Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Антон Яценко
Added 06 Jan 2025

Антон Яценко

@Anton_Yatsenko
Number of subscribers: 604
Photos: 7,330
Videos: 437
Links: 1,330
Description:
Антон Володимирович Яценко - народний депутат України VI, VII і VIII, IX скликань. Голова МФДО «Допомога у протезуванні військових», «Гуманітарне розмінування», «Розвиток державно-приватного партнерства та інших видів інвестицій»

👥 Number of subscribers

604
Average/Day:: -1
Average/Week:: +3
Average/Month:: +15

👁️ Average views per message

1 527
Average/Day:: 254
Average/Week:: 3,588
ERR: 252.81%

📊 Messages per Day

1.7
Last day: 0
Week average: 1.1
Average per day: 1.7

Logo change history

Status change history

Officially not confirmed 2025-01-06

Wall

Telegram statistics channel

👁 132 26-06-20 16:05
🐾Продовження історії про цуценят, яких було знайдено у лісопосадці біля села Кочубіївка Уманського району📍👉Як ви пам'ятаєте, їхня мама померла. 💔Напризволяще залишилось близько 6 малюків, яким орієнтовно 1,5 місяці. Так повідомляв житель Умані, який їх помітив і підгодовував деякий час.🐕На жаль, відловити цуценят не вдавалось, бо вони були дуже наляканими і ховалися у норах.🔊Після моєї публікації про пошук людей, які мають досвід відлову безпритульних тварин запропонувала свою допомогу зооволонтерка з Умані Деніза Довгань🤝🐕Сьогодні після значних зусиль їй вдалося спіймати двох цуценят, які сиділи у великій норі✅️🐕Цуценята були вкриті блохами.Їх привезли у ветеринарну клініку "У ветеринара"🏥Там їх одразу ж обробили від паразитів та нагодували.Ветеринари проведуть повне клінічне обстеження цуценят.🏡Далі будемо шукати їм люблячі сім'ї.👉Але це ще не все.📢У норах можуть бути ще цуценята🐕🔹️🔹️🔹️📢Друзі, якщо хтось із вас побачить їх, коли проїжджатиме повз лісопосадку біля села Кочубіївка, прохання забрати їх або ж повідомити інформацію за номером телефону📲: 097 619 53 86.🤝Дуже дякую Денізі та небайдужим людям, які долучились до порятунку цуценят!🔊Тільки спільними зусиллями ми можемо врятувати безпритульних чотирилапих
👁 133 26-06-18 13:20
Ми забезпечили сухим кормом котів🐈 та собак🐕, які мешкають у Центрі порятунку диких, екзотичних та домашніх тварин «Добрий дім Фельдман Екопарк» у Харківській області🇺🇦📍Тут знаходять надійний прихисток котики та собачки, евакуйовані із зони бойових дій, покинуті людьми, травмовані або ті, які постраждали від жорстокого поводження. На жаль, кількість таких тварин щодня зростає, а разом із нею збільшується й потреба в кормі та належному догляді.💪Наша команда постійно допомагає безпритульним тваринам у лікуванні, забезпеченні їх кормом, прилаштуванню у люблячі сім’ї🏡🤝Спільно з благодійним фондом «Сучасне село та місто» ми вирішили підтримати «Добрий дім Фельдман Екопарк» у цей складний час.🔹Нещодавно у рамках нашого проєкту підтримки безпритульних тварин ми доставили понад 8000 кг сухого корму для врятованих тварин-мешканців «Добрий дім Фельдман Екопарк»💪 А саме:💛4428 кг сухого корму для собак;💛3780 кг сухого корму для котів.🐕Щоб чотирилапі улюбленці були ситими та отримували необхідну турботу.Окрім того, з метою подальшої роботи у напрямку допомоги безпритульним тваринам, які постраждали внаслідок воєнних дій, покинутим, травмованим та хворим тваринам між громадською спілкою «Центр порятунку диких, екзотичних та домашніх тварин «Добрий дім» та благодійним фондом «Сучасне село та місто» було підписано меморандум про співпрацю. 🤝Будемо спільно допомагати безпритульним тваринам та захищати їх від жорстокого поводження.🇺🇦Все буде Україна!🇺🇦https://youtube.com/shorts/XzUMZNo95eg?si=ALqHCeC0HEw8Khp6
👁 20,200 26-06-14 12:17
