Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Тарас Чорновіл 🇺🇦
Added 14 Jul 2024

Тарас Чорновіл 🇺🇦

@Chornovil_official
Number of subscribers: 47 491
Photos: 14,800
Videos: 4,450
Links: 5,310
Description:
Офіційний канал Тараса Чорновола Official channel of Taras Chornovil
Source

Тарас Чорновіл 🇺🇦 | Обіцяне посилання на сьогоднішній вечірній сюжет у мене на ютюб-каналі...

Telegram community logo - Тарас Чорновіл 🇺🇦 Тарас Чорновіл 🇺🇦 @Chornovil_official
5 900 Views/Reach 2024-08-27 20:28 Message №21752
Обіцяне посилання на сьогоднішній вечірній сюжет у мене на ютюб-каналі: "Репортаж із підніжок шапітолію. Як там на власному «валдайському» форумі нашого «Найпрепотужнішого»?" Запрошую:https://www.youtube.com/watch?v=esMW0u-NtJI===У західного цивілізованого світу є Давос, Мюнхенська Безпекова Конференція тощо. На їхній формат і стандарти орієнтуються нормальні країни, за їх подобою проводяться й схожі конференції та форуми в Україні. А у путіна є свій Валдайський форум. Нашому «Найпотужніше-переможному» дуже захотілося мати свій власний форум. На Ялтинський, де він, нехай і почесний, але тільки один із гостей, уже не надто тягне. От відгадайте з одного разу, яку з двох моделей обрав наш Зе? Звісно, той, де якась спрофанована конференція вищих посадовців служить лише попсовим розігрівом у першому відділенні концерту в сільському клубі для «зірок» районного масштабу в другому акті. Сьогодні пройшло саме таке дійство. Стоп! – вигукнете ви, – Але ж це вже було. І не минулого, а ще цього року в лютому. Саме так. І ми тоді разом з вами тут у ютюб рознесли те дійство й «тронне спілкування царька з журнашлюшками його найвеличніщості» та висміяли всю його обмеженість, як і безглуздий формат. Це вже було пів року тому. Тож, у путіна один форум на рік, а в нашого путінчика їх аж два!Він там наговорив такого, що це заслуговує окремого розбору польотів і, можливо, окремого висвітлення пари сюжетів. Тож це психоделічне дійство стане тільки підставою для ширшого аналізу деяких тенденцій та дуже тривожних загроз неадекватності в укрполітиці. А сьогодні роблю своєрідний вступ до теми: згадую минуле шапіто й чим сьогоднішнє від того ще здеградованіше. Трошки про загальні відчуття, а ще про пару виступів деяких діячів, які розуміючи, наскільки маргінальна тут їхня роль, не дуже задумувалися, що говорять і які це матиме наслідки. Отже, сьогодні увертюра. Те від чого стає дуже сумно і гірко. А завтра… А завтра поговоримо з вами вже про бенефіс від персонально самого Зе. Там буде страшно й дуже боляче… За Україну.