суцільний негатив і боюсь переборщити. З рештою, я вам хочу настрій підняти, а не зіпсувати. Але колись, гадаю, можна поглянути на цю історію з української оптики, з оптики зовнішнього світу і дати трошки справжньої історичної справки.
👁 2,700 25-05-25 07:31
Сам в шоці, але цього разу не вдалось зробити нормальне відео, виклав вже як є, бо я втомився намагатись зробити його захопливим. Якщо ви переживете перші півтори години, то далі, мені здається, цікаво. Я, звісно, трохи дав інтернету від себе відпочити, але і зовсім пропасти не можнаЦе, мабуть. буде мій найбільший газлайтинг глядачів, адже з усіх цих серіалів переклад є тільки у "Шибайголови", "Карателя", "Гелстрома" і першого сезону "Агентів ЩИТа", всі інші фрагменти мені озвучили під замовлення. До речі, в ролику багато великодок для уважних глядачів і деякі з них пов'язані зі знаннями голосів озвучення. І щодо "Слуги народу" це офіційний дубляж з 1+1, тут зради не шукайте.В тім цей ролик припав на непростий епізод мого життя, бо понад 4 місяці в мене не було можливості займатись каналом. Та й зараз я в не найкращому душевному стані та активному пошуку часу та грошей. Насправді, хоч ролик не вдався, я все одно пишаюсь ним. Ну чи собою. Я провів чималеньку дослідницьку роботу, зібрав до купи величезний пласт інформації, багато з якої я підгледів в різних місцях, тож це все знайти навіть при бажанні непросто. Плюс відсіяв звідти багато булщіту, бо такі форуми, де люди діляться знахідками, часто грішать подібним. А також я тут розказав багато такого, що більше ви ніде не почуєте, навіть на англомовних ресурсах. Скажу дивну штуку, але мені здається після мого відео комусь стане дійсно цікаво подивитись всі ті серіали, бо він знатиме, куди дивитись. Можливо, це відео для когось стане підґрунтям для глибшого аналізу і саме на нього посилатимуться як на джерело зібраних цікавих даних. Звісно, це лише мала частка того, що можна розповісти про Марвел, але я виділив найцікавіше для себе. Мені було цікаво, адже про наступні серіали вже існують сотні оглядів, де кожен кадр розібрано на молекули, а про ці майже нічого немає, тож було прикольно бути ледь не першим, хто вам розкаже про це все. Ну і так, насамперед я намагався жартувати. Настюха зі мною то все передивлятись не стала, тож нема в кого було красти жарти і, як ви розумієте, тому й не так весело, як могло б бути.На даний момент я головний експерт по Марвел на весь інтернет. Тож якщо хтось там записуватиме відоси, як люто він розбирається в КВМ, відправляйте його сюди на розкодування. Так і наберемо мульйон переглядів. Жарт. Насправді я знаю, що це ніхто не дивитиметься. Приємного перегляду, а я пішов робити щось більш переглядо-привабельне)https://youtu.be/88kzdh48KG0?si=Q9u1PdDFBbP_jsTf
👁 2,900 25-05-14 14:24
Вчора обговорювали, що нарешті я закінчую з Марвел і не планую повертатись. Шукайте іншого блогера, який би розповідав про 4-ту і 5-ту фази, я можу його проконсультувати, бо в мене думок купа, але я не хочу туди лізти. Занадто багато роботи.Типу я після третьої фази якось випав з ком'юніті, з обговорень. Не цікавився сильно і для мене все подальше перетворилось на суцільну купу бідкань, що Марвел вже не торт і буквально все, що вони роблять це повне лайно. Воно далі вже все обсмоктано сто разів, тож я навряд зможу дати свіжої думки, і навіть ретроспективної оптики не надам, бо я не слідкував активно. Для мене це було: щось вийшло, я подивився, забув.Єдине, що мені цікаво, це те, що Месники програли набагато страшнішому лиходію - Ковіду. Через нього посипався оригінальний план, яким я нещодавно почав цікавитись, поступово відновлювати в голові і який мені, насправді, подобається.Планувалось, що в "ВандаВіжні" Ванду в кінці врятує Стрендж та візьме в учениці. Далі мав йти сиквел "Стрейнджа", де Ванда зі Стрейнджем відправляються в вимір кошмарів і б'ються з Володарем Кошмарів, в результаті чого Ванда божеволіє і перетворюється на лиходійку. Але всіх рятує Америка Чавес. Далі триквел "Павука", де Веном Тома Гарді мав бути одним зі Зловісної шістки і все це мало статись через Америку Чавес. Тож в кінці фільму Америка мала допомогти Пітерові прикликавши з інших всесвітів його інші версії. Але в підсумку вони зламали мультивсесвіт і це підвело нас до серіалу "Локі", в якому нам анонсували Канга як головну загрозу нової саги. А закінчуватись четверта фаза мала, наскільки я зрозумів, все ж чимось визначним, бо тоді активно намагались запустити в розробку нових Іксменів та Фантастичну четвірку, які мали стати новими флагманами серіалу.Реально єдине, що мені цікаво в четвертій фазі це розібратись з оригінальним планом. Але без заглиблення в кожен проєкт окремо це буде вилами по воді й великий ризик просто наговорити булщіту. Тому сподіваюсь хтось колись це зробить. Я пас.
