Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Броварська районна військова адміністрація
Added 14 Jul 2024

Броварська районна військова адміністрація

@BrovRVA
Number of subscribers: 687
Photos: 22,600
Videos: 2,110
Links: 4,450
Description:
Офіційний Telegram-канал Броварської районної військової адміністрації Наша сторінка в Facebook: https://www.facebook.com/profile.php?id=100015344529224

👥 Number of subscribers

687
Average/Day:: -3
Average/Week:: -2
Average/Month:: -12

👁️ Average views per message

85
Average/Day:: 87
Average/Week:: 85
ERR: 12.37%

📊 Messages per Day

1.1
Last day: 3
Week average: 1
Average per day: 1.1

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

16 лютого — День військового журналіста України 🪖Світ знає правду про війну росії проти України. Знає, хто є агресором і хто захищає свою землю. Чує наш голос і бачить реальність.І це — результат щоденної роботи тисяч українських медійників, які не дозволяють правді розчинитися в потоці ворожої пропаганди та брехні.📰Вони працюють на передовій, у прифронтових містах і в звільнених населених пунктах. Вони знімають наслідки обстрілів, документують воєнні злочини, збирають свідчення військових і цивільних, фіксують історії спротиву та втрат. Кожен їхній виїзд — це ризик. Але саме завдяки цій роботі правда про російську агресію та про стійкість українських Захисників і Захисниць стає видимою для кожного та кожної. Рівно 11 років тому, 16 лютого 2015 року, військовий журналіст, капітан-лейтенант Дмитро Лабуткін загинув під час боїв за Дебальцеве, до останнього фіксуючи докази злочинних дій росії. Від початку повномасштабного вторгнення в Україну російські окупанти вбили щонайменше 144 медійників. За даними НСЖУ та Міжнародної федерації журналістів, серед загиблих:🕯️21 медійник і медійниця, які загинули під час виконання професійних обов’язків;🕯️10 медійників і медійниць — цивільні жертви війни;🕯️113 представників і представниць медіа, які стали до лав Сил оборони України та загинули, захищаючи державу зі зброєю в руках.Сьогодні ми дякуємо військовим журналістам, репортерам, пресофіцерам, операторам, фотокореспондентам, редакторам та всім медійникам України за професійність, витримку й принциповість — і за те, що попри втрати, небезпеку та втому ви продовжуєте розповідати правду про цю війну.Світла пам’ять тим, хто віддав життя, виконуючи цю роботу — від 2014 року й після 24 лютого 2022-го. Пам’ятаємо їх. І виборюємо кожне слово правди.
Київщина продовжує посилювати стійкість критичної інфраструктури. Ірпінська громада отримала генератори для водоканалу, який забезпечує централізоване водопостачання міста. Це рішення підвищує енергетичну незалежність об’єкта критичної інфраструктури та гарантує безперервне водопостачання для мешканців в умовах тривалих відключень електроенергії.Принципово важливо, що обладнання придбане за кошти громадян Азербайджану — людей, які об’єдналися та спільно задонатили на підтримку України. Це приклад справжньої солідарності між нашими народами.Дякую Надзвичайному і Повноважному Послу Азербайджану в Україні Сеймуру Гурбан оглу Мардалієву за системну підтримку Київщини. Окрема вдячність Послу України в Азербайджані Юрію Гусєву за ефективну координацію співпраці.Азербайджан є давнім і надійним партнером у відновленні регіону. В Ірпені вже реалізовано низку важливих проєктів: відновлено школу №12 імені Заріфи Алієвої, оновлено центральну міську лікарню, реалізовано інфраструктурні ініціативи у сфері освіти та громадського простору. Триває робота над новими проєктами в межах міждержавного та міжрегіонального партнерства.Міжнародна підтримка — це важливий елемент відновлення Київщини. Але не менш важливо, що за цими рішеннями стоять конкретні люди, які підтримують Україну.Продовжуємо зміцнювати регіон і працювати разом із міжнародними партнерами.@Mykola_Kalashnyk
