Source
Тарас Чорновіл 🇺🇦 | Посилання на вечірній сюжет у мене на ютюб-каналі: "Прощаємося з Андрі...
7 780 Views/Reach
2025-09-02 19:57
Message №27897
Посилання на вечірній сюжет у мене на ютюб-каналі: "Прощаємося з Андрієм. Фейкова справа із фальшивим «убивцею-месником» розвалилася. Де справжній?" Запрошую до перегляду:https://www.youtube.com/watch?v=2JhK8x8dcwA===Сьогодні у Львові провели в останню путь Андрія Парубія. Боляче й порожньо на душі. Сам переживав не раз такі миті – це важкий злам, коли вже усвідомлюєш аж якось фізично, що назавжди. Ще боляче, бо пам’ять у людей замулюється. Але Андрій був людиною чину, дії. І для гідного його пошанування не так важливо вчасно покласти квіти чи опублікувати допис до дати, а зробити те, через особливу загрозу чого для антиукраїнських сил його й убили. Бо це був постріл не в минуле, а в майбутнє. І серед цілей зовнішнього й внутрішнього ворога зараз знову буде дуже багато, включаючи й оте націєутворююче Армія-Мова-Віра. Це перше й основне, про що нині маємо задуматися. Це те, що високе й натхненне.А далі про мерзенне. Минулого разу зробив більшенький розбір про основні ознаки цілковитої фальсифікації цього «розкриття по гарячих слідах» під рапорт zеленому гєнсєку. А до сьогодні поплили вже всі інші обставини. Після цього можемо свідомо сказати: це тріумфальне «розкриття» й фейкова справа про якогось тупуватого убивцю-одинака, «месника», який не спроможний відрізнити владу від опозиції, ця справа вже розвалилася. У будь-якій нормальній країні це провадження було б замінено на викриття низки посадових злочинів, а пошуки вбивці вже б почалися заново з початку. Але в нас же є досвід досі не закритого вже давно повністю спростованого звинувачення проти Антоненка й товаришів у справі Шеремета. Ми, на жаль, не нормальна країна, а в плані сваволі силовиків усе більше відрижка осоружного совка.Сьогодні остаточний удар по залишках сфальшованого «розкриття». Це цілковито фальшивий і брехливий мотив. Бо нема й не було згорьованого татуся-месника, а є продажне бидло, яке покинуло родину після народження сина, не платило ніколи аліментів, 20 років не цікавився сином живим і понад два роки мертвим. Є матір, яка виховала чудового сина і яка в своїй книзі й журналістам спростувала будь-яку зацікавленість цього бидла до долі сина-героя. Є друзі й однокласники, які підтвердили – не було в хлопця батька. А нині в суді сидить продажна погань, у якої лише в реєстрі боргів висить 9 мільйонів гривень, а скільки перед колекторами й бандитами? Який навіть роль, продиктовану силовиками вивчити не зумів… І який на першу вимогу й не безплатно погодився… ні, не вбити. Зафіксований і оголошений первинно в орієнтуваннях убивця абсолютно інший – худий 25 років. А цей погодився допомогти зе-владі оголосити про швидке завершення справи й дати змогу втекти справжньому кілеру та готуватися до нових злочинів. А ще створити фальшиву версію-прецедент, яка може задумуватися під криваві повтори…І на останок просте питання: навіщо вам фальшувати й так підло брехати, якщо на вас самих нема вини в цьому страшному злочині? А точно нема?