Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - За Велику Україну!
Додано 14 лип 2024

За Велику Україну!

@zavelykuukrainu
Кількість підписників: 598
Фото: 110
Посилання: 431
Опис:
Канал «За Велику Україну!» є громадянсько-політичним інструментом організації «ПОСТУП». Наша мета – побудувати Велику Україну! Розвиваємо громадянський рух, щоб разом досягнути мети. Зворотній зв'язок @moderationadmin

👥 Кількість підписників

598
Середній/День:: -1
Середній/Тиждень:: +1
Середній/Місяць:: +1

👁️ Середній перегляд на повідомлення

120
Середній/День:: 139
Середній/Тиждень:: 104
ERR: 20.07%

📊 Кількість повідомлень на день

1.8
Останній день: 2
Середнє за тиждень: 1.9
Середнє за день: 1.8

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ(28 травня 2025 р.)Путін залишається налаштованим на перемогу в Україні — розвідка США. Це ЗМІ таке передають.Зазначається, що Москва ставить на стратегію виснаження та намагається підірвати здатність України до опору, деморалізувати її населення й дочекатися зниження підтримки з боку Заходу. Попри повільні темпи просування, російське військове командування, ймовірно, вважає їх прийнятними. Як до цього відноситись? Як до звичайного ІПСО.Нагадаємо, що саме американська військова розвідка перша почала розповідати хрінь про падіння Києва за 72 години та про захоплення Росією України за кілька тижнів. Тож, або в розвідуправлінні МО США сидять некомпетентні (що майже неможливо), або звіт заполітизований і мав певну пропагандистську мету.Пропонуємо завжди пам'ятати, що будь-яке повідомлення будь-якої розвідки будь-якої країни чи посилання на розвідку - це завжди ІПСО! Виключень не буває. Розвідки працюють не для того, щоб те, що вони добули, публікувати в ЗМІ. Якщо бачимо таку інфу, то завжди є справжня мета її публікації. Це завжди вплив на населення в необхідному напрямку. З реальністю така інформація може збігатися, а може і не збігатися. Все залежить від завдань, які ставляться. Тому зразу потрібно шукати вкладене посилання в ІПСО, який хочуть вкинути в суспільство. Ось це посилання і можна аналізувати. В цьому випадку американці намагаються підігрувати росіянам, що всім постійно демонструє Президент США Трамп. Вони просто продовжують використовувати Україну як знаряддя для вирішення своїх власних геополітичних питань. Вони - це і США, і РФ разом. Не просто так Голова Держдепу США Рубіо каже, що війна в Україні не має військового вирішення.Просто наша війна забезпечує для США разом із Росією вікно можливостей. Тому і механізм завершення її не знаходиться в Україні та від України практично не залежить. Це якщо Україна не змінить свою парадигму зовнішньої політики. Перший крок полягає в тому, щоб усунути Захід та США від намагання бути посередниками у відносинах між Україною та РФ.Україна має увійти в прямі переговори із Росією. Позбавитись втручання Заходу і на цій основі передоговоритися, якщо вже якісь домовленості існують. А вони, скоріше за все вже давно існують. З великою імовірністю результат буде кращий, ніж за допомоги посередників. Самостійність - це перший крок до незалежності й крок по шляху побудови Великої України. Переможемо.ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!"Поступ"
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (27 травня 2025р.)Війна проти України, яку розв’язала РФ, затягнеться. Тому діти повинні вчитися захищати свою країну.Про це заявила заступниця керівника Офісу Президента України Ірина Верещук."Ми всі повинні зрозуміти: війна надовго. Чи буде перемир'я, чи не буде. Чи будуть мирні угоди, чи не будуть – Росія залишається нашим ворогом на десятиліття, якщо не на століття. Ми повинні переналаштувати свою свідомість і суспільну свідомість для того, аби дати відсіч у кожну хвилину. І коли ми будемо готові, війна закінчиться і не буде повторюватись знову", — сказала вона.