Сьогодні мав честь і водночас важливу місію — вручити державні нагороди родинам загиблих захисників неба.Українські льотчики, воїни зенітних ракетних та радіотехнічних військ — це люди, які щодня тримали над нами мирне небо. Їхня служба була про відповідальність, витримку і безумовну відданість Україні. Вони виконали свій обов’язок до кінця.Саме завдяки їм небо над Київщиною залишалося чистим. Вони прикривали столичний регіон від ракет і дронів, відводили загрози від наших громад і домівок.Відзнакою Президента України «За оборону України» (посмертно) відзначено пʼятьох полеглих воїнів — нагороди передано їхнім родинам. Ще одного небесного лицаря вшановано відзнакою Міністра оборони України «Хрест особливих заслуг» (посмертно) — нагороду отримала його сім’я.Разом зі мною нагороди вручали полковник Олег Паливода — начальник управління авіації, заступник командувача ПвК «Центр», та командир 96-ї зенітної ракетної бригади, Герой України, полковник Сергій Яременко.Схиляємо голови перед подвигом полеглих. Підтримуємо їхні родини. І робимо все, щоб пам’ять про кожного, хто боронив українське небо й захищав Київщину, жила в наших серцях і в історії держави.@Mykola_Kalashnyk
На Київщині ми продовжуємо послідовне нарощення енергетичної стійкості громад. Це критично важливо в умовах війни, постійних атак на енергетичну та теплову інфраструктури і морозів, які додають навантаження на систему.За останні декілька тижнів область уже отримала 509 генераторів загальною потужністю понад 5,3 МВт. Цю допомогу надали наші міжнародні партнери — Польща, Литва, Чехія, УВКБ ООН, Товариство Червоного Хреста в Україні та на Київщині, гуманітарні організації та благодійні фонди. Щиро вдячний кожному, хто підтримує Київщину в цей непростий час.Генератори вже встановлені на об’єктах критичної інфраструктури: котельнях, водоканалах, лікарнях, школах, дитячих садках, пунктах незламності. Це означає тепло, вода і базові послуги для людей навіть під час відключень електроенергії.Є конкретні приклади, які добре показують, як це працює на практиці.У Борисполі генератор, отриманий від Польської Республіки, встановлено біля котельні, яка забезпечує теплом школу, професійно-технічний ліцей, дитячий садок і цілий мікрорайон — 28 багатоквартирних будинків. Ще один генератор у місті заживлює свердловину водоканалу — це стабільне водопостачання для частини Борисполя навіть у кризових умовах.Окремий приклад — Ворзель. Тут генератор, наданий ДСНС України, працює в школі та забезпечує електроенергією навчальний заклад, модульне містечко для людей, які втратили житло, і котельню. Дякую рятувальникам за цю допомогу — вона напряму впливає на безпеку і комфорт людей.Фактично в регіоні працює ціле генераторне господарство — 4636 одиниць загальною потужністю понад 100 МВт.Паралельно громади Київщини переходять до більш системних рішень і нарощують власну енергетичну незалежність. В області вже працюють 56 когенераційних установок, а також газотурбінна загальною потужністю 145 МВт. Це дозволяє громадам бути менш залежними від мережевої енергетики та стабільно забезпечувати людей світлом і теплом.Додатково встановлюємо 36 мобільних пересувних котелень загальною потужністю 17,5 МВт. Активно розвивається і сонячна генерація — в області працює 114 електростанцій потужністю 280,6 МВт.Сьогодні розподілена генерація вже покриває близько чверті потреб Київської області.Ми продовжуємо працювати над тим, щоб Київщина була максимально автономною, захищеною і стійкою до будь-яких викликів. Бо наше головне завдання — щоб люди мали тепло, світло і впевненість у завтрашньому дні навіть під час війни.@Mykola_Kalashnyk
