Джерело
За Велику Україну! | ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ(01 червня 2025 р.)Маємо такі новини.Заробітна пл...
186 Охват/переглядів
2025-06-01 06:00
Повідомлення №1808
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ(01 червня 2025 р.)Маємо такі новини.Заробітна плата в центральних державних органах України зросла на 16,2% з початку року. У квітні середня зарплата чиновників склала 57,3 тис. гривень проти 49,3 тис. грн станом на січень.Як повідомили у Мінфіні, загальна кількість працівників центральних держорганів склала 21 995 осіб.Найвищі зарплати отримують працівники Рахункової палати – 117,5 тис. грн в середньому. На другому місці - Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг із середньою зарплатою 101,99 тис. грн. Замикає трійку лідерів за рівнем оплати праці Національне агентство з питань запобігання корупції, де в середньому заробляють 86,16 тис. грн.Чому зростають зарплати держслужбовців і не зростають у військових хто ризикує своїм життям та захищає країну!?В нас держслужбовці це окрема каста яка живе у своєму світі і ніяк не залежить ані від громадян, ані від їх результатів діяльності. Було б логічним, якщо держслужбовець гарно працює і його робота впливає на розвиток країни, то і підняття зарплат було б зрозумілим. А так купа людей отримують великі зарплати з наших податків. Економіка в дупі, а в них грошове забезпечення росте...Влада завжди буде гарно годувати тих хто забезпечує їхню владу? Бо спирається не на підтримку народу, а купує собі лояльність держапарату.Ні, трохи інакше.Держапарат не може забезпечити утримання влади. Вона завжди тримається на підтримці народу. І влада це чітко знає. Не просто так вони шоу роблять весь час. І Зеленський тут професіонал.То для чого тоді дратувати той же народ супер зарплатами? Вони б так само працювали б і за значно менші гроші.Відповідь проста - ДЛЯ ЛОЯЛЬНОСТІ. Бо нелояльний держапарат може заколоти робити. Навіть при великій підтримці людей, успішні заколоти. Але якщо підтримка народу зменшується, то і заколоти успішніше можуть бути. Наприклад, якби у Януковича було НЕлояльне оточення, то воно б його схопило б і до Майдану потягнуло б. Тобто йому вірні люди допомогли втекти, а не владу утримати. Владу він би не утримав при будь-яких варіантах, бо рівень підтримки народу став нижче порогового значення.Влада усвідомлює свою слабкість тому намагається різними способами підвищувати лояльність державної бюрократії.Але є інший спосіб збереження влади - розвивати країну. Реформи робити. І тоді не просто можна, а потрібно буде збільшувати зарплати державним чиновникам. Але тільки при умові зростання економіки та при умові радикального скорочення кількості державних установ разом із їхніми функціями.Але сьогодні підвищення зарплат чиновникам і не підвищення військовим - це злочин!Переможемо.ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!"Поступ"