Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Адаптивне життя з Бікмаєвим
Added 14 Jul 2024

Адаптивне життя з Бікмаєвим

@BikmaevYoga
Number of subscribers: 13 677
Photos: 104
Videos: 380
Links: 556
Description:
Тут ви знайдете для себе не тільки вправи котрі покращать ваш стан здоровʼя, а ще наукові статті, котрі змінять Ваше життя. Запис : @bikmaev_d Співпраця:
Source

Адаптивне життя з Бікмаєвим | Мої травми, котрі не описав, бо вважаю їх не епічними:1. Геморой. Прич...

Telegram community logo - Адаптивне життя з Бікмаєвим Адаптивне життя з Бікмаєвим @BikmaevYoga
2 260 Views/Reach 2025-12-19 06:53 Message №926
Мої травми, котрі не описав, бо вважаю їх не епічними:1. Геморой. Причина: робота з важкою вагою. 2011 рік. Тоді я рванув поперек вперше в житті присідаючи 180кг 12 підходів по 4 рази. Одразу кажу: проблеми з попереком можуть викликати і геморой, і варикоз на ногах (у мене зʼявився справа на нозі). Наслідок: операція у 2011 році.2. Варикоз. Причина та ж сама. Наслідок: операція у 2024 році3. 2 переломи носу у 1997 та 1998. Удар ноги спочатку зліва, потім справа.4. Переломи вух. Тому вони у мене як вата крутяться у різні боки бо хрящ в кашу. Не завжди вуха наливаються кровʼю від переломів вух.5. Багато вивихів та хлистових травм. Настільки багато що неможливо порахувати. 6. Багато ріжучих травм та травм очей. Працював як помічник інженера на монтажах та будівництві. Одного разу диском від болгарки порізав собі руку, інший раз майже між бровей диск по дереву впердолив, падав з лісів з висоти 5м (це було епічно), в очі залітало багато чого.7. Отруєння з реанімацією (3 рочки)8. Випав з машини 2 рази (1 рік і 2 роки). Причина: двері машини не закривалися в таксі і на повороті вилетів.9. Аварія коли мені було 4 рочки. Білорусь. Причина: бухий батя з другом за кермом, мене посадили на коліна з переду. Влетіли взимку в дерево в лісі. Покинули місце аварії і всю ніч через ліс йшли до дому. Наслідок: перелом носу.10. Пару разів майже застрелили. (Пощастило просто жесть)Ну якось такий реабілітолог виходить у вас тепер блогер