👁 2,500 25-05-05 13:31
Спілкувались з фокус-группою і я сказав, що вже не люблю Марвел так само як Зоряні Війни. Для мене Зоряні війни мертві ще з 1981-го року, з появи евоків і визнання, що це просто франшиза для впарювання нам іграшок, а не щось серйозне. Потім були приквели, які так погано написані та зрежесовані, що далі нема куди. І так, я ріс на цих фільмах, перший мені подарували на день народження на касеті, і там на обкладинці Йода був ляльковим, це був ще той газлайтинг, а на другий і третій я ходив у кіно, тож я знаю, про що кажу. А потім були ще Війни клонів - нескінченний потік контєнту (саме оце бездушне корпоративне слово), де ніхто не намагається розповісти історію, а всі зайняті заповненням хронометражу.Але. Я згадав, що в мене в дитинстві був отакий набір лего. Тому Зоряні війни лайно, але та сцена з підводним човном сакральна. Це єдиний недоторканний шедевр у франшизі. Я грався цим набором у ванній. Ех, дитинство... Якщо вам цікаво, ця фігня не герметична, тож як підводний човен я б його не використовував.
👁 2,900 25-05-03 18:42
Народ, щойно в чаті з фокус-групою обговорювали, що ютубери задовбали клікбейтними назвами і що наразі це вже більше відштовхує ніж заохочує подивитись. Ну знаєте, всі ці шаблонні "Я передивився фільм 3 роки потому і ось шо зрозумів", "Ніхто цього не помічав раніше", "У такого-то фільму є важлива проблема", "Поганий фільм насправді не такий вже й поганий і ось чому", "Цей фільм концентрація всього, що неправильно з сучасним Голівудом"Але то може я просто заздрю, бо я так і не оволодів мистецтвом клікбейтних заголовків. Для мене клікбейтніше звучить просто чітка тема відео. От вчора дивився "Автентичність в музиці". Все. Це весь заголовок.В тім "Марвел марафон. 3 фаза. Серіали (огляд кіновсесвіту)" звучить й правда не дуже. Але я дотримуватимусь стилістики свого каналу. Бо як мені назватись?"Дідько - я подивився всі проекти марвел третьої фази, щоб вам не довелось (огляд кіновсесвіту)""Я подивився всі серіали Марвел третьої фази і ось чому""Кевін Файґі обісрався, підтвердивши, шо це канонічні серіали. Шок!"Напишіть свої трешові варіанти, поржемо разом)
👁 2,400 25-05-03 02:16
Привітайте мене, я дочистив звук в ролику про серіали. Всі три години. Переслухав уважно весь ролик в навушниках, підправляючи стики, щоб не було чути.Плюс, сидів, виправляв темп монтажу, бо через постійні переписування звуку він часто їхав. Ну і перезаписував деякі моменти, де прям критичні помилки були. Не до божевілля, всілякі невнятінки, плямкання та інші речі, які мене в собі бісять, періодично залишав. Бо щоразу поцілити у власне звучання і інтонації, щоб не було чути стиків, воно того не варте)Основна складність, що прем'єру важко, і після кожного натискання на плей він ще пару секунд тупить і може відеоряд показувати у вигляді слайдшоу, тож не завжди виходить з першого, а то і з п'ятого разу подивитись, що я там намонтував. З одного боку я його розумію, понад терабайт дрібно нарізаних фільмів і серіалів, ще й з усілякими ефектами, ще й кожен кадр індивідуально відкольорокорений. А з іншого, я нашо моцний комп купував? Також кожні півгодини-годину прем'єр вилітає за такої роботи. Йому оперативки вже не вистачає, чи проєкт завеликий, не знаю. Але фокус в тому, щоб підгадати момент і встигнути зберегтись, перш ніж він намертво зависне або мовчки закриється. І кожне відкривання проєкту це майже 8 хвилин часу. А кожне зберігання 50 секунд. Оце найважче)) Діє на нерви)))Тепер треба передивитись на колонках і вирівняти по гучності всі вставки з фільмів, бо вони інколи психоакустично звучать гучніше за мій голос, а все має відчуватись рівномірним. Ну і всі звукові ефекти я додавав в навушниках, які дуже сильно вирівнюють звук (бо це навушники). Тепер треба переконатись що все чутно і на колонках. Рендерити буду частинами, бо прем'єр не потягне всі три години фігануть одразу, якщо ще й з високим бітрейтом... Питання, чи потягне він хоча б годину?.. Пішов ставити на рендер.Коротше, якщо ви думаєте, що ви втомились чекати, то не уявляєте, як я втомився від цієї фінальної стадії. Я вже два тижні тупо не піднімав голови. Майже не сплю і цілими днями роблю відео. Не знаю, чого так багато часу воно віднімає, але купа дрібних нюансів за які чіпляєшся і починається. Хочу вже віддати відео і видихнути нарешті.
👁 2,900 25-04-25 21:07
Дописав правки до Гелстрома. Це єдиний блок, який повністю в чернетковому звуці. Така муторна робота, якщо відверто: сиди, намагайся поцілити у власні інтонації, щоб замінити якесь слово. І ладно просто в інтонації, але десь голос глуше звучить, десь дзвінкіше, і це вже залежить не від мене, а від того як зв'язки зранку лягли. Тож інколи доводиться переписувати цілий абзац. А потім порівнювати його з абзацами поруч і розуміти, що там щось з дикцією біда і переписувати цілі блоки.Сподіваюсь, завтра запишу Гелстрома + висновки і все. Залишиться тільки сісти, вирівняти весь огляд по гучності, щоб ніде нічого не відчувалось надто гучно чи надто тихо. Потім треба буде прослухати весь текст в навушниках, проконтролювати, щоб не було чути стиків звуку. А потім фінішна пряма - робиш фінальний рендер, передивляєшся, перш ніж викладати на ютуб, помічаєш помилку в монтажі, виправляєш. І так по колу, поки не знудить))Роблю все від себе залежне, щоб вже наступного тижня випустити відос, як ви зрозуміли😁