Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Антон Яценко
Added 06 Jan 2025

Антон Яценко

@Anton_Yatsenko
Number of subscribers: 604
Photos: 7,330
Videos: 438
Links: 1,340
Description:
Антон Володимирович Яценко - народний депутат України VI, VII і VIII, IX скликань. Голова МФДО «Допомога у протезуванні військових», «Гуманітарне розмінування», «Розвиток державно-приватного партнерства та інших видів інвестицій»
Source

Антон Яценко | БЕЗ ТЕПЛА школи і дитсадки Умані📛Діти замерзають та хворіють❄️😷‼️💬До м...

Telegram community logo - Антон Яценко Антон Яценко @Anton_Yatsenko
4 830 Views/Reach 2025-10-21 14:20 Message №8072
📛БЕЗ ТЕПЛА школи і дитсадки Умані📛Діти замерзають та хворіють❄️😷‼️💬До мене надходить багато звернень від батьків дітей з приводу нестерпного холоду у дитячих садочків та школах міста Умань🏫☝️Як повідомляють батьки, зараз у кімнатах дитсадків температура + 11°C🌡📣За даними Держпродспоживслужби, температурні норми у школах і дитсадках мають бути: +19 – 23 °C🌡🔊Дітям та вихователям доводиться сидіти у кімнатах одягненими у махрові светри та куртки з 7:30 до 18:00 (за графіком)🕕📌Ніякі обігрівачі УФО не рятують від холоду❄️! Діти хворіють🤒‼️На це ніхто не зважає‼️☝️Навпаки, днями за вказівкою мерії директори дитсадків почали питати у вихователів, чому так мало дітей відвідує дитсадки?📣У школах рятуються від холоду скороченням уроків на 15 хв📛🎬Перший заступник мера Умані Олег Ганіч у своєму відеозверненні 15 жовтня 2025 року зухвало анонсував те, що опалювальний сезон розпочнеться з 1 листопада у дитячих садочках, закладах освіти та соціальної сфери, житлових будинках, підприємствах та організаціях, мовляв, ставтесь з розумінням до цього.🎙Коментував дослівно «це вимушені міри….Буде МИР буде тепліше життя».‼️Негідники‼️🔖Наприклад, у школах, дитсадках, лікарнях Києва опалювальний сезон розпочався 3 жовтня🗓📍В Умані банда Плетньової, Ганіча та інших посіпак вкотре відзначилась своїм цинізмом! Ця шайка продовжує напевно свідомо знущатися над дітьми, педагогами, сім’ями з маленькими дітками, багатодітними родинами, людьми похилого віку, людьми з інвалідністю та іншими жителями Умані! На моє переконання, уманська банда свідомо виморює їх холодом‼️👉Також несе повну відповідальність за цей безлад так звана начальниця Управління освіти та гуманітарної політики Уманської міської ради Ольга Чирва. Вважаю, що за свою бездіяльність вона має бути звільнена із займаної посади!✔️Як народний депутат України, я наполягаю негайно ввімкнути опалення у школах, дитячих садках міста Умань!Буду і далі відстоювати інтереси людей!🇺🇦Слава Україні!🇺🇦P.S. Фото ілюстративне👉ПІДПИСАТИСЬ📱FACEBOOK | 📱INSTAGRAM | 📱TIKTOK | 📱YOUTUBE