Source
Християнські вірші 🌿 | Багато у житті проходимо по волі ,По волі від Небесного Господа Отця.....
1 310 Views/Reach
2025-12-09 06:00
Message №2104
Багато у житті проходимо по волі ,По волі від Небесного Господа Отця..,Керує усима Він справами,ділами і всим розпоряжається як хоче того Сам...А ми так не відразу все можемо вмістити..,Так нам незрозумілі є Його стежки...,Тоді десь закрадється тихенько в душу відчайІ зберігаємо неясність, оту ,свою в собі...Та Божії дороги чи ж будуть нам недобрі?Буває деколи всього лиш треба зачекать, Поки пройдуть оті часи, такі нам, невідоміІ думки ті невтішні старатись відганять.Бо все, над всим Господь У Нього мудрість вічна..Як нам далеко є до мудрості Його...О, скільки нам Писання про це, яскраво, кажеА ми не розуміємо Велич Господа Свого...А просто Він буває не все нам відкриває ,Бо так бажає вчити довіряти нас,Довіра так багато в душу добавляє..З довірою людина- то великий скарб..Коли у серці віра, надія, сподівання..Вона на все подивиться з легкістю в душі..І Бог такому серцю неодмінно скаже:"Ось для тебе благословіння Я Своє зберіг.."А нам буває важко усе відраз збагнути,Та потім буде даний від Господа той час..,І все тоді так складно, так докінця все ясно,Промовить ,проговорить Дух Святий до нас..І все нам роз'ясниться І почне ставати таким усе до краплі зрозумілим те,Що довгий час Господь від нас оте ховавши ,Хотів лише довіритьДоручення святе..Амінь. Наташа Савченко