Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Культурний Дідько
Added 14 Jul 2024

Культурний Дідько

@CoolDidko
Number of subscribers: 4 393
Photos: 1,560
Videos: 128
Links: 211
Description:
https://www.youtube.com/@CoolDidko Якщо вам подобається і ви хочете підтримати проект, то ось: https://www.youtube.com/channel/UC1L6v1Ln07XMPlsPjkfkc0A/join Приват: https://www.privat24.ua/send/29wyn
Source

Культурний Дідько | Почитав «Захисників» 2017-го року від Майкла Бендіса і… я здивований.О...

Telegram community logo - Культурний Дідько Культурний Дідько @CoolDidko
2 100 Views/Reach 2025-01-29 20:57 Message №1520
Почитав «Захисників» 2017-го року від Майкла Бендіса і… я здивований.Очевидно, що в підтримку проєкту «Нетфліксу» «Марвел» в основному всесвіті зробила склад Захисників таким самим, як на екрані. Характери персонажів більш схожі на екранних, дизайни подекуди підігнали під екранні, навіть лого як в серіалах і, насправді, комікс вдався кращим ніж кросовер на «Нетфлікс», але це не те щоб досягнення. Мені сподобалось, як Бендіс намагався креативно подати читачеві всю необхідну для розуміння контексту інформацію. Прям запарився. Однак як би тут не було багато експозиції, всю її все одно не надати, бо то занадто багато вийде, бо це вирвана з контексту історія, і пазли контексту ви фіг коли-небудь зберете повністю, адже комікси то срань.Мені сподобалось як нам подали персонажів, навіть не сильно впадає у вічі, що це дуже невдалий склад команди сам по собі. Однак як же мене бісили нескінченні камео. Окей, камео Бендіса – це смішно, але нашо там був Людина-павук на одну панельку? Нашо Блейд на сторінку? Нашо Гелстром на одну репліку? Нашо Електра? І головне, нашо там був Дедпул? Тобто я розумію нашо, бо екранізація тільки-но вийшла, але я ж не думав, що в коміксі він здатен бісити ще сильніше, ніж на екрані.Мені сподобалось як оцей Повертач Діамандів поступово вибудовувався як персонаж та наганяв дрижаків. Але наскільки ж все руйнує відсутність наслідків. Я маю на увазі, що в передмові він стріляє Джессіці в пузо. Драматичне закінчення випуску зі словами «о, ні, що ж тепер буде?» . І на початку наступного ж про це забувають. Далі він ламає Кулаку спину. Знову драма, мовляв чекайте наступний номер, щоб дізнатись, що герой робитиме зі зламаною спиною. А в наступному, він про це забуває. Отруєння Кейджа хоча б вилікували богом із машини, а в Джессіку стріляли двічі і двічі про це забували. Тобто як можна спокійно сприймати історію, де персонажі відновлюють здоров’я як у якійсь відеогрі? Але я хихонув, коли Кувалду за кілька сторінок взагалі воскресили, бо ну не може автор робити бодай щось важливе, взяв іграшки – поклади на місце, щоб потім інші автори могли погратисьАле як же офігів, коли зрозумів, що оцей комікс став основою для другого сезона «Люка Кейджа». Вони ж тупо екранізували цей комікс, настільки в них не було ідей. Тільки замість Страйкера у них був Бушмайстер, бо Страйкера вони використали в першому сезоні. Ото срань.Кінцівку, я вражаю злитою, бо ця історія це лише продовження тієї, яку вам ніхто нормально не розкаже, але й замість завершеності вона пропонує вам інтригу на продовження, яким я не маю бажання цікавитись. Тобто в кінці виявляється, що те, чим ми тут займались, то фігня, от купуйте комікси далі, там вам можливо розповідять щось цікаве. Не люблю таке. Але це все одно краще ніж кросовер на «Нетфлікс».