Відвідав підприємство «Тріумф ПАК» у Фастівському районі — одного з лідерів виробництва пакувальних матеріалів не лише на Київщині, а й в Україні.Компанія спеціалізується на виготовленні стретч-плівки та повітряно-пухирчастої плівки, які використовуються у харчовій промисловості, рітейлі, логістиці та фармацевтиці. Продукція підприємства забезпечує пакування товарів на всіх етапах — від виробництва до доставки споживачу.Важливо, що бізнес інвестує у власну енергонезалежність. На підприємстві встановлено сонячну електростанцію потужністю понад 1 МВт, а також когенераційну установку такою ж потужністю, що дозволяє повністю забезпечувати виробничі потреби в електроенергії та передавати надлишки в енергосистему.Наявна енергонезалежність зʼявилася цьогоріч. У нинішніх умовах це приклад відповідального бізнесу, який працює безперервно, зберігає робочі місця, сплачує податки та водночас підсилює енергетичну стійкість регіону.І що важливо — таких підприємств на Київщині стає більше. Бізнес активно інвестує в альтернативні джерела енергії. Такі наші реалії. Це зараз важливо швидко робити аби бути «на плаву». А ми, в свою чергу, разом з Урядом забезпечуємо створення сприятливих для цього умови.Сьогодні розподілена генерація вже покриває близько чверті потреб Київщини. В області працює ціле генераторне господарство — 4636 одиниць загальною потужністю понад 100 МВт. Додатково функціонують 56 когенераційних установок сумарною потужністю 145 МВт. Активно розвивається і сонячна енергетика — лише за минулий рік встановлено 89 електростанцій потужністю близько 40 МВт.Окремо дякую підприємцям, які інвестують у стійкість, працюють для економіки та підтримують енергетичний фронт країни.@Mykola_Kalashnyk
Ситуація з енергетикою залишається вкрай складною.Ворог продовжує системні атаки об’єктів енергетичної та теплової інфраструктур, прагнучи залишити населення без світла й тепла — базових людських потреб. Наслідки цих ударів відчутні — електроенергії, на жаль, в загальній системі все менше, і найближчими днями гострий дефіцит зберігатиметься та буде суттєво відчутним.Уся критична інфраструктура Київщини — котельні, об’єкти водопостачання, лікарні — переведена на альтернативні джерела енергії аби дати додатковий час зі світлом побутовим споживачам. Працюють когенераційні установки, генератори, сонячні електростанції. Ми системно нарощуємо розподілену генерацію.Наголошую вкотре: у нинішніх умовах кожна громада має вжити низку кризових рішень. Йдеться про обмеження вуличного освітлення, освітлення місць загального користування у будинках, а в під’їздах із кількома ліфтами — залишити в роботі один. Ілюмінація та підсвітка реклами сьогодні є недопустимими. За підрахунками енергетиків, такі заходи дозволяють зекономити десятки мегават електроенергії. Маємо менше споживати й більше генерувати, аби дати більше світла в кожну оселю.Утримуємо і зв’язок. Більшість базових станцій мобільних операторів забезпечені і акумуляторами, і генераторами. Водночас через надвелике навантаження на мережі під час тривалих відключень якість мобільного інтернету може погіршуватись. Попри це, разом із операторами та громадами працюємо над тим, щоб зв’язок залишався доступним для людей і служб, які забезпечують життєдіяльність регіону. Окремий акцент — робота громад за напрямом соціального захисту. Найбільш вразлива категорія під час блекаутів — одинокі літні люди. Відповідні служби мають тримати на постійному контролі їхні житлово-побутові умови та оперативно реагувати на потреби. Ми вже централізовано передали понад 10 тисяч теплових наборів для цієї категорії, забезпечуємо адресно гарячим рахуванням: близько 22 тисяч порцій щодоби.Особлива увага — цілодобовій доступності Пунктів незламності, яких в регіоні 530 разом з соціально відповідальним бізнесом — готові приймати цілодобово. Відповідні рішення щодо помʼякшення вимог комендантської години ухвалені.Але сьогодні маємо і важку втрату.Після нічної атаки на Київщину під час ліквідації наслідків ворожого удару — пожежі на логістичних складах одного з підприємств у Яготині Бориспільського району — під час розбору завалів стався обвал конструкцій. Унаслідок цього загинув рятівник, ще двоє отримали травми.Висловлюю щирі співчуття родині, близьким і побратимам загиблого.Він до останнього виконував свій обов’язок, рятуючи інших, і віддав життя, служачи людям. Це непоправна втрата для всієї Київщини та країни.Один із постраждалих рятівників із травмами госпіталізований до місцевої лікарні, йому надається вся необхідна медична допомога, інший — отримав садна обличчя, його стан задовільний, госпіталізації не потребує.Світла пам’ять загиблому Герою.@Mykola_Kalashnyk