Що це означає: "І коли ми будемо готові, війна закінчиться і не буде повторюватися знову"? Готові до чого? Що вона мала на увазі? Мабуть, вона тут розуміє те саме, що і ми кажемо. Що як тільки Україна стане потужною країною, то тоді виникнуть умови, коли Україна самостійно відновить свої втрачені позиції. І війна так, завершиться.Тобто все вірно каже.Ми бачимо, що влада весь час все вірно каже. Але нічого не робить в цьому напрямку, а якщо щось й робить – то в протилежному напрямку.Це означає, влада знає, що робити, проте, свідомо це саботує. Тобто влада не тупа, у них просто інша ціль.Якщо влада не має мети розвивати Україну, то така влада антинародна. Все більше громадян це розуміє. Але поки громадяни не зовсім розуміють, що далі робити, якщо такий стан буде продовжувати тягнутись. В цьому зараз головна проблема, а не війна. Війна, звичайно, мега проблема. Але вона стала результатом слабкості країни, до якої її привела влада. Що робити? Безвихідних ситуацій не буває.Переможемо.ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!"Поступ"
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ(26 травня 2025 р.)Отримали запитання по нашій Громадянській ідеології.Запитання по концепції Громадянської республіки:Чи є вже сформульований повний текст Доктрини «Громадянської республіки», якщо так — чи можна з ним ознайомитися?Концепція Громадянської республіки - це напрямок, в якому потрібно рухатись, постійно її вдосконалювати та змінювати, враховуючи нові реалії.Головна ідея Громадянської республіки - це участь всіх Громадян в розбудові країни для Громадян. Тобто для тих, хто приймає участь в управління країною особисто або через свого делегата. Іншими словами - це країна Громадян і для Громадян, а не просто для населення - "носіїв паспортів".Для кращого розуміння, ми пропонуємо ознайомитись із невеликою книгою "Сомнія" (автор Віталій Мельник). Знайти книгу можна на нашому сайті за посиланням:https://postup.org.ua/images/somnia.pdfПрограма побудови Великої України на основі Громадянської республіки називається Доктрина "Громадянська республіка".З нею можна познайомитись по цьому посиланню:https://postup.org.ua/doktrinaПереможемо.ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!"Поступ"
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (25 травня 2025р.)Як відноситись до соціальних дронів?Ми шукаємо однодумців. Знайомимось із людьми робимо їм такі пропозиції:хххххМи, громадянська організація «Поступ», будуємо Велику Україну! Існує чотири можливих варіанти поведінки людини по відношенню до своєї країни: - приєднатися до діючої партії чи організації, на кшталт "Поступу", і долучитися до розбудови України;- створити свою власну організацію і почати діяти в цьому ж напрямку;- діяти самостійно, але це неефективно, бо один в полі не воїн; - нічого не робити, бути соціальним дроном.Ми шукаємо людей, які погоджуються з першими двома позиціями.На каналі ми публікуємо інформацію про нас і про наші дії, направлені на створення умов для розвитку країни. А також даємо свою позицію по поточних подіях в Україні.Пропонуємо Вам бути в курсі нашої діяльності. Приєднуйтеся до нашого телеграм каналу «За Велику Україну!».хххххПеріодично отримуємо відповіді. Ось одна з них:"Дякую за пропозицію. Я стільки років залишався безпартійний, без підтримки організацій і міняти статус не планую".Це схоже на відповідь соціального дрону.Ми говоримо про участь в громадянській діяльності. Про те, щоб людина була Громадянином і включалась в управління країною на рівні Громадянина. Бо якщо так не робити, то країною починають правити ті, хто використовує владу у власних інтересах, а інтереси громадян ігноруються. Це ми бачимо весь час в Україні.Може потрібно пояснити такій людині наслідки її позиції? Зробити акцент на тому, чому невигідно бути соцдроном? Розписати переваги, показати ланцюжок причинно-наслідкових зав’язків і до чого це все має призвести?Є два типи соціальних дронів.Тип 1.