🟪13 червня відбувся З'їзд політичної партії «ЗА МАЙБУТНЄ»🇺🇦✊️На З’їзді було прийнято рішення про відкликання 7 депутатів Черкаської обласної ради і 8 депутатів Уманської міської ради, включно з секретарем Уманської міської ради Катериною Терещенко.📛Чому їх відкликали? Тому що їхня діяльність не відповідала програмі політичної партії «ЗА МАЙБУТНЄ», містила ознаки корупції та інші порушення, які суперечать основним принципам і положенням передвиборної програми цієї партії.ℹ️Не обійшлось без ексцесів.Вчора на З’їзд приїхала мер Умані Ірина Плетньова разом з так званою групою підтримки👥️ 👉Плетньова намагалась вибивати двері, навіть поліція приїжджала.✊️Незважаючи на це, З’їзд було проведено.💬Помітно, що Плетньова дуже переживає за свою шкірку. Також вона дуже хвилюється за свого синка з фіктивною ІІ групою інвалідності Назара Плетньова🔊✊️Найближчим часом буде працювати ініціативна група по збору підписів щодо відкликання Ірини Плетньової з посади Уманського міського голови за народною ініціативою.✊️Вірю, що у нас все вийде. Умань заслуговує на нормальну міську владу. ✊️Наша команда готова знову взяти на себе відповідальність за місто. 💬Прочитав коментар Плетньової у статті інтернет-видання “18000” про те, що депутати начебто мають право брати участь у сесії поки не проведено засідання Уманської ТВК та не ухвалено рішення щодо відкликання одних депутатів і заходу в раду інших. 🎙Ірино Григорівно, ми ж знаємо, що Ви, як кажуть, не навчалися в університетах. ☝️У Законі України «Про статус депутатів місцевих рад» від 11.07.2002 № 93-IV такого пункту немає. 👉Тож для Вас це пряма дорога до буцегарні, де вам, на мій погляд, і місце. Дуже прошу Вас зібрати цих 8 депутатів, яких відкликали на сесії. Хай вони хоч раз проголосують на сесії Уманської міської ради.Тоді Вас буде посаджено за ґрати, як кажуть, з чистою совістю.🔊Окрім того, рекомендую Вам виплачувати і надалі заробітну плату секретарю Уманської міської ради Катерині Терещенко. ℹ️Тоді Ви будете притягнуті до кримінальної відповідальності за розкрадання коштів за ч. 4 ст. 191 (Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) і ст. 366 (Службове підроблення) Кримінального кодексу України. 🔊Ірино Григорівно, Ви більше 5 років на посаді мера Умані. ☝️Могли б Ви хоча б закони почитати. А якщо не можете почитати, принаймні скористайтесь послугами юристів.🎙Ми дуже чекаємо Ваших неправомірних дій, бо нарешті з'явиться можливість швидко посадити Вас за ґрати.✊🏻Умань заслуговує на кращу владу!🇺🇦Місто має розвиватись без корупції, без негідників, які зараз при владі в Умані!Дуже сподіваюсь, що ми з Вами, уманчани, впораємось.✊️Все буде уманчани!✊️Все буде Умань!✊️Боремось!🇺🇦Слава Україні!🇺🇦https://youtube.com/shorts/WlucDYjNGmU?si=s7f3N2Sdex1ttQrH
👁 4,050 26-06-13 08:34
🔊Щодня під час війни, у боротьбі за Україну, хтось гине, хтось отримує поранення. 👤А хтось не лише не бере участі у бойових діях, а ще й заробляє шахрайським шляхом на війні. ☝️При цьому, навіть уникає правосуддя📛📢Яскравим прикладом є Назар Плетньов – син мера Умані Ірини Плетньової, якому, як ви пам’ятаєте, у перші три тижні війни за вказівкою матері-мера було зроблено фіктивну інвалідність ІІ групи безтерміново. Потім її було скасовано судом.📣7 лікарів ВЛК і МСЕК отримали підозри щодо підроблення офіційних документів та службового підроблення (ч. 3 ст. 358, ч. 1 ст. 366 КК України) за незаконні висновки щодо безпідставного та безстрокового надання фіктивної ІІ групи інвалідності Назару Плетньову.📛Назар Плетньов незаконно отримував соціальні виплати. Більшу частину цих коштів він програв у онлайн-казино. Йому було вручено підозру у шахрайстві за ч. 2 ст. 190 Кримінального кодексу України. 👉Цю справу передано до суду.