Провів чергове засідання оперативного штабу Ради оборони Київської області. Заслухав доповіді силовиків та військових. Дякую кожному за злагоджену роботу, професійність і постійну готовність діяти в умовах воєнних викликів. Саме завдяки цій щоденній роботі вдається зберігати керованість ситуації та безпеку в регіоні.Обговорили питання послабленого режиму комендантської години в частині роботи пунктів незламності. Уже понад сто суб’єктів господарювання в області виявили ініціативу працювати в нічний час як пункти незламності, і всі вони позначені на офіційній мапі. Водночас чітко наголошую: жодних розважальних заходів і жодного продажу алкогольних напоїв у нічний час. Пункт незламності — це допомога людям, а не привід для порушення порядку.Окремо зосередилися на питанні реєстрації терміналів Starlink з міркувань національної безпеки. Для того щоб зв’язок стабільно працював у нас і не використовувався ворогом, в Україні впроваджується whitelist-режим — перелік перевірених терміналів. Кожному власнику потрібно один раз підтвердити право користування через ЦНАП або портал Дія. Неверифіковані термінали будуть відключені. Послуга в ЦНАП запрацювала вже для фізичних осіб та ФОП, на порталі Дія — для юридичних осіб.Наголосив на необхідності максимальної підтримки людей у цей непростий період. Температура на вулиці вночі подекуди сягає мінус 30 градусів, а постійні обстріли ворога по енергетичній системі створюють додаткові ризики. Ми послідовно збільшуємо енергетичну незалежність області. Вдячний міжнародним партнерам та державним компаніям за генератори, модульні водонагрівні котельні та теплові набори. Продовжуємо видачу гарячого харчування й робимо все можливе, щоб люди не залишалися сам на сам із труднощами.Прийнято рішення, що модульні містечка не будуть відключатися від електроенергії. Ці будиночки не розраховані на аномально низькі температури, а люди, які там проживають, втратили житло внаслідок російської агресії. Електрика в модульних містечках є єдиним джерелом тепла, тому на період критичного температурного режиму відключення застосовуватися не будуть. У таких містечках проживає понад 4,5 тисячі людей, і ми зобов’язані забезпечити їм належні умови.Також в області є будинки з електроопаленням. Громади, які звертаються до профільного департаменту, отримують відповідні генератори, надані нашими міжнародними партнерами, для забезпечення тепла в оселях. Ми передаємо саме ті генератори, які технічно підходять для конкретних будинків, і очікуємо додаткову допомогу для забезпечення решти об’єктів.Окреме зауваження дав щодо стану доріг. Нещодавнє потепління, а потім різке похолодання спричинили ожеледицю та накопичення льоду. Це питання безпеки людей. Вимагаю посилити роботи з очищення доріг і тротуарів та не допускати аварійних ситуацій.Маємо перевиконання показників у місцевих та обласному бюджетах. Подякував за цю роботу, але водночас наголосив: у нинішніх умовах пріоритетом залишається підтримка наших захисників на фронті. Як ми дбаємо про людей у тилу в мороз і темряву, так само зобов’язані стабільно й відповідально підтримувати тих, хто боронить Україну на передовій.У воєнний час немає другорядних питань. Кожне рішення має працювати на безпеку, стабільність і підтримку людей. Саме за це ми несемо відповідальність перед громадами Київщини і перед країною.@Mykola_Kalashnyk