Людина взагалі не розуміє, що він соціальний дрон. Щиро вважає, що як Громадянин нікому і нічого не винен. Сплачує податки, не порушує закони, навіть на вибори ходить. І все, він свою місію виконав.Тип 2. Все розуміє. Але вважає, що нехай інші роблять. А він просто не бажає на це витрачати свою енергію і час.Навіщо взагалі щось пояснювати соцдрону? Якщо він такий, що не розуміє, що пасивна позиція - деструктивна, то і не зрозуміє. А якщо розуміє, то це - свідомий вибір людини.Ні! Пояснювати потрібноЄ соціальні дрони, а є нормальні Громадяни, але які поки що живуть як соціальні дрони. Тобто не здійснюють громадянської діяльності. Але відчувають, що треба все-таки щось робити. Готові діяти, якщо така нагода буде. Тоді громадянин змінює свою лінію життя, приєднується до нас або когось іншого подібного нам. А може сам почне створювати нову громадянську силу. Зазвичай такі люди спочатку просто цікавляться тим, що ми робимо чи інші, якщо таких побачить. А соціальні дрони, які живуть в Україні і не вважають за потрібне перейматись громадянськими справами так і помруть соціальними дронами. І звертатись до них – марна справа. Але на лобі у людини не написано, хто він. Тому і звертаємось до всіх. З метою пошуку Громадян, а не з метою перевиховання соціальних дронів.Переможемо.ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!"Поступ"
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ(24 травня 2025 р.)Наше головне завдання - це побудова Великої України. Це не просто потужна країна із розвинутою економікою та високим рівнем життя. В першу чергу це лідер Східної Європи.Отримали коментар від одного товариша:"Не потрібна нам Велика Україна. Нам потрібна нормальна сильна і потужна держава. Що забезпечить захист громадян і дасть можливість заробляти гроші і розвивати будь-який малий та середній бізнес. А всі ці балачки про лідерство у Східній Європі - то повна маячня. Нащо воно нам? Ставити себе вище інших? А потім починати поглинати слабких? Я такого не бажаю".Подібне ми зустрічаємо регулярно. І регулярно це нас дивує.Все те, про що пише критик, можливо досягнути якраз тільки якщо Україна стане Великою Україною, тобто стане лідером. Як мінімум - Східної Європи.Якщо цього не буде, то 24 лютого 2022 року повторюватиметься кожні 5-7-10 років. І так до моменту зникнення самої України. Спочатку - як держави, а після - як народу. І не буде ні мови, ні віри, ні бізнесу. Ні, бізнес буде. Але не наш і не для нас.На жаль "тихий садок вишневий коло хати", описаний коментатором, Українцям може хіба що снитися.Реальність інша.Світ глобальний. І свій окремий "садок вишневий" побудувати від інших неможливо. Потрібно вписуватись в існуючі реалії. А вони такі, що якщо не бути лідером, то ним стане якась інша країна. А всі інші будуть сильними і могутніми рівно настільки, наскільки їм дозволить лідер. Це закон життя людства.Можна натягнути рожеві окуляри і переїхати в думках в країну рожевих поні. Але реальність від цього не зміниться.Сильна економіка - це сильні позиції на міжнародних ринках. А успіх на міжнародних ринках це не конкуренція, як більшість наївних громадян думають. Ніякої конкуренції, заснованої на справедливій ринковій боротьбі не існує.Всі перемоги в економічній конкуренції - це завжди результат політики. А результат політики напряму залежить від того, що являє собою країна. Конкуренція є. Але це не просто конкуренція, а БОРОТЬБА ЗА ВИЖИВАННЯ! Формула життя проста: або ти - або тебе! Тому якщо не йти шляхом побудови країни, яка буде боротись за лідерство, то автоматично така країна йде в світову дупу.Якщо ви від когось бачите подібні коментарі, коли "хочу мирно жити в мирній країні і нікого не чіпати", але не сприймають, що це досягається виключно боротьбою за лідерство, то дайте такій людині квиток в один кінець в країну рожевий мрій. Нехай там живе.Переможемо.ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!"Поступ"
