Source
Культурний Дідько | Народ, у нас запит на збір!!!Зв'язківець Микола з 46 оаембр (в/ч А4350...
1 000 Views/Reach
2025-02-01 18:56
Message №1522
Народ, у нас запит на збір!!!Зв'язківець Микола з 46 оаембр (в/ч А4350) збирає на оплату старлінків.У всіх без виключення підрозділах бригади зараз використовують старлінки, значна частина з них волонтерські. Частина пристроїв оплачуються за рахунок благодійних фондів (або окремих волонтерів), але більше сотні бійці оплачують самостійно. «На даний момент щомісячна абонплата - це 350000 гривень. Наш підрозділ вже заліз в борги, тому кожен в міру своїх сил намагається знайти додаткове фінансування. З цією метою я оголосив збір на 100000 гривень (на даний момент вдалося зібрати 53000 гривень)»Вони розігрують призи для найбільших донаторів: - За найбільших донат - розписана гільза від 105мм гармати, яку передали артилеристи. - Троє найбільших донаторів також отримають мерч (вони друкують його на 3Д принтері), ще для двох неанонімних донаторів розіграють призи випадковим чином.Підсумую. Мета - 100000 гривень. Мета збору - внесення абонплати за старлінки. Крайній термін - 05 лютогоКидати кошти можна сюди:🫙 Банка Монобанк |✉️ Конверт ПриватбанкЗвіт буде в коментарях під постом, коли збір закінчиться і кошти будуть витрачені.(запит від командування прикріпив в коментарях)