На Київщині триває передача «Пакунків тепла» громадам області в межах програми адресної підтримки від державних компаній. Це допомога для людей, які через складні життєві обставини, стан здоров’я або вік особливо гостро відчувають наслідки тривалих відключень світла.Після численних російських ударів по енергетичній інфраструктурі ситуація в області залишається складною. У цих умовах держава поєднує роботу з відновлення енергосистеми з адресною підтримкою найбільш уразливих. Щиро дякую Президенту України Володимиру Зеленському та Уряду на чолі з Прем’єр-міністеркою Юлією Свириденко за ініціативу й послідовну підтримку людей у цей складний період.«Пакунок тепла» — це цільова допомога для маломобільних громадян і людей у складних життєвих обставинах. Перші 10 тисяч пакунків спрямовані до громад, де повернення тепла та світла відбувається найважче. Роздача відбувається адресно — соціальні працівники передають пакунки людям під час обходів домівок. Йдеться про одноразову підтримку речами, які допомагають пройти холодний період, зігрітися, залишатися на зв’язку та почуватися більш захищено під час тривалих відключень. Пакунки забезпечені за підтримки Групи Нафтогаз.До пакування «Пакунків тепла» долучилися спільні команди Київської обласної державної адміністрації та Групи Нафтогаз, а також волонтери. Окрема подяка колективам за злагоджену й чітку роботу — ви працювали як єдиний конвеєр, без пауз і з повним розумінням спільної мети.Продовжуємо працювати разом, щоб допомога доходила до кожного, хто її потребує, і щоб Київщина впевнено проходила цей складний період.@Mykola_Kalashnyk
Київщина продовжує отримувати важливу міжнародну підтримку в один із найскладніших періодів цієї зими. Цього разу від литовської організації Stiprūs kartu за сприяння Посольства Литовської Республіки в Україні надійшли генератори.До регіону надійшло 40 комплектів сучасного обладнання, необхідного для автономної роботи в умовах відключень. До кожного з них входить дизельний генератор на 6 кВт, подовжувач, LED-прожектор та обігрівач.Допомогу отримали 40 дитячих будинків сімейного типу, у яких виховуються 318 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. У нинішніх умовах це обладнання полегшить життя під час аварійних і екстрених відключень у приватних житлових будинках.Для таких родин це не просто техніка, а можливість зберегти безпеку, комфорт і нормальний побут дітей у холодний період.Щиро дякую Послу Литовської Республіки в Україні Інзі Станітє-Толочкєнє, керівнику організації Stiprūs kartu Едмундасу Якілайтісу та всьому литовському народу за підтримку Київщини. Ваша солідарність — це реальна допомога тим, хто сьогодні потребує її найбільше.За останній тиждень Київщина отримала 478 генераторів загальною потужністю 3,853 МВт від міжнародних партнерів. Це дозволяє забезпечувати роботу обʼєктів критичної інфраструктури і соціальноі сфери навіть у разі повної відсутності електропостачання — за рахунок альтернативних джерел живлення. Така підтримка є результатом системної співпраці з нашими друзями з Литви, Польщі, Чехії, структурами ООН та Товариством Червоного Хреста. Дякую всім партнерам за послідовну допомогу й солідарність із Київщиною в один із найскладніших періодів.@Mykola_Kalashnyk
У Броварському районі запроваджено екстрені відключення електроенергії. Енергосистема працює в режимі поетапного відновлення.Через масштабний збій у мережах були застосовані аварійні відключення. Наразі всі об’єкти критичної інфраструктури забезпечені електроживленням. Розпочато поступове відновлення електропостачання в оселях мешканців району.Після появи світла просимо користуватися електроенергією відповідально та не вмикати одночасно потужні електроприлади. Це допоможе швидше стабілізувати роботу енергосистеми у районі.Енергетики працюють цілодобово. Відновлення триває.Броварський район повертається до світла — крок за кроком 💡Перелік Пунктів незламності у громадах Броварського району — за посиланням:https://brovary-rda.gov.ua/punkti-nezlamnosti-brovarskogo-rajonu-11-12-35-24-11-2022/Додатково у місті Бровари розгорнуті палатки ДСНС та вагони незламності за адресами: • вул. Київська, 253 — 2 палатки на майданчику біля ТЦ «Епіцентр»; • вул. Симона Петлюри, 25; • парк Тараса Шевченка; • Броварський залізничний вокзал - вагони незламності.