Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Тарас Чорновіл 🇺🇦
Added 14 Jul 2024

Тарас Чорновіл 🇺🇦

@Chornovil_official
Number of subscribers: 47 491
Photos: 14,800
Videos: 4,450
Links: 5,310
Description:
Офіційний канал Тараса Чорновола Official channel of Taras Chornovil
Source

Тарас Чорновіл 🇺🇦 | Я припускаю, що ураження в Середземному морі танкера рашистського тінь...

Telegram community logo - Тарас Чорновіл 🇺🇦 Тарас Чорновіл 🇺🇦 @Chornovil_official
6 760 Views/Reach 2025-12-19 13:18 Message №29226
Я припускаю, що ураження в Середземному морі танкера рашистського тіньового флоту повітряним БПЛА СБУ — це дуже важливо й корисно. І набагато корисніше, ніж зібрати зусилля ППО, дронів-перехоплювачів, яких у нас за теревенями Zеленського, вже мають бути тисячі, щоб захистити критичну логістику на Одещині (про енергетику вже й мовчу). Раша другий день підряд атакує міст у Маяках на Одещині впритул до молдовського кордону. До того десятки дронів атакували міст у Затоці. А це тільки дві єдині дороги на південь Одещини з обох боків Дністровського Лиману. І все. Зараз область розірвана. Добре, що хоч у раші не залишилося сил для десанту, бо інакше б... Але головна лінія логістики напряму з Ромунії перервана. Чи розповіді про небувалі можливості перехоплення були типовою брехнею Zейла, чи на Одещині умисно підігрують ворогу? А я нагадаю, що недавно наші вумники розказували про бойову готовність армії рф у "Придністров'ї". Ну, вони тупі. Боєздатної армії там уже нема, а от ДРГ зараз явно активізуються. На щастя, прямого виходу до південної частини області в них нема, але терористична загроза, загалом, дуже висока. І цілковита злочинна бездіяльність.А щодо танкера в Середземному морі. Я не спец в паливно-енергетичних питаннях, але морське право в університеті вивчав. І дай Боже нам доказів, що цей танкер належав раші, працював на рашу й перевозив її нафту. Такі речі були завідомо зрозумілі в Чорному морі. А тут це тільки: Середземне море, міжнародні води, танкер під прапором Оману й поки незрозумілого до кінця власника та перспектива міжнародного позову. Це якщо не вдасться доказати, що танкер рашистський. Якщо вдасться, то тільки позови за екологічну загрозу. І колосальні загрози для наших суден, які могли вивезти в регіон згаданий дрон. Сподіваюся, воно було того варте. При тому атаки в Чорному морі гарантовано виправдані. Напевно, то було дійсно важливо й корисно, а обидві дороги, які з'єднують нашу стратегічно важливу й загрожену область - так собі...