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (23 травня 2025р.)Отримали запитання: "Як наразі фінансується діяльність ГО «Поступ» — за рахунок членських внесків, пожертвувань, грантів? Чи є план диверсифікації ресурсів? ".Ми вирішили надати відповідь публічно. Для того, щоб продемонструвати, що діяльність без фінансування не лише можлива, а й необхідна. Бо абсолютна більшість громадян думають навпаки.Фінансування організації здійснюється за рахунок сплати членських внесків. Ніяких грантів ми ніколи не отримували. І іншого фінансування у "Поступу" немає та ніколи не було. Причини – дві: По-перше. Під нашу діяльність гранти ніхто не дасть. І вони нам не потрібні, бо створить залежність нашої організації від грантодавців. Вони почнуть диктувати умови як нам діяти, як рухатися тощо.По-друге. Наш шлях – створення Громадянської сили, яка має взяти під контроль всі справи в країні НАДОВГО! А це досягається лише через пропаганду. А пропаганда тут за гроші не робиться.Членські внески у нас символічні – 100 грн на місяць. Це дві чашки кави. А для тих, хто не працює – 40 грн. Членські внески не несуть характер фінансування нашої діяльності. Вони лише для мінімального адміністративного утримання організації, але не для її діяльності. Все, що робиться в "Поступі" – робиться й завжди робилось абсолютно безоплатно.Є ще й друге призначення наших членських внесків. Хоч вони й символічні, але щомісячна їх сплата поступівцями є фактично щомісячним підтвердженням, що поступовець є дійсним членом організації та підтримує наш рух.Загальна сума нашого фінансування коливається в межах 12-16 тис. грн на місяць. За такий бюджет профінансувати жодну роботу неможливо. Причому цей бюджет ми вказали разом із додатковими членськими внесками. Додаткові внески – виключно добровільні. Вони йдуть на покриття дефіциту бюджету з адміністрування. Але якщо виникає надлишок, то він спрямовується на створення нашого медіаконтенту. Проте на рекламу ми гроші принципово не витрачаємо. Оскільки у нас розвивається концепція індивідуальних пропагандистів. Зрозуміло, що вони всі також діють безоплатно. Це також принципово. Тобто не за гроші ми будуємо Велику Україну.Членські внески СПЛАЧУЮТЬ УСІ!Тих, хто не сплачує – МИ ВИКЛЮЧАЄМО.Також можна сказати, що всіх, кого ми виключили з "Поступу", зокрема, за несплату членських внесків ми оприлюднюємо на нашому сайті. Там за 24 роки нашої діяльності накопичилося вже близько 300 таких осіб. Кожен може зайти й побачити: хто це та за, що виключений.Водночас – й це також принципово – ми оприлюднюємо лише тих, кого виключили за порушення наших правил. Якщо поступівець захоче вийти з "Поступу", то пише заяву та виходить. Ми жодних претензій до таких не маємо. На це ми завжди звертаємо увагу, аби люди не боялися до нас приєднуватись через острах, що потім будуть чинити тиск на тих, хто захоче вийти. Нам не потрібні в організації "мертві душі". Тому ми їх, або виключаємо, або вони самі виходять, якщо побачили, що разом з нами не по дорозі.Переможемо.ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!"Поступ"
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ(22 травня 2025 р.)На Росії Путін озвучив ще одне завдання свого СВО:"... обеспечение интересов наших людей на тех территориях, о которых мы всегда говорим. Там, где проживают люди, считающие русский язык родным языком, считающие Россию своей родиной".Тут треба поставити запитання: хто забороняє росіянам в Україні розмовляти їхньою рідною мовою? І що або хто їм тут загрожує таким, що треба захищати?Весь світ бачить. І ті, кого Росія "захищає" теж бачать, що по факту реалізація "завдання" СВО полягає в тому, щоб знищити місця проживання російськомовних громадян. Вигнати їх з цих територій або повбивати. Саме це й відбувається вже три роки. Це і є метою СВО, яку назвав Путін під назвою "захистити" їх права? Очевидно, що Путін сказав чергову брехню. На Росії ніколи не вважали мешканців Донеччини та Луганщини росіянами або русскімі. З якою метою Росія здійснює зачистку? Заселити росіянами з інших територій? Поки що це питання риторичне.