Source
Тарас Чорновіл 🇺🇦 | Посилання на вечірній сюжет у мене на ютюб-каналі: "Найтупіше ІПСО про...
6 860 Views/Reach
2025-09-11 20:09
Message №28014
Посилання на вечірній сюжет у мене на ютюб-каналі: "Найтупіше ІПСО про «ворожих поляків», яке найкраще заходить у незрілі мізки… Made in ru чи UA?" Запрошую:https://www.youtube.com/watch?v=HLHJkb8C5TQ===«У нас нема ворога на Заході, в нас є тільки один ворог у москві» ,- десь приблизно так прем’єр Дональд Туск звертався до польського Сейму з закликом не шукати причин для роздору з партнерами по НАТО та й між самими поляками на тлі хамської провокації москви проти Польщі. Добре, що у складні періоди у поляків є кому звертатися з закликами до здорового глузду. Погано, що цю фразу нема кому в себе вдома на рівні офіційної влади промовити українцям. Дуже погано… Бо на фоні ніби й правильних (деколи, та й то з єхидством чи фальшивістю) слів Зеленського, вся його підвладна пропагандистська машина продовжує працювати на суспільне відторгнення наших друзів і союзників. Закон Ньютона підказує, що відштовхнувшись від одного краю, неодмінно під впливом саме такої ж сили покотишся до іншого, рашистського краю…Зараз проти Польщі була скоєна мілітарна провокація. Але вона не обмежилася нальотами рашистських дронів. Головне ж завдання було не воєнне, а політичне. Поки в самій Польщі та в НАТО раша із задумами не справилася, хоча майже паралельно з атакою дронів пішла атака рашистських ботоферм з метою викликати зневіру, несприйняття НАТО й ЄС, протиставлення у самій країні, а головне – демотивувати поляків підтримувати Україну. Масово вкидалися ботами коментарі про те, як ніби поляки переконані, що це українські дрони, що це українці мстять полякам, що навмисно пропустили Шахеди й Гербери до краю… Поляки на це не повелися, а організація з інформаційної безпеки Res Futura вирахувала й оприлюднила масштаби цієї антинатівської та антиукраїнської атаки саме з рашистських ботоферм. Дослідження промовисте. В Польщі обговорюють саме його…А в той самий час в Україні вже доморощеними пропагандистами від влади й ботами розганяють фейк із отими вкинутими рашею 38% поляків, які ніби то звинувачують українців. Так, саме зроблену на московщині фальшивку представляють за чисту монету й навіюють уже українцям антипольські настрої. І я навіть не знаю, кого в цій ситуація вважати більшим злом рашистських чи наших зеленських провокаторів-політтехнологів? Але саму технологію треба розуміти, щоб на неї самим не попадатися. Саме для того сьогоднішній сюжет, де препарую й розкриваю анатомію спільного рашистсько-зеленського ІПСО з дуже небезпечними наслідками…