Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Тарас Чорновіл 🇺🇦
Added 14 Jul 2024

Тарас Чорновіл 🇺🇦

@Chornovil_official
Number of subscribers: 47 491
Photos: 14,800
Videos: 4,450
Links: 5,310
Description:
Офіційний канал Тараса Чорновола Official channel of Taras Chornovil
Source

Тарас Чорновіл 🇺🇦 | Уже Шмигаль остаточно сказився??? Подати цю доволі погано зверстану ту...

Telegram community logo - Тарас Чорновіл 🇺🇦 Тарас Чорновіл 🇺🇦 @Chornovil_official
8 550 Views/Reach 2025-12-21 17:47 Message №29239
Уже Шмигаль остаточно сказився??? Подати цю доволі погано зверстану туфту від ШІ за реальні зйомки! Там і стиковка блоків не відпрацьована — з'являються й зникають раптово автівки по рокадах то на одній стороні, то на іншій. І сама конструкція, м'яко кажучи, для мультика, а не для оборони. Згадайте багаторівневе забезпечення ворожої лінії суровікіна, яку так і не змогли подолати ЗСУ, бо Zе від лютого до кінця червня забороняв Залужному почати контрнаступ, доки пуйло не закінчив уже зовсім неприступну лінію оборони.А це? Ну, якби задати вимогу ШІ зазняти мультик про... ні, не фортифікації чи укріплення, там було б серйозніше, а щось про лінію загороджень чи ровів, то можна було б таке склепати. Але направду, це так рукозадо намальовано! Колеги, які працюють із ШІ регочуть, а ТК Зелебоба Аі намалював свою лінію - якість і адекватність значно кращі.А це... Я не спеціаліст, але є дешеві програми, які дають змогу робити малювалку, наприклад, заходу літаків на посадку чи моделювати їх або автомобільні катастрофи. Це десь той рівень. Тільки зекономили на комп'ютерному графіку, який міг би нестиковки згладити. Вони справді вважають українців такими кінченими ідіотами??? Подивився на заголовки у найвпливовіших провладних чи продажних каналів і видань. А потім до експертів, а потім трошки в коментарі... Жахнувся: а мабуть вони таки праві — з цим населенням можна вже робити все... Та хоч навіть вибори під час воєнного стану... Лише це все кров'ю наших захисників оплачено. Ви ж чуєте з кожного напрямку активних бойових дій стандартні повідомлення: ворог просочується між нашими опорниками й б'є у спину, наводнює своїми групками міські райони тощо... Це ж через те, що через zе-мародерів ця війна, мабуть, перша в історії, де армія, яка захищається, взагалі позбавлена фортифікацій і суцільної оборонної лінії. Наші тримають фронт опорниками, а не лініями траншей і укріплень... Фронт? А фронт зжерла zелена міль...