📣Для того, щоб заховати сина від правосуддя Ірина Плетньова номінально оформила його військовим. Хоча до цього вона кричала про те, що він має інвалідність ІІ групи від загального захворювання з ураженням опорно-рухового апарату.☝️Як відомо, Назар Плетньов “служить” десь недалеко дому, на Черкащині. Фактично рахується, що служить. Ще й отримує за це заробітну плату. 🎙Тому я, як народний депутат України, порушив це питання 12 червня на пленарному засіданні Верховної Ради України, під час години запитань до Уряду.🔊Вважаю, що такі віп-ухилянства та ниживання на війні треба припинити!👉А віп-ухилянти повинні бути відправлені у зону бойових дій. Щоб вони захищали Україну, як і всі українці.👤Назар Плетньов – показовий приклад.На жаль, такі випадки непоодинокі в Україні.Буду й далі наполягати на тому, щоб в Україні була справедливість!Боремось!🇺🇦Слава Україні!🇺🇦
👁 167 26-06-12 17:39
🎙Сьогодні на пленарному засіданні Верховної Ради України, під час години запитань до Уряду, я порушив питання роботи Черкаського обласного ТЦК та СП, який очолює Віталій Луговський. 📄Свого часу я звертався до Міністра оборони України Михайла Федорова з цього приводу.🎙Як народний депутат України, я поставив запитання представнику Міністерства оборони України щодо того, чи можна організувати чесну ретельну перевірку діяльності Черкаського обласного ТЦК та СП, а також вжити вичерпних заходів, спрямованих на усунення порушень і притягнення до відповідальності винних осіб❓️📣Адже майже щодня ми спостерігаємо випадки порушень законодавства працівниками Черкаського обласного ТЦК та СП. 📛Днями вони, перебуваючи у цивільному одязі, за відсутності поліції, зупинили чоловіка на авто у Черкаській області.📛Наступний ганебний випадок теж був на Черкащині. Тоді, коли працівники Черкаського обласного ТЦК та СП вдерлися на птахоферму. Там вони поводили себе нахабно та погрожували жінкам, які працюють на цій птахофермі. ☝️При цьому, поліції теж не було на місці!✔️Щотижня порушується декілька кримінальних справ за фактами протиправних дій працівників Черкаського обласного ТЦК та СП. 🔊Відповідь на моє запитання надав заступник Міністра оборони України Василь Шкураков.👉Він запевнив, що найближчим часом мене особисто проінформують щодо мого звернення, яке стосувалось роботи Черкаського обласного ТЦК та СП.🔊Окрім того, заступник Міністра оборони повідомив, що плануються зміни у напрямку роботи ТЦК, які будуть здійснені у рамках реформи ТЦК. Їх буде презентовано Уряду та Верховній Раді України. ✊🏻Буду й далі наполягати на звільненні начальника Черкаського обласного ТЦК та СП Віталія Луговського, а також інших працівників обласного ТЦК та СП, які причетні до протиправних дій.✊️Боремось!✊️Працюю в інтересах людей.🇺🇦Слава Україні!🇺🇦https://youtu.be/DRlXdwOWPUU?si=baBW0Kk9SEiLjMtx
👁 247 26-06-11 15:01
🗓У 2021 році я отримав звання «Почесний громадянин Уманської міської територіальної громади»🇺🇦👉Мені його було присвоєно згідно з рішенням Уманської міської ради №10-22/8 від 17 вересня 2021 року за те, що я багато добрих справ зробив для міста Умань, а саме:✅️вирішено проблему цілодобового водопостачання; ✅️реконструйовано сквер імені Т. Г. Шевченка;✅️побудовано найбільший у Центральній Україні світломузичний комплекс фонтанів «Перлина кохання»;✅️реконструйовано історичний парк «Софіївка»;✅️створено «Егейську долину» у історичній «Софіївці»;✅️побудовано єдиний у Східній Європі фентезі-парк «Нова Софіївка»; ✅️реконструйовано площу Соборності;✅️оновлено Центральний парк;✅️побудовано найбільші світломузичні пішохідні фонтани в Україні;✅️оновлено набережну Осташівського ставу;✅️створено музей кораблів на набережній Осташівського ставу;✅️побудовано екопарк «Хащі»;✅️побудовано «Гідропарк»;✅️реконструйовано школи №3 та №5; ✅️встановлено дитячі і спортивні майданчики;✅️відремонтовано проблемні ділянки доріг;✅️вирішено багато інших питань для міста. 