А що ми можемо сказати про людей, які проживають в Україні, які "считают Россию своей родиной"? Які в них можуть бути права в Україні, про які триндить Путін, і які треба захищати? Лише одне право - зібрати всі свої речі та виїхати на Росію, - можуть нам відповісти.А якщо людина народилася на Росії. І вже багато років живе в Україні. Гарно ставиться до України. Засуджує агресію РФ. Але вважає Росію своєю батьківщиною, бо там народилася, то що? Також забирай речі та на Росію? Ні, до таких потрібно відноситись так само як і до всіх інших громадян, – нам скажуть.Це значить, що неважливо де ти народився, важливо що ти робиш для країни в якій живеш.Головний показник - дії людини стосовно України. Іншого не може бути. І всі права будуть виникати залежно від того, що громадянин робить задля розвитку України. Носить показово вишиванку, але грабує Україну через корупційні схеми. То що, амністуємо його через те, що вишиванку носить і при цьому розмовляє на чистій українській мові.Дії! Єдиний критерій оцінки будь-якого громадянина, а не те, як говорить, думає чи що носить, чи ще щось! Патріотизм - це дії, а не балаканина про те, як ти любиш Україну.Переможемо.ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!"Поступ"
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (21 травня 2025р.)Нам задали таке питання:"Чому ви вирішили, що зможете подолати олігархію? Бо ще ні в жодній країні цього не відбулось, крім соціалістичного строю".Ще раз, що ж таке олігархія?Олігархія - це поєднання бізнесу і влади. А не багаті у владі, як хтось вважає. Бо багаті завжди при владі будуть. Навіть якщо бідні прийшли, то потім чомусь всі вони багатими стають. І це незалежно від системи влади. Безкоштовне одноосібне користування можливостями країни – це також багатство.Також олігархія, це не вплив на владу, а саме злиття бізнесу із владою. Бо впливає на владу бізнес завжди і всюди, навіть там, де його теоретично не існує. Наприклад, в СРСР нібито і не було бізнесу, а реально цеховики працювали. І на владу впливали.Звідки береться олігархія? Злиття бізнесу і влади відбувається за рахунок дії демократичної системи влади. Яка діє за схемою: гроші - вибори - прихід до влади - повернення грошей із прибутком.Подавити олігархію можна всюди, якщо буде політична воля влади. Але для цього потрібно встановити диктатуру. Встановлення диктатури в більшості випадків не призводить ні до чого гарного. Тому ми і не йдемо по цьому шляху. Є другий метод нівелювання олігархії. Для цього потрібно прибрати демократичну систему влади. Всюди, де немає демократії, як системи влади, олігархія практично не існує. Ми маємо в Україні запровадити систему Громадянської республіки.Чому ми впевнені, що це нівелює олігархію? Бо зазначена система влади прибирає основну причину появи олігархі. Коли гроші вкладаються, щоб отримати владу, а потім витягуються із прибутком. При Громадянській республіці взагалі відсутні вибори. Замість них - делегування. Немає сенсу витрачати гроші щоб прийти до влади, якщо потім через свої дії втрачається довіра громадян і влада втрачається. А просто так викидати гроші на прихід до влади, без можливості їх потім відбити, капітал не буде. Він буде йти іншим шляхом щоб примножувати свій капітал. Шляхом впливу на владу. Але це вже не олігархія. І у владі буде не бізнес. Громадянська система не гарантує, що влада буде прогресивна. Навіть не гарантує, що владу якимось чином не отримає той же капітал. Це малоймовірно, але теоретично може бути. І так, може знову появитись олігархія. Але якщо вона буде діяти прогресивно, то нехай править. Але якщо буде вести країну в прірву, як зараз, то буде миттєво замінена на іншу владу. Головна цінність Громадянської республіки - можливість швидко прибрати недолугу владу. Тому це і є головним запобіжником, щоб не правила олігархія.Переможемо.ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!"Поступ"
