Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Тарас Чорновіл 🇺🇦
Added 14 Jul 2024

Тарас Чорновіл 🇺🇦

@Chornovil_official
Number of subscribers: 47 491
Photos: 14,800
Videos: 4,450
Links: 5,310
Description:
Офіційний канал Тараса Чорновола Official channel of Taras Chornovil
Source

Тарас Чорновіл 🇺🇦 | Посилання на вечірній сюжет у мене на ютюб-каналі: "Дипломатія з підво...

Telegram community logo - Тарас Чорновіл 🇺🇦 Тарас Чорновіл 🇺🇦 @Chornovil_official
4 900 Views/Reach 2024-08-19 21:04 Message №21586
Посилання на вечірній сюжет у мене на ютюб-каналі: "Дипломатія з підворітні. Чому Зе навчав наших послів? Або про «собаку навпаки»…" Запрошую:https://www.youtube.com/watch?v=svOjg5nR0Aw===Що то за «собака навпаки», про яку згадую в заголовку? А це та, що до чужих лащиться, а на своїх гавкає. Десь так поводитися з друзями й недругами України сьогодні навчав українських дипломатів дехто Зе на черговій нараді послів, яку, з якогось дива, провів аж у Дніпрі. Це доволі недешеві заходи, коли посли з усіх наших диппредставництв по всьому світу з’їжджаються до України на кількаденні наради. Тому в кращі часи такі зустрічі проводили раз на кілька років, завжди в Дипломатичній Академії в Києві, щоб мінімалізувати видатки. Але зараз ми ж дуже багатів – не маємо куди гроші подіти. Щороку й десь на виїзді в найдорожчих готелях… Але то побутова проза, хоча вона шокує марнотратством. Бо все це відбувається під час страшного лихоліття тільки для того, щоб один моральний карлик зміг потішити своє хворе самолюбство зверхністю над дипломатами, які звично були (тепер, при ньому все менше) елітою суспільства.Але головне – це те, чого навчав наших дипломатів цей недоучка. А головне з усього, що поки оприлюднено – це у всьому звинувачувати лише наших союзників. Зе скомандував увійти на Курщину – Захід не забезпечив дальнобійністю, тому мусили цим компенсувати. Він здає Донбас – союзники не додали далекобійних озброєнь. путлєр нарощує свій наступ – знову винуватий Захід і ота ж «далекобійність», на якій його перемкнуло й зациклило. Учив невдячності, хамства та перекладання своїх промахів і проблем на тих, хто нам допомагає. До наших противників таких застережень нема. Там усе чудово…Отака школа хамства й тупості була проведена нашому дипкорпусу. А ще саме ці акценти були спеціально виокремлені й висвітлені в повідомленні від прес-служби Банкової… Колись наші посли ще десь пробували пообурюватися й швидко вилітали (ті, хто найкращі!) з посад. Потім просто мовчки слухали. А нині вже будуть виконувати настанови свого «найлегітимнішого». Бо п’ять років такої профілактики й зачистки дипкорпусу від кращих свою роботу вже зробили. На жаль, це все точно не добавить нам авторитету й підтримки… А поки дякую за ваші перегляди, запрошую підписуватися на мої канали в ютюб і телеграм та прошу про поширення, рекомендації, коментарі і вподобайки.