🗓Як ви знаєте, 31 травня мною було проведено Загальні збори Черкаської обласної організації політичної партії «ЗА МАЙБУТНЄ», яку я очолюю.На цих Загальних зборах було ініційовано та прийнято рішення про відкликання 8 депутатів Уманської міської ради, які фактично за корупцію порушили програму партії, працювали всупереч основним принципам і положенням передвиборної програми політичної партії «ЗА МАЙБУТНЄ». 👤Після цього Плетньова, яка давно зрадила місто, разом зі своїм посіпаками вирішили мені помститися та позбавити мене звання «Почесний громадянин Уманської міської територіальної громади»📛📌Відповідне рішення було прийнято сьогодні на сесії Уманської міської ради. 📑Зазначу, що у порядку денному 96 (позачергової) сесії Уманської міської ради 11 червня 2026 року не було питання про позбавлення мене звання «Почесний громадянин Уманської міської територіальної громади».🎙Плетньова внесла з голосу це питання.✔️Як повідомила Плетньова у своїй публікації на сторінці у Facebook, підставою для розгляду цього питання стало клопотання від якихось «громадських організацій Уманської міської територіальної громади щодо неодноразового порушенням норм етики та моралі депутатом та вчиненням дій, які дискредитують високе звання Почесний громадянин Уманської міської територіальної громади.». 📌Фактично це помста за те, що буде позбавлено депутатського мандату Катерину Терещенко, яка є секретарем Уманської міської ради, Плетньова вирішила перекреслити усю ту роботу, яку я зробив для Умані. 📌Помста за її 29-річного сина Назара Плетньова, якому у перші 3 тижні війни за вказівкою матері-мера було зроблено фіктивну інвалідність ІІ групи безтерміново. За моєю заявою про злочин йому було скасовано фіктивну інвалідність ІІ групи. Назар Плетньов незаконно отримував соціальні виплати. Більшу частину цих коштів він програв у онлайн-казино. Йому було вручено підозру у шахрайстві за ч. 2 ст. 190 Кримінального кодексу України. Зараз його судять за шахрайство. 📌Це помста і за те, що я відстоюю права людей, яких незаконно затримують працівники Уманського РТЦК та СП. 📌Помста за те, що я захищаю права трудового колективу Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини та борюсь за недопущення розкрадання майна і земель Уманського національного університету. 📛Плетньова знає, що найближчим часом буде збір підписів громадян за висловлення їй народної недовіри, як Уманському міському голові.Тому це така дрібна помста, яку вона вирішила реалізувати з людьми Дикуна, яким також я заважаю працювати. 🎙Скажу чесно, мені начхати на те, що робить Плетньова зі своїми посіпаками. Впевнений, що це ненадовго. 💪Усе, що я зробив для Умані, у мене ніхто ніколи не відбере, навіть якщо мене не буде в живих. ❤️Усе, що я зробив для міста, слава Богу, залишиться. А от шваль, якою є так звані депутати Уманської міськради і Плетньова, будуть пам'ятати лише може як зрадників, але навряд чи.Просто ви ніхто і звати вас ніяк.Продовження⬅️
👁 151 26-06-05 14:33
