Source
Культурний Дідько | Привітайте мене, я дочистив звук в ролику про серіали. Всі три години....
2 400 Views/Reach
2025-05-03 02:16
Message №1626
Привітайте мене, я дочистив звук в ролику про серіали. Всі три години. Переслухав уважно весь ролик в навушниках, підправляючи стики, щоб не було чути.Плюс, сидів, виправляв темп монтажу, бо через постійні переписування звуку він часто їхав. Ну і перезаписував деякі моменти, де прям критичні помилки були. Не до божевілля, всілякі невнятінки, плямкання та інші речі, які мене в собі бісять, періодично залишав. Бо щоразу поцілити у власне звучання і інтонації, щоб не було чути стиків, воно того не варте)Основна складність, що прем'єру важко, і після кожного натискання на плей він ще пару секунд тупить і може відеоряд показувати у вигляді слайдшоу, тож не завжди виходить з першого, а то і з п'ятого разу подивитись, що я там намонтував. З одного боку я його розумію, понад терабайт дрібно нарізаних фільмів і серіалів, ще й з усілякими ефектами, ще й кожен кадр індивідуально відкольорокорений. А з іншого, я нашо моцний комп купував? Також кожні півгодини-годину прем'єр вилітає за такої роботи. Йому оперативки вже не вистачає, чи проєкт завеликий, не знаю. Але фокус в тому, щоб підгадати момент і встигнути зберегтись, перш ніж він намертво зависне або мовчки закриється. І кожне відкривання проєкту це майже 8 хвилин часу. А кожне зберігання 50 секунд. Оце найважче)) Діє на нерви)))Тепер треба передивитись на колонках і вирівняти по гучності всі вставки з фільмів, бо вони інколи психоакустично звучать гучніше за мій голос, а все має відчуватись рівномірним. Ну і всі звукові ефекти я додавав в навушниках, які дуже сильно вирівнюють звук (бо це навушники). Тепер треба переконатись що все чутно і на колонках. Рендерити буду частинами, бо прем'єр не потягне всі три години фігануть одразу, якщо ще й з високим бітрейтом... Питання, чи потягне він хоча б годину?.. Пішов ставити на рендер.Коротше, якщо ви думаєте, що ви втомились чекати, то не уявляєте, як я втомився від цієї фінальної стадії. Я вже два тижні тупо не піднімав голови. Майже не сплю і цілими днями роблю відео. Не знаю, чого так багато часу воно віднімає, але купа дрібних нюансів за які чіпляєшся і починається. Хочу вже віддати відео і видихнути нарешті.