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ(20 травня 2025 р.)Існує дві концепції історії України.Перша.Український народ був поневолений. Його весь час пригноблювали. Україна була колонії, яку захопила Росія.Велику Україну має побудувати народ, який вирвався з ярма, отримав незалежність і тепер будує свою власну потужну країну.Друга.Україна ніколи не була поневолена. Український народ був однією з основних частин створення потужної імперії. Разом із другою частиною (угро-фінами та тюрками) проводив експансію. І створив потужну імперію. Яка потім розвалилась.Велику Україну має побудувати народ, який має славетну історію завоювань та побудови потужних держав.Яка концепція вірна?З історичної точки зору знайдеться багато прихильників і першої і другої. І кожні будуть мати потужні аргументи на свою користь і роздовбувати іншу концепцію.Нам потрібно дивитись не назад, а вперед. Дивитись не на те, що було, а на те, що ми маємо зробити. Тобто потрібно вибрати: або Велику Україну має побудувати потужний і славетний войовничий народ, або миролюбний і весь час поневолений та за гноблений.Нехай кожен вирішує, що краще вибрати.А як же істина? Як же історична справедливість? Як же реальні історичні факти?Тут громадяни мають зрозуміти, що не існує і ніколи не існувало історичної правди. Кожну "історичну правду" завжди пишуть під диктування вимог поточної політики. Історія завжди була служанкою політики. Навіть беззаперечні факти можна завжди трактувати діаметрально протилежно. Все буде залежати від того, хто трактує і в чиїх інтересах.То хто має побудувати Велику Україну? Який народ, з яким минулим?Цікаво, але точно знайдуться особи, які скажуть, що взагалі не треба будувати ніякої Великої України. Просто треба мирно жити і гарно жити. Але такі особи мають подорослішати. Мають вже зрозуміти, що світ - це завжди боротьба. Або ти перемагаєш, або тебе перемагають. Немає посередині й не буде. Це природа суспільства.То що таке Україна: жертва минулої імперії чи одна з головних її частин?п.с. з цим Спротивом не всі поступівці згодні.Переможемо.ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!"Поступ"
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (19 травня 2025р.)Путін не є перешкодою миру, заявив Трамп в інтерв’ю Fox News.За його словами, Путін прагне домовленостей, а головною перешкодою на шляху до миру назвав не його, а відсутність "козирів" у Зеленського.Що це означає?Скоріш за все те, що під "козирями" Трамп вважає слабкість України стосовно Росії. Тому альтернатива, за його розумінням, проста: або погодитись на нав'язані через нашу слабкість умови миру, або продовжувати не погоджуватись і війна буде йти далі.Трамп може говорити що завгодно. Але є реалії. Зараз всі кричать, що Україна хоче миру, а Росія – ні. Це ж факт. Зеленський про це тільки й говорить зранку до вечора. І його нові "друзі" – керівники європейських країн, говорять теж саме. Хоча раніше вони ж говорили, що Україна має воювати, щоби на полі бою досягнути кращих умов для миру. Фактично Трамп каже, що Україна через слабкість не може укласти самостійно справедливого миру. Сидимо й чекаємо поки США не розрулять ситуацію?Такий стан речей є логічним, якщо не розвивати країну та довести її до повного занепаду. Це робила й робить поточна влада. Це робили всі, хто керував Україною весь час її незалежності. За час своєї незалежності Україна так і не спромоглася встановити владу, яка б країну розвивала. Вина в цьому тих, хто правив. А також тих, хто займав позицію соціального дрона. І зараз займає. Тобто тих, кого "політика не цікавить". Тих, хто розумно триндів, що він "податки сплачує, а далі не його справа". Тих, хто казав, що йому треба гроші заробляти, сім'ю годувати, а займатись громадянською справою немає можливості. Тепер вони всі або бігають по Європі, або просто чекають, коли все завершиться, або вже вбиті. Це справедливо чи ні?Переможемо.ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!"Поступ"