☑️У продовження історії про загиблого уманчанина Дмитра Мартиненка, якого, як відомо з інформації у відео блогера PanBohdan, 1 квітня 2026 року незаконно затримали працівники Уманського РТЦК та СП📛📣Чоловік не мав усіх кінцівок на руках, мав цироз печінки, варикозне розширення вен. Не міг ходити повноцінно.☝️Незважаючи на це, Уманська ВЛК визнала Дмитра Мартиненка придатним до військової служби.🔺️Потім було встановлено, що він перебуває у військовій частині в Чернігівській області. Там над ним знущалися, відібрали телефон.🔺️Дмитро Мартиненко намагався покінчити життя самогубством. Його примусово утримували у психіатричній лікарні.30 квітня 2026 року стало відомо, що Дмитро Мартиненко помер при загадкових обставинах. 1 травня 2026 його поховали. 📌Як народний депутат України, я звертався до правоохоронних органів з цього приводу. ✅️За моєю заявою про злочин порушено кримінальну справу № 12026 250320000626 від 22.05.2026 за ч. 1 ст. 146-1 (Насильницьке зникнення) Кримінального кодексу України. Проводиться досудове розслідування слідчим відділом Уманського районного управління поліції Головного управління Національної поліції в Черкаській області.✔️Офісом Президента України доручено Міністерству оборони України, Міністерству внутрішніх справ України і Державному бюро розслідувань перевірити вказані факти та вжити відповідних заходів реагування.✊️Буду тримати цю справу під контролем!Сподіваюсь, що винні понесуть кримінальну відповідальність!✊️Боремось!🇺🇦Слава Україні!🇺🇦P.S. Публікую офіційні документи
👁 170 26-06-03 12:36
Зупинимо закриття Собківського ліцею⛔️🏫🎬До мене звернулись батьки дітей, які навчаються у Собківському ліцеї Дмитрушківської сільської ради Уманського району Черкаської області.😡Вони вкрай обурені тим, що під час війнu Дмитрушківська сільська рада намагається ЗАКРИТИ Собківський ліцей з дошкільним відділенням, початковою школою та гімназією‼️☝️Це підтверджується тим, що 29 травня 2026 року на сесії Дмитрушківської сільської ради було прийнято рішення «Про припинення шляхом ліквідації Собківського ліцею Дмитрушківської сільської ради Уманського району Черкаської області».🏫У цьому закладі загальної середньої освіти навчається 75 учнів з 1 до 11 класу. ☝️Серед них є діти з села Собківка, багато дітей з родин переселенців, діти, які, втратили батьків, діти з родин захисників України🪖📢Якщо цей освітній заклад закриють, дітям доведеться їздити на навчання у школу в Умань, яка розташована на відстані понад 12 км від дому📍📣Це призведе до значних незручностей, як для дітей, так і їхніх батьків.🎙Наполягаю на тому, щоб Дмитрушківська сільська рада скасувала ганебне рішення від 29 травня 2026 року про ліквідацію (фактичне закриття) Собківського ліцею та припинила будь-які дії із закриття цього навчального закладу❗️Як народний депутат України, я звернусь до Кабінету Міністрів України, Черкаської ОВА, Дмитрушківської сільської ради щодо вжиття заходів з метою недопущення закриття Собківського ліцею Дмитрушківської сільської ради Уманського району!Будемо разом боротись за збереження Собківського ліцею🏫📢Важливий суспільний розголос📢Працюю в інтересах людей.🇺🇦Слава Україні!🇺🇦P.S. Публікую відеозвернення батьківhttps://youtu.be/vdZfXxp8Z7I?si=3Ul-JdBgVoXEj_B4
👁 175 26-06-02 09:57
🔳 Сьогодні ворог рф знову обстріляв Україну. 🔘Основною мішенню атаки знову став Київ. Це був жорстокий обстріл, який рашusти здійснили на столицю уже втретє за останній місяць.На жаль, є загиблі. Є постраждалі. Багато руйнувань.ℹ️За офіційною інформацією, поширеною в українських медіа, рашuсти постійно акцентують увагу на тому, що вони будуть завдавати удару по столиці України, щоб, імовірно, її знищити. 31 травня 2026 року Києву виповнилось 1544 роки За свою багатовікову історію місто багато чого пройшло і вистояло. Київ пережив княжу добу, нашестя монголо-татарського війська під командуванням хана Батия, революції, Голодомор, світові війни та багато випробувань💪🏻 Київ продовжує жити та боротись за свою свободу! Після чергового рашusтського терору ми оговтались, зібрались і пішли на роботу.Ми вистоїмо! 💪Все буде Україна🇺🇦📌До чого ж мій пост⁉️Як ви знаєте, я як народний депутат працюю в Києві. 💬Вчора, 1 червня, у Фейсбуці я прочитав пост істоти Ірини Плетньової, яка завдяки мені, на жаль, стала мером Умані.👆У своїй публікації вона обурилась тим, чому це, мовляв, Загальні збори Черкаської обласної організації політичної партії «ЗА МАЙБУТНЄ», яку я очолюю віднедавна, були проведені у Києві? 🎙Відповідаю Плетньовій. Тому що, сволото, ми вирішили підтримати Київ. Києву зараз важко. Тож ми висловили солідарність з киянами🤝📛Але, на мій погляд, такій істоті, як ти, не усвідомити цього. ☝️Ми не поїхали, як ти, у Каліфорнію🌍 на три тижні під час блекауту чи іншим якимось «покатушкам», як уже кажуть, в Умані. Ми провели Загальні збори там, де ми вважаємо за потрібне. Це наше право. Раджу тобі закрити свого рота. Ще ми тебе не питали, де проводити збори партійної організації❗️📣Тобі треба думати зараз про інше. ☝️Перше – про те, щоб твій син Назар Плетньов, якому було зроблено фіктивну інвалідність ІІ групи, не сів до в'язниці, бо його вже судять, і, щоб ти сама не сіла разом зі своїми депутатами, на кшталт Катерини Терещенко та іншими виродками. До того йде. ☝️Друге - про те, що ти будеш робити після висловлення тобі народної недовіри?🎙Можеш скільки завгодно влаштовувати провокацій разом зі своїми псевдожурналістами, яких ти відправила на Загальні збори, та, які зімітували, що їх нібито не пустили на них. Впевнений, що правда за мною та за уманчанами!Будемо відстоювати інтереси людей і будемо проводити заходи обласної партійної організації там, де вважаємо за потрібне. Наприклад, якщо мова про Загальні збори Черкаської обласної організації політичної партії «ЗА МАЙБУТНЄ» 31 травня, то я вважав за потрібне провести їх у День Києва, саме в Києві, щоб підтримати киян, а не в Каліфорнії чи деінде❗️🎙Тому, Ірино Плетньово, я звертаюсь до тебе! Заткнись і мовчки чекай того, що ти повинна чекати, тобто, народної недовіри тобі та твоїм депутатам. Далі буде. 🤝Кияни, ще раз моя підтримка вам. Любимо вас, підтримуємо Київ💙💛💪Вистоїмо!Слава Україні!🇺🇦Слава Києву!🇺🇦P.S. Найближчим часом розпочнеться збір підписів за висловлення недовіри Плетньовій. Вважаю, що це єдиний правильний вихід із ситуації в Умані!У відставку негідницю!
👁 203 26-05-31 18:15
🟣Звітую, як і обіцяв. ✔️Сьогодні відбулись Загальні збори Черкаської обласної організації політичної партії “ЗА МАЙБУТНЄ".🇺🇦У День Києва ми підтримали киян та висловили солідарність з ними.🎙Окрім того, на Загальних зборах було ініційовано та прийнято ряд кадрових і організаційних рішень.☝️Зокрема, роглядалось питання про внесення пропозиції щодо відкликання депутатів Черкаської обласної ради, Уманської міської ради за народною ініціативою, обраних від Черкаської обласної організації політичної партії “ЗА МАЙБУТНЄ" на чергових виборах депутатів місцевих рад та сільських, селищних міських голів, 25 жовтня 2020 року.🔊Так, перед З’їздом партії ініційовано такі рішення⬇️:Про відкликання 7 депутатів Черкаської обласної ради:1. Вельбівця Олександра Івановича2. Клімова Євгенія Петровича3. Курбета Євгенія Олександровича4. Маргарян Араксі Дерениківни5. Похольчука Романа Володимировича6. Судакевича Валентина Григоровича7. Тиховської Яніни Миколаївни.Про відкликання 8 депутатів Уманської міської ради:1. Дзіса Андрія Олеговича2. Дьоміної Лариси Віталіївни3. Зарубіної Анни Болеславівни4. Кіценко Ірини Валеріївни5. Маргаряна Дереніка Липаритовича6. Терещенко Катерини Вікторівни7. Усика Сергія Олексійовича8. Чистика Миколи МиколайовичаЯк керівник Черкаської обласної організації політичної партії «ЗА МАЙБУТНЄ», я впевнений, що це складне, але необхідне рішення, спрямоване на очищення партії від запроданців, які під час війнu зрадили партію та інтереси людей❗️ℹ️Деталі згодом. Буде обов’язково фото і відеозвіт. ✊🏻Далі буде. 🇺🇦Слава Україні!🇺🇦