Source
Культурний Дідько | Вчора ввечері усвідомив, що я конкретно так себе загнав і мені дало по...
2 200 Views/Reach
2024-10-17 06:21
Message №890
Вчора ввечері усвідомив, що я конкретно так себе загнав і мені дало по мізках те, що я зараз спробував в себе просто в якісь шалені насправді терміни впихнути купу інформації, швидко передивитись купу серіалів на тему, якою сильно ніколи не цікавився. А ще паралельно слухати інтерв'ю авторів, шукати якусь додаткову інфу і т.д. словом вчора прям відчув як мені вже не ок.Тож я вирішив пригальмувати. Бо мій редактор не встигає за мною все це дивитись. Я й так з ним домовився дати йому додатковий місяць, щоб він бодай марвелівські серіали від Нетфлікс додивився.Просто у мене тривожність і здається, що якшо я от зараз якомога швидше не закінчу відео, то хтось інший мене обжене. Підгледить що я роблю і випустить те саме, що зробить мою роботу вже непотрібною. От якась така шиза в мене в голові.Гіпотетично, я можу відос про DC зробити до кінця місяця, але це вже точно буде мінус менталка. Треба себе гальмувати.По ходу, треба інколи робити вихідні і видихати. Мабуть, щоб не зациклюватись на супергероїці і дати редактору мене наздогнати, ми все ж в спокійному темпі закінчемо два відео по третій фазі Марвел марафона. Поки питання як зробити якісний дубляж фільмів про Гаррі Поттера ще вирішується, веду переговори, я мабуть тоді поки швиденько перекладу три відео по Сутінках. Тож до кінця місяця, поки я без свого мікрофону, займусь краще підготовкою до них. Потім займусь переозвучкою ролика про Закляття, там відео виросте хвилин на 30 за рахунок нових фільмів, що понавиходили. Ну і роликів вже буде не один, а два, щоб не улітати хронометражем за годину відео. А то мій старий ролик десь на хвилині 50й мене починав конкретно втомлювати.І весь цей час в нормальному темпі розбиратимусь з мультвсесвітом DC 90-х. Тож навесні мабуть буде ролик. Цей план звучить краще ніж зараз остаточно вигоріти нафіг і